.

.

Wykaz szkół biorących udział w Biegach

Od początku naszej imprezy , czyli od roku 1993 do udziału w Europejskich Biegach Młodych Olimpijczyków zarejestrowaliśmy ponad 350                                                                                                                                                                               szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.  Do tego dochodzą Ośrodki dla dzieci specjalnej troski,których w przeciągu tych blisko 25 lat zgłosiło się ok. 15.

Przedstawiamy Państwu listę tych szkół, dziękując serdecznie wszystkim za dotychczasowe starty i prosząc o udział w 25 Jubileuszowych Europejskich Biegach Młodych Olimpijczyków 3 czerwca 2017 roku.

 

 

  1. Klub Olimpijczyka z Litwy
  2. Klub Olimpijczyka z  Łotwy
  3. Klub Olimpijczyka z Rosji
  4. Klub Olimpijczyka z Estonii
  5. Klub Olimpijczyka z Białorusi
  6. Klub Olimpijczyka z Czech
  7. Klub Olimpijczyka z Bułgarii
  8. Klub Olimpijczyka z Ukrainy
  9. Klub Olimpijczyka z Francji
  10. Klub Olimpijczyka z Grecji
  11. Szkoła Podstawowa w Wyczółkach
  12. Liceum Ogóln. im. Fr. Chopina w Sochaczewie
  13. Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
  14. Szkoła Podstawowa w Gawłowie
  15. Szkoła Podstawowa w Dąbrowie n. Czarną
  16. Szkoła Podstawowa w Sinogórze
  17. Zespół Szkół w Płocku
  18. Publiczne Gimnazjum w Jedlińsku
  19. Szkoła Podstawowa w Pukininie
  20. Gimnazjum w Boguszycach
  21. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Boguszycach
  22. Szkoła Podstawowa w Boguszycach
  23. Szkoła Podstawowa w Starej Błotnicy
  24. Szkoła Podstawowa w Nowej Suchej
  25. Gimnazjum w Bielawach
  26. Gimnazjum w Rybnie
  27. Szkoła Podstawowa w Rybnie
  28. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Bolimowie
  29. Szkoła Podstawowa w Paprotni
  30. Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Siedlcach
  31. Szkoła Podstawowa Nr 11 w Siedlcach
  32. Szkoła Podstawowa w Piekarach
  33. Szkoła Podstawowa w Solcu n. Wisłą
  34. Gimnazjum w Starym Waliszewie
  35. Gimnazjum w Dobryszycach
  36. Szkoła Podstawowa w Kęszycach
  37. Gimnazjum w Załuskowie
  38. Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
  39. Publiczna Szkoła Podstawowa w Jedlińsku
  40. Szkoła Podstawowa w Kozłowie Szlacheckim
  41. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
  42. Gimnazjum Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
  43. Gimnazjum Nr 2 w Rawie Mazowieckiej
  44. Szkoła Podstawowa w Brzozowie
  45. Szkoła Podstawowa we Wsoli
  46. Gimnazjum we Wsoli
  47. Zespół Szkół w Mszczonowie
  48. Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobryszycach
  49. Gimnazjum w Iłowie
  50. Szkoła Podstawowa w Sławnie
  51. Szkoła Podstawowa w Stoczku
  52. Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
  53. Szkoła Podstawowa w Starym Waliszewie
  54. Zespół Szkół Nr 2 w Żyrardowie
  55. Szkoła Podstawowa w Guzowie
  56. Akademia Prymusa NSP nr 1 w Sochaczewie
  57. Gimnazjum w Nowych Zdunach
  58. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sochaczewie
  59. Gimnazjum Nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim
  60. Gimnazjum w Szymanowie
