.

.

Komitet organizacyjny

Przy pierwszych biegach w Gawłowie w 1993 roku w komitecie organizacyjnym pracowali sami panowie:

Mieczysław Głuchowski – pomysłodawca imprezy, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wyczółkach

i przewodniczący Komitetu

Tadeusz Głuchowski – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Gawłowie, odpowiedzialny za przygotowanie tras

Zbigniew Pakuła - sędzia główny

Krzysztof Werłaty – sędzia na mecie

Ryszard Wiśniewski – sędzia na mecie

Tadeusz Grabowski – sędzia na startach

Jan Cembrzyński – sędzia na startach

Damazy Pyrak – sędzia na startach

Radosław Jurzyk – sędzia na trasie

Waldemar Duda - sędzia na trasie

Roman Kaczmarek - sędzia na trasie

Sylwester Rozdżestwieński – spiker

 

W 1994 roku w komitecie organizacyjnym znaleźli się:

 

Mieczysław Głuchowski –przewodniczący Komitetu

Tadeusz Głuchowski – odpowiedzialny za przygotowanie tras

Zbigniew Pakuła - sędzia główny

Krzysztof Werłaty – sędzia na mecie

Ryszard Wiśniewski – sędzia na mecie

Tadeusz Grabowski – sędzia na startach

Jan Cembrzyński – sędzia na startach

Damazy Pyrak – sędzia na startach

Radosław Jurzyk – sędzia na trasie

Waldemar Duda - sędzia na trasie

Roman Kaczmarek - sędzia na trasie

Zenon Grąbczewski – starter

Ryszard Łakomski - sekretarz

Sylwester Rozdżestwieński – spiker

 

 

KOMITET ORGANIZACYJNY

XXV EUROPEJSKICH BIEGÓW MŁODYCH OLIMPIJCZYKÓW

BIELICE’2017

  1. MIECZYSŁAW GŁUCHOWSKI - Dyrektor Biegów
  2. płk ANDRZEJ DĄBROWSKI - Dowódca 3 Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej Gospodarz zawodów
  3. płk GRZEGORZ ZARĘBA - Z-ca Dowódcy 3 Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej Gospodarz zawodów
  4. ppłk MAREK BŁASZCZAK - Szef Szkolenia 3 Warszawska Brygada Rakietowa Obrony Powietrznej
  5. JOLANTA GONTA - Starosta Sochaczewski
  6. TADEUSZ GŁUCHOWSKI - Wicestarosta Sochaczewski
  7. PIOTR OSIECKI - Burmistrz Sochaczewa
  8. MAREK FERGIŃSKI - Z-ca Burmistrza, Kierownik Sekretariatu
  9. DARIUSZ DOBROWOLSKI - Z-ca Burmistrza

10. ppłk ANDRZEJ STACHURZEWSKI - Dowódca 37 Dywizjonu Rakietowego OP

11. ppłk WIESŁAW ŻBIKOWSKI – Dowódca 38 Dywizjonu Zabezpieczenia OP

12. mjr. JACEK WŁOSZEK – Szef Sekcji w-f i sportu

13. por. MICHAŁ BALASIŃSKI - przygotowanie terenu zawodów

14. chor. DARIUSZ KOWALSKI - 3 Warszawska Brygada Rakietowa Obrony Powietrznej

15. plut. KRZYSZTOF JELONEK - instruktor w-f 38 Dywizjon Zabezpieczenia OP

16. ZDZISŁAW KOŚMIDER

17. ppłk MIROSŁAW GRZYBOWSKI

18. BEATA BRYMORA - odpowiedzialna za bieg osób specjalnej troski, koszulki startowe,

19. AGATA KALIŃSKA - Naczelnik Wydziału Sportu, Turystyki i Org. Pozarząd.

20. ANNA ULICKA - Zastępca Dyrektora MOSiR

 

 

21. TOMASZ MARCINIAK - Spiker

22. DANIEL JANIAK -Spiker

23. PAWEŁ KRASUCKI - Foto

OBSŁUGA SĘDZIOWSKA

 

24. ZENON GRĄBCZEWSKI - Sędzia Główny- odpowiedzialny za wytyczenie tras i biegi

 

SĘDZIOWIE NA STARCIE

25. WALDEMAR DUDA - Starter

26. FABIAN FILIPIAK - sędzia na starcie

27. SEBASTIAN WIŚNIEWSKI - sędzia na starcie

28. MAREK TOMASZEWSKI - sędzia na starcie

29. MICHAŁ ADAMKIEWICZ -sędzia na starcie

 

SĘDZIOWIE NA MECIE

30. KRZYSZTOF WERŁATY - sędzia na mecie, ustaw. ekip na placu apel. i płycie boiska

31. KAROL ŁUCZAK - sędzia na mecie, ustaw. ekip na placu apel. i płycie boiska

32. GRZEGORZ FABISZAK - sędzia na mecie, ustaw. ekip na placu apel. i płycie boiska

33. ROBERT POPŁAWSKI - sędzia na mecie, ustaw. ekip na placu apel. i płycie boiska

34. AGATA ZAJĄC - sędzia na mecie

35. PATRYK SOBIERAJ- sędzia na mecie

36. ALEKSANDRA ZAJĄC - wolontariat

 

