.

.

Wyniki 1993-2000

Wyniki indywidualne i zespołowe

Europejskich Biegów Młodych Olimpijczyków

w latach 1993-2016

I    Biegi 15.05.1993 – udział wzięło 943 osób

Wyniki indywidualne – Szkoły Podstawowe

Klasa I-II  500 m dziewcząt i   chłopców.


  1. Kamil Pisarek – SP Gawłów
  2. Artur Jakubowski – SP Wymysłów
  3. Daniel Królak – SP nr 1 Sochaczew

Klasa III-IV  500 m dziewcząt.

  1. Katarzyna Kukwa – SP nr 13 Stargard Szczeciński
  2. Ilona Kruk – SP nr 7 Sochaczew
  3. Aneta Ścińska – SP Kamion

Klasa II-IV 700 m chłopców.

  1. Jacek Rżanek – SP Szymanów
  2. Paweł Wajszczuk – SP nr 8 Skierniewice
  3. Michał Mikołajczyk – SP Teresin

Klasa V-VI 800 m dziewcząt.

  1. Ilona Szymerska – SP Kamion
  2. Agnieszka Lach – SP nr 2 Sochaczew
  3. Aneta Strzemieszna – SP Kuklówka

Klasa VI-VI 1000 m chłopców.

  1. Konrad Gołaszewski – SO nr 3 Zambrów
  2. Dawid Sowa – SP nr 13 Stargard Szczeciński
  3. Konrad Jerominko – ZSSO Skierniewice

Klasa VII-VIII 1500 m dziewcząt.

  1. Aneta Sierocka – SP Kuklówka
  2. Agnieszka  Strzemieszna – SP Kuklówka
  3. Justyna Marciniak – SP nr 4 Sochaczew

Klasa VII-VIII  2000 m chłopców.

  1. Piotr Gawłowski – SP Młodzieszyn
  2. Marcin Szymańda – SP Łyszkowice
  3. Bartłomiej Matyska – SP Teresin

SPP 1500 m dziewcząt.

  1. Katarzyna Rusnak – ZSSO Skierniewice
  2. Agnieszka Rusnak
  3. Kamila Jędrzejewska

SPP 3000 m chłopców.

  1. Sławomir Sławiński – SP Nowa Sucha
  2. Grzegorz Ciszewski – ZSSZ Skierniewice I
  3. Seweryn Majkowski – „Błysk”

OPEN 9000 m Mężczyzn

  1. Jerzy Wróblewicz – Stargard Szczeciński
  2. Marcin Kuszaj – Sochaczew
  3. Paweł Gozdowski – Kozłów Biskupi

OPEN 9000 m Kobiet

  1. Beata Siemińska – Sochaczew
  2. Edyta Orlińska - Sochaczew

 


II    Biegi 14.05.1994 – udział wzięło 1600 osób

Wyniki indywidualne  - Szkoły Podstawowe


Klasa I  500 m dziewcząt i chłopców

  1. Rafał Orzelski  - Gawłów woj. Skierniewickie

Klasa II  500 dziewcząt

  1. Joanna Kucharska – Kąty woj. Skierniewickie

Klasa II  500 m chłopców

  1. Paweł Organek – Kamion woj. Skierniewickie

Klasa III  700 dziewcząt.

  1. Monika Żakowska – Młodzieszyn woj. Skierniewickie

Klasa III  700 m chłopców.

  1. Kamil Pisarek – Gawłów

Klasa IV 700 m dziewcząt.

  1. Agnieszka Lipińska – Wyczółki

Klasa IV 700 m chłopców

  1. Robert Andruszewski – Ostrołęka

Klasa V 700 m dziewcząt.

  1. Anna Łaniewska – Sochocin woj. Ciechanowskie

Klasa VI 800 m dziewcząt.

  1. Patrycja Szymczak – Zespół Szkół Sportowych Skierniewice

Klasa V 1000 m chłopców

  1. Robert Adamski – Sochocin

Klasa VI 1000 m chłopców

  1. Paweł Malesa – Wymysłów

Klasa VII 1500 m dziewcząt.

  1. Ilona Szymerska  -  Kamion

Klasa VIII 1500 m dziewcząt.

  1. Dorota Dąbrowska – Wymysłów

Klasa VII 2000 m chłopców.