  61. Szkoła Podstawowa w Iłowie
  62. Gimnazjum w Błędowie
  63. Szkoła Podstawowa w Bobrowcach
  64. Gimnazjum w Pionkach
  65. Szkoła Podstawowa w Bożej Woli
  66. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach
  67. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie
  68. Publ. Sześcioletnia Szk. Podst. w N. Dworze
  69. Szkoła Podstawowa w Osuchowie
  70. Publiczne Gimnazjum w Pawłowicach
  71. Gimnazjum w Lasocinie
  72. Zespół Szkół w Piątku
  73. Gimnazjum w Małej Wsi
  74. Zespół Szkół Nr 1 w Grodzisku Mazowieckim
  75. Szkoła Podstawowa w Huminie
  76. Szkoła Podstawowa w Śladowie
  77. Zespół Szkół w Głuchowie
  78. Szkoła Podstawowa w Giżycach
  79. Szkoła Podstawowa w Lubowidzu
  80. Szkoła Podstawowa w Bielawach
  81. Gimnazjum Publiczne w Żychlinie
  82. Szkoła Podstawowa w Żukowie
  83. Szkoła Podstawowa w Wiadernie
  84. Szkoła Podstawowa w Kapturach
  85. Gimnazjum w Zieluniu
  86. Szkoła Podstawowa w Zieluniu
  87. Gimnazjum w Warszawie
  88. Gimnazjum w Syberii
  89. Szkoła Podstawowa w Wysokiennicach
  90. Szkoła Podstawowa w Bulkowie
  91. P.L.O. Sióstr Niepokalanek w Szymanowie
  92. Szkoła Podstawowa w Gaju-Wojewodzy
  93. Gimnazjum w Gozdowie
  94. Szkoła Podstawowa w Godzianowie
  95. Szkoła Podstawowa w Płocku
  96. Gimnazjum w Sadownem
  97. Gimnazjum w Głuchowie
  98. Szkoła Podstawowa w Szymanowie
  99. Prywatne Gimn. Sióstr Niepokalanego Poczęcia w Szymanowie
  100. Gimnazjum w Szczutowie
  101. Szkoła Podstawowa w Kurzeszynie
  102. Szkoła Podstawowa w Janowie
  103. Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
  104. Gimnazjum w Młodzieszynie
  105. Szkoła Podstawowa w Brochowie
  106. Gimnazjum w Radziejowicach
  107. Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
  108. Gimnazjum w Sochaczewie
  109. Gimnazjum w Słupi
  110. Szkoła Podstawowa w Słupi
  111. Szkoła Podstawowa w Błoniu
  112. Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie
  113. Gimnazjum Nr 3 w Sochaczewie
  114. Gimnazjum w Kątach
  115. Szkoła Podstawowa w Kątach
  116. Publiczna Szkoła Podstawowa w Żelechlinku
  117. Szkoła Podstawowa w Grodzisku Maz.
  118. Gimnazjum w Grodzisku Mazowieckim
  119. Gimnazjum w Osuchowie
  120. Gimnazjum Nr 1 w Sochaczewie
  121. Gimnazjum Nr 2 w Sochaczewie
  122. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Błoniu
  123. Szkoła Podstawowa w Feliksowie
  124. Szkoła Podstawowa w Kamionie
  125. Szkoła Podstawowa w Kołodziążu
  126. Szkoła Podstawowa w Smardzewicach
  127. Zespół Szkół RCKU w Sochaczewie
  128. Gimnazjum Publiczne w Domaniewicach
  129. Zespół Szkół w Mariówca
  130. Prywatne Gimnazjum w Mariówce
  131. Katolicka Szkoła Podstawowa w Marówce
  132. Gimnazjum w Smardzewicach
  133. Szkoła Podstawowa w Teresinie
  134. Gimnazjum w Starej Wojskiej
  135. Szkoła Podstawowa w Starej Wojskiej
  136. Zespół Szkół w Tomaszowie Mazowieckim
  137. Szkoła Podstawowa w Józefinie
  138. Gimnazjum w Józefinie
  139. Gimnazjum w Solcu n. Wisłą
  140. Szkoła Podstawowa w Syberii
  141. Szkoła Podstawowa w Sobocie
  142. Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
  143. Zespół Szkół Ponadgimn. Nr 1 w Pionkach
  144. Szkoła Podstawowa w Sadownem