SĘDZIOWIE NA TRASIE

37. RYSZARD WIŚNIEWSKI - sędzia na trasie, ustaw. ekip na placu apel. i płycie boiska

38. ANDRZEJ KOWALCZYK - sędzia na trasie, ustaw. ekip na placu apel. i płycie boiska

39. DARIUSZ MUSIEJEWSKI - sędzia na trasie , ustaw. ekip na placu apel. i płycie boiska

40. JANUSZ SZYMBORSKI - sędzia na trasie, ustaw. ekip na placu apel. i płycie boiska

41. LESZEK BORKOWSKI - sędzia na trasie , ustaw. ekip na placu apel. i płycie boiska

42. BOGDAN WRÓBEL– sędzia na trasie

43. URSZULA MERGNER – sędzia na trasie, wolontariat

44. PATRYK LIPP- wolontariat

 

KOSZULKI

45. MARZENA KACPRZAK - koszulki

46. ANNA WITKOWSKA – koszulki

47. IZABELA WOJDYNO - koszulki

 

SEKRETARIAT

48. ANNA SZYMAŃSKA - sekretariat

49. IRENA KALINOWSKA - sekretariat

50. RENATA KUBIK - korespondencja, sekretariat,

51. MAGDALENA GAŁAJ - sekretariat, korespondencja

52. ANNA SZYMAŃSKA - sekretariat , korespondencja

53. MONIKA GŁUCHOWSKA - sekretariat

54. ELŻBIETA GOŁASZEWSKA - wsparcie medyczne

55.

 

DEKORACJA

56. MARIUSZ CIERPIKOWSKI - wręczanie nagród, zdjęcia

57. MAŁGORZATA KOWALCZYK - wręczanie nagród i pucharów

58. PIOTR GŁUCHOWSKI - wręczanie nagród i pucharów

59. GRZEGORZ CHARAZIŃSKI

60. ŁUKASZ GŁUCHOWSKI - obsługa

 

OBSŁUGA TECHNICZNA

61. JANUSZ SAMBORSKI - obsługa techniczna, brama wjazdowa

62. ZYGMUNT MALESA - obsługa techniczna

63. MARIUSZ MATYCH - obsługa techniczna

 

 

 

Ponadto w Komitecie Organizacyjnym w latach 1995-2015 pracowali:

  1. ŚP Sylwester Rozdżestwieński
  2. ŚP Ryszard Łakomski
  3. ŚP Roman Kaczmarek
  4. ŚP Bożena Gałaj
  5. ŚP Jan Cembrzyński
  6. ŚP Michał Fabisiak
  7. ŚP Bogusław Szymański
  8. ŚP Marcin Kubiak
  9. ŚP Romuald Rynarzewski
  10. ŚP Krzysztof Piwowarczyk
  11. ŚP Marian Śmigiera
  12. Zbigniew Pakuła
  13. Bogdan Pietrak
  14. Stanisław Pawlicki
  15. Tadeusz Grabowski
  16. Jarosław Niedziela
  17. Radosław Jurzyk
  18. Mirosław Lewandowski
  19. Mirosław Orliński
  20. Bogusława Cieślak
  21. Agnieszka Wnuk-Paduch
  22. Halina Chłopek
  23. Izabela Pietrzak
  24. Wanda Kowalewska
  25. Damazy Pyrak
  26. Agnieszka Twardzińska (Prokop)
  27. Ewa Lipiec
  28. Ewa Stępniewska
  29. Jadwiga Wysocka
  30. Jerzy Żelichowski
  31. Czesław Podrażka
  32. Czesław Chodakowski
  33. Aneta Malinowska
  34. Artur Piłka
  35. Małgorzata Gołębiowska
  36. Józef Gołębiowski
  37. Bogumił Czubacki
  38. Barbara Zduńczak
  39. Stanisław Dyl
  40. Wiesław Kaca
  41. Agnieszka Malesa ( Głuchowska)
  42. Ewelina Głuchowska
  43. Małgorzata Szymańska
  44. Joanna Ciechońska
  45. Krzysztof Brymora
  46. Edyta Więcek
  47. Monika Fryt-Gorzak
  48. Arkadiusz Linowski
  49. Izabela Choroblewska
  50. Stefan Grefkowicz
  51. Maciej Obcowski
  52. Teresa Przybylska
  53. Grzegorz Góralczyk
  54. Dominik Wiśniewski
  55. Ireneusz Góralczyk
  56. Robert Błaszczyk
  57. Tadeusz Koryś
  58. Janusz Ciura
  59. Robert Małolepszy
  60. Marcin Podsędek
  61. Marta Lipiec
  62. gen. bryg. Stefan Mordacz
  63. Ppłk Maciej Majkowski
  64. Stanisław Wachowski
  65. mł. chor. Przemysław Będziechowski
  66. Piotr Kotlarski
  67. Sławomir Jagoda
 

Organizator:

Stowarzyszenie Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków

Współorganizatorzy:

 

3 Warszawska Brygada Rakietowa

Obrony Powietrznej

 

Starostwo Powiatowe

w Sochaczewie

 

Miasto Sochaczew

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie

 

 

Firma MARS Polska

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 

Odwiedziny

Odsłon : 419470

Nasi sponsorzy

Wspierają nas

Patronat medialny