  1. Sebastian Grzelak – Kamion

Klasa VIII 2000 m chłopców

  1. Michał Mularzyk  - ZSS Skierniewice

OPEN  6000 m Kobiet ( szkoły średnie i nauczyciele )

  1. Katarzyna Rusnak  - ZSS Skierniewice

OPEN  6000 m Mężczyzn ( szkoły średnie i nauczyciele )

  1. Radosław Jurzyk – Budki Piaseckie woj. Skierniewicki

 

Wyniki Zespołowe Szkół Podstaw:

  1. SP Kamion                  29 pkt
  2. SP Sochocin               27 pkt
  3. SP Gawłów                  25 pkt


III    Biegi 13.05.1995 – udział wzięło 1750 osób

Wyniki indywidualne – Szkoły Podstawowe

 

 

Klasy I

500 m  dz i chłopców

  1. Mariusz Jakubiak - SP Sochocin
  2. Mariusz  Siciński       - SP Kamion
  3. Sebastian Olszewski - SP Sochocin

 

500 m dziewcząt

1. Izabela Stępień - SP Kutno

2. Anna Chojnowska - SP ZSSO Skierniewice

3. Joanna Znajdek - SP Niedźwiada

 

500 m chłopców

  1. Kamil Zielonka - SP Kamio
  2. Hubert Zagajewski - SP nr 7 Sochaczew
  3. Cezary Winkowski - SP Guzów

 

700 m dziewcząt

  1. Joanna Kucharska - SP Kąty
  2. Weronika Filipiak - SP Gawłów
  3. Dorota Racka - SP Młodzieszyn

 

700 m chłopców

  1. Paweł Organek - SP Kamion
  2. Marcin Błaszczyk - SP Kamion
  3. Daniel Wesołowski - SP Budy Michał.

 

700 m dziewcząt.

  1. Sylwia Wojtyniak - SP Lesiew
  2. Katarzyna Chojnacka - SP nr 2 Teresin
  3. Ewa Grabowska - SP Sochocin

 

700 m chłopców

  1. Łukasz Kalaszczyński - SP nr 18 Płock
  2. Dariusz Zwoliński - SP nr 18 Płock
  3. Piotr Szulc - SP Sochocin .

 

800 m dziewcząt

  1. Monika Kucharek - SP Niedźwiada
  2. Barbara Wagner - SP nr 18 Płock
  3. Danuta Gierkowska - SP Sochocin

 

800 m dziewcząt

  1. Anna Łoniewska - SP Sochocin
  2. Dorota Witkowska - SP Niedźwiada
  3. Katarzyna Maliszewska -SP Sochocin

 

1000 m chłopców

  1. Mariusz Sobczak - SP 18 Piock
  2. Rafał Grefkowicz - SP Kozłów Biskupi
  3. Bogumił Bodych - SP Bolimów

 

1000 m chłopców

  1. Radosław Zauga - SP Iłów
  2. Robert Adamski - SP Sochocin
  3. Paweł Szafrański - SP Sochocin

 

1500 m dziewcząt

  1. Paulina Kowalewska - SP Kozłów Biskupi
  2. Elżbieta Foks - SP Domaniewice
  3. Anna Mańkowska - SP Kocierzew

 

1500 m dziewcząt

  1. Ilona Szymerska - SP Kamion
  2. Anita Antosik - SP ZSSO Skierniewice
  3. Iwona Libera - SP Lesiew

2000 m  chłopców

  1. Mariusz Giżyński -    nr 18 Płock
  2. Dawid Gacki - SP Zambrów
  3. Grzegorz Nowacki - SP Zambrów

 

2000 m chłopców

  1. Sebastian Grzelak - SP Kamion
  2. Robert Sikorski – SP Dzierżoniów
  3. Paweł Gładki - SP Niedźwiada

 

OPEN Kobiet

  1. Krystyna Foks
  2. Katarzyna Mikołajczyk
  3. Anna Grabowska

 

OPEN Mężczyzn

  1. Marcin Kuszaj - Hcgor Sochaczew
  2. Sławomir Sławiński – Gwardia Warszawa
  3. Jarosław Sieklicki - Gwardia  Warszawa

 

 

Wyniki zespołowe Szkół Podstawowych:

  1. SP Sochocin               51 pkt
  2. SP Kamion                  40 pkt
  3. SP Płock 18                33 pkt
  4. SP Niedźwiad              19 pkt
  5. SP Kozłów Biskupi      15 pkt
  6. SP Gawłów                  14 pkt