  145. Szkoła Podstawowa w Małej Wsi
  146. Szkoła Podstawowa w Konopnicy
  147. Zespół Szkół im. J.Iwaszk. w Sochaczewie
  148. Szkoła Podstawowa w Mokasie
  149. Szkoła Podstawowa w Wygodzie
  150. Gimnazjum w Wymysłowie
  151. Zespół Szkół w Teresinie
  152. Gimnazjum w Wyczółkach
  153. Gimnazjum Powiatowe w Sochaczewie
  154. Szkoła Podstawowa w Tomaszowie Maz.
  155. Szkoła Podstawowa w Sochaczewie
  156. Szkoła Podstawowa w Orzełku
  157. Gimnazjum w Starej Błotnicy
  158. Szkoła Podstawowa w Grabinach
  159. Szkoła Podstawowa w Rawie Mazowieckiej
  160. Zespół Szkół Publicznych
  161. Gimnazjum w Jaktorowie
  162. Gimnazjum Nr 1 w Błoniu
  163. Szkoła Podstawowa w Pawłowicach
  164. Szkoła Podstawowa w Międzyborowie
  165. Gimnazjum w Międzyborowie
  166. Gimnazjum Nr 2 w Błoniu
  167. Zespół Szkół w Błoniu
  168. Gimnazjum w Kozłowie Biskupim
  169. Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie
  170. Zespół Szkół CKP w Sochaczewie
  171. Publiczna Szkoła Podst. Nr 10 w Radomsku
  172. Szkoła Podstawowa w Skaratkach
  173. Publiczne Gimnazjum w Żelechlinku
  174. Gimnazjum w Bożej Woli
  175. Szkoła Podstawowa we Wręczy
  176. Gimnazjum w Jaworze Soleckim
  177. Szkoła Podstawowa w Rossosze
  178. Szkoła Podstawowa w Oszkowicach
  179. Szkoła Podstawowa w Dzierżanowie
  180. Szkoła Podstawowa w Jaworze Soleckim
  181. Zespół Szkół w Grodzisku Mazowieckim
  182. Publiczne Gimnazjum Nr 6 w Radomsku
  183. Szkoła Podstawowa w Błędowie
  184. Zespół Szkół Ponadgimn. w Kamieńsku
  185. Szkoła Podstawowa w Warszawie
  186. Szkoła Podstawowa w Bartnikach
  187. Zespół Szkół Ponadgimn. w Zduńskiej Dąbrowie
  188. Gimnazjum w Bartnikach
  189. Szkoła Podstawowa w Lidzbarku
  190. Gimnazjum w Pionkach
  191. Gimnazjum Ojców Francisz. w Niepokalanowie
  192. Gimnazjum w Nowym Duninowie
  193. Zespół Szkół Elektr.-Elektron. w Radomsku
  194. II Liceum Ogólnokształcące w Radomsku
  195. Publiczne Gimnazjum w Gomunicach
  196. Szkoła Podstawowa w Mleczówce
  197. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Skierniewicach
  198. Szkoła Podstawowa w Trzciannie
  199. Szkoła Podstawowa w Nowym Duninowie
  200. I Liceum Ogólnokształcące w Radomsku
  201. Szkoła Podstawowa w Święcicach
  202. Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce
  203. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Łowiczu
  204. Szkoła Podstawowa w Golach
  205. Szkoła Podstawowa w Chrzanowicach
  206. Szkoła Podstawowa w Gomunicach
  207. Szkoła Podstawowa Nr 9 w Radomsku
  208. Gimnazjum w Krośniewicach
  209. MKS Orkan
  210. Gimnazjum Nr 1 w Lubowiczu
  211. II Liceum Ogólnokształcące w Płocku
  212. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Żyrardowie
  213. Gimnazjum w Łowiczu
  214. Gimnazjum w Łyszkowicach
  215. Gimnazjum w Stoczku
  216. Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Stoczku
  217. Szkoła Podstawowa w Suchożebrach
  218. Gimnazjum w Suchożebrach
  219. Gimnazjum w Wiśniewie
  220. Gimnazjum w Huszlewie
  221. Gimnazjum Nr 5 w Siedlcach
  222. Szkoła Podstawowa w Mińsku Mazowieckim
  223. Szkoła Podstawowa w Korytowie
  224. Szkoła Podstawowa Nr 6 w Żyrardowie
  225. Gimnazjum Nr 1 w Żyrardowie
  226. Szkoła Podstawowa w Załuskowie
  227. Zespół Szkół Nr 4 w Siedlcach
  228. Liceum Ogólnokształcące w Błoniu
  229. LO im. S. Żeromskiego w Żyrardowie
  230. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sochaczewie
  231. Liceum Ogólnokształcące w Milanówku
  232. Szkoła Podstawowa w Wiśniewie
  233. Gimnazjum Nr 5 w Mińsku Mazowieckim
  234. Liceum Ogólnokształcące w Siedlcach
  235. Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legionowie
  236. Gimnazjum w Wiskitkach
  237. Szkoła Podstawowa w Puszczy Mariańskiej
  238. Gimnazjum w Puszczy Mariańskiej
  239. Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łochowie
  240. Publiczne Gimnazjum w Łochowie
  241. Gimnazjum w Bulkowie
  242. Szkoła Podstawowa nr 2 w Ożarowie Mazowieckim
  243. Szkoła Podstawowa w Ruścu
  244. Liceum Ogólnokształcące w Krośniewicach
  245. Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
  246. Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
  247. Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej
  248. Liceum Ogólnokształcące w Mszczonowie
  249. Liceum Ogólnokształcące w Mszczonowie
  250. Gimnazjum w Regnowie
  251. Gimnazjum w Regnowie
  252. Gimnazjum nr 16 w Lublinie
  253. Gimnazjum w Górznie
  254. Liceum Ogólnokształcące w Garwolinie
  255. Szkoła Podstawowa w Borzęcinie Dużym
  256. Szkolny Klub Sportowy Jantar - Nowy Lubosz
  257. Szkolny Klub Sportowy Jantar - Stary Lubosz
  258. Szkolny Klub Sportowy Jantar - Nowy Dębiec
  259. Szkolny Klub Sportowy Jantar - Turew
  260. Szkolny Klub Sportowy Jantar - Racot
  261. Szkolny Klub Sportowy Jantar - Choryń
  262. Szkolny Klub Sportowy Jantar - Darnowo
  263. Szkolny Klub Sportowy Jantar - Kościan SP
  264. Szkolny Klub Sportowy Jantar - Borek Wlkp
  265. Szkolny Klub Sportowy Jantar - Stara Krobia
  266. Szkolny Klub Sportowy Jantar - Kościan GM
  267. Szkolny Klub Sportowy Jantar - Wronowo
  268. Szkoła Podstawowa w Górznie
  269. Gimnazjum w Teresinie
  270. Szkoła Podstawowa w Kiełczewie
  271. Szkoła Podstawowa w Walerianach
  272. Gimnazjum w Kampinosie
  273. Gimnazjum w Gumonicach
  274. Szkoła Podstawowa nr 112 w Warszawie
  275. Gimnazjum przy LO w Rawie Mazowieckiej
  276. Zespół Szkół nr 1 w Legionowie
  277. Szkoła Podstawowa nr 2 w Płońsku
  278. Szkoła Podstawowa w Krośniewicach
  279. Szkoła Podstawowa w Radziejowicach
  280. Szkoła Podstawowa w Jedlińsku
  281. Gimnazjum w Ożarowie Mazowieckim
  282. Gimnazjum w Kozłowie Szlacheckim
  283. Gimnazjum w Żychlinie
  284. Gimnazjum w Płochocinie
  285. Gimnazjum nr 6 w Siedlcach
  286. Publiczne Gimnazjum nr 2 w Radomiu
  287. Ludowy Klub Sportowy w Osuchowie
  288. Ludowy Klub Sportowy w Osuchowie
  289. Publiczne Gimnazjum w Starej Błotnicy
  290. Gimnazjum w Żelechlinku
  291. Szkoła Podstawowa w Żelechlinku
  292. Szkoła Podstawowa w Mszczonowie
  293. Gimnazjum w Mszczonowie
  294. Gimnazjum w Mszczonowie
  295. Publiczne Gimnazjum nr 4 w Radomsku
  296. Szkoła Podstawowa w Sierzchowach
  297. Szkoła Podstawowa nr 1 w Ożarowie Mazowieckim
  298. Gimnazjum w Domaniewicach
  299. Gimnazjum w Goszczynie
  300. Szkoła Podstawowa nr 28 w Radomiu
  301. Szkoła Podstawowa w Wygodzie
  302. Szkoła Podstawowa w Wieliszewie
  303. Szkoła Podstawowa w Goszczynie
  304. Szkoła Podstawowa w Cielądzu
  305. Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Kiernozi
  306. Szkoła Podstawowa w Węgrowie
  307. Szkoła Podstawowa nr 5 w Siedlcach
  308. Szkoła Podstawowa w Krzesku
  309. Gimnazjum w Krzesku
  310. Szkoła Podstawowa w Olszycu
  311. Szkoła Podstawowa nr 2 w Biskupcu
  312. Gimnazjum Gminy Liw
  313. Szkoła Podstawowa nr 2 w Głownie
  314. Gimnazjum nr 56 w Warszawie
  315. Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie
  316. Szkoła Podstawowa nr 4 w Łowiczu
  317. Szkoła Podstawowa nr 3 w Głownie
  318. Niepubliczne Gimnazjum w Mysiadle
  319. Szkoła Podstawowa nr 1 w Legionowie
  320. Gimnazjum nr 1 w Legionowie
  321. Gimnazjum nr 2 w Legionowie
  322. Gminne Gimnazjum w Wieliszewie
  323. Gimnazjum w Cielądzu
  324. Szkoła Podstawowa w Łącku
  325. Liceum Ogólnokształcące w Żychlinie
  326. Szkoła Podstawowa w Bolimowie
  327. Zespół Szkół w Bieniewicach
  328. Szkoła Podstawowa w Toporze
  329. Gimnazjum w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Kiernozi
  330. Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 967 w Warszawie
  331. Szkoła Podstawowa w Dąbrowie nad Czarną
  332. Szkoła Podstawowa w Erminowie
  333. Prywatne Gimnazjum nr 46 w Warszawie
  334. Szkoła Podstawowa w Sochocinie (woj. szczecińskie)
  335. Szkoła Podstawowa w Andrzejowie
  336. Szkoła Podstawowa w Bobrowcu
  337. Szkoła Podstawowa w Błażejowicach
  338. Szkoła Podstawowa w Częstochowie
  339. Szkoła Podstawowa w Kocierzewie
  340. Szkoła Podstawowa w Lipcach Reymontowskich
  341. Szkoła Podstawowa w Kuklówce
  342. Szkoła Podstawowa w Ostrołęce
  343. Szkoła Podstawowa w Miedniewicach
  344. Szkoła Podstawowa w Strzelcach Opolskich
  345. Szkoła Podstawowa w Sulechowie
  346. Szkoła Podstawowa w Pacynie
  347. Szkoła Podstawowa w Kutnie
  348. Szkoła Sportowa w Skierniewicach
  349. Szkoła Podstawowa w Zambrowie
  350. Szkoła Podstawowa w Budach Michałowskich
  351. Szkoła Podstawowa w Dzierżoniowie
  352. Szkoła Podstawowa w Stachlewie
  353. Szkoła Podstawowa w Błażejewicach
  354. Szkoła Podstawowa w Kurdwanowie
  355. Szkoła Podstawowa w Piekarach
  356. Szkoła Podstawowa w Skułach
  357. Szkoła Podstawowa w Szadkowicach
  358. Szkoła Podstawowa w Kędzierzynie Koźlu
  359. Szkoła Podstawowa w Białej Rawskiej
  360. Szkoła Podstawowa w Czerniewicach
  361. Szkoła Podstawowa w Ibiszowie
  362. Szkoła Podstawowa w Kalenicach
  363. Szkoła Podstawowa w Kurabce
  364. Szkoła Podstawowa w Tołczach
  365. Szkoła Podstawowa w Lesiewie
  366. Szkoła Podstawowa w Borowie
  367. Szkoła Podstawowa nr 2 w Karczewie
  368. Szkoła Podstawowa w Gągolinie
 

Organizator:

Stowarzyszenie Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków

Współorganizatorzy:

 

3 Warszawska Brygada Rakietowa

Obrony Powietrznej

 

Starostwo Powiatowe

w Sochaczewie

 

Miasto Sochaczew

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie

 

 

Firma MARS Polska

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 

Odwiedziny

Odsłon : 419505

Nasi sponsorzy

Wspierają nas

Patronat medialny