 

IV    Biegi 08.06.1996 – udział wzięło 1916 osób

Wyniki indywidualne – Szkoły Podstawowe


Klasa I 500 m dziewcząt

  1. Katarzyna Beta – SP Konopnica
  2. Aneta Karbownik       SP nr 3 Sochaczew
  3. Katarzyna Haba – SP Gawłów

Klasa I  500 m chłopców

  1. Tomasz Berliński – SP nr 1Kutno
  2. Łukasz Flis – SP Niedźwiad
  3. Kamil Bartosiewicz – SP Kozłów Biskupi

Klasa II 500 m dziewcząt

  1. Ewelina Wielec – SP nr 9 Kutno
  2. Kinga Stokowska – SP Budy Michał.
  3. Aneta Dudzińska – SP Jaktorów

Klasa II 500 m chłopców

  1. Łukasz Filacz- SP nr 18 Płock
  2. Mariusz Siciński – SP Kamion
  3. Mariusz Jakóbiak – SP Sochocin

Klasa III 700 m dziewcząt.

  1. Izabela Stępień – SP nr 9 Kutno
  2. Beata Wójcik – SP Błażejewice
  3. Joanna Znajdek – SP Niedźwiada

Klasa III 700 m chłopców

  1. Hubert Zagajewski- SP nr 7 Sochaczew
  2. Robert Truszkowski – SP nr 7 Sochaczew
  3. Radosław Ostrowski – SP Suchocin

Klasa IV 700 m dziewcząt.

  1. Karolina Okrasiak – SP Jaktorów
  2. Dorota Racka – SP Młodzieszyn
  3. Dorota Jelonek – SP Kurdwanów

Klasa IV 700 m chłopców

  1. Marcin Błaszczyk – SP Kamion
  2. Krzysztof Różycki – SP Brzozów
  3. Paweł Organek – SP KamionKl

Klasa V  800 m dziewcząt

  1. Ewa Nowak – SP Niedźwiada
  2. Magdalena Kowalewska SP nr 4 Sochaczew
  3. Joanna Kędzierska – SP Łyszkowice

Klasa V 100 m chłopców

  1. Norbert Kocemba – SP Łyszkowice
  2. Łukasz Kalaszczyński – SP nr 18 Płock
  3. Jarosław Kowalski – SP Kozłów Biskupi

Klasa VI 800 m dziewcząt.

  1. Monika Kucharek – SP Niedźwiada
  2. Barbara Wagner – SP nr 18 Płock
  3. Magdalena Sobieraj – SP nr 6 Sochaczew

Klasa VI 1000 m chłopców

  1. Bogumił Bodych – SP Bolimów
  2. Rafał Grefkowicz – SP Kozłów Biskupi
  3. Marcin Kaźmierczak – SP Kozłów Biskupi

Klasa VII 1500 m dziewcząt

  1. Ewa Szwarc – SP Lesiew
  2. Anna ŁĄniewska – SP Sochocin
  3. Dorota Witkowska – SP Niedźwiada

Klasa VII 2000 m chłopców

  1. Robert Adamski – SP Sochocin
  2. Dominik Kalota – SP Gawłów
  3. Daniel Gams – SP Kozłów Biskupi

Klasa VIII  1500 m dziewcząt

  1. Ewa Kurowska – SP nr 2 Płock
  2. Paulina Kowalewska – SP Kozłów Biskupi
  3. Iwona Kocik – SP Boguszyce

Klasa VIII  2000 m chłopców

  1. Mariusz Giżyński – SP nr 18 Płock
  2. Oskar Jędrzejczak – SP nr 6 Sochaczew
  3. Marcin Orzeszek – SP Iłów

OPEN Kobiet 3000 m

  1. Krystyna Foks – Domaniewice
  2. Iwona Libera – Babsk
  3. Paulina Kowalewska – Sochaczew

OPEN Mężczyzn  6000 m

  1. Marcin Kuszaj – Sochaczew
  2. Sławomir Sławiński
  3. Radosław Jurzyk „Hegor:

Wyniki zespołowe Szkół Podstawowych:

  1. SP Sochocin               37 pkt
  2. SP Nr 18 Płock                       33 pkt
  3. SP Niedźwiada                       29 pkt
  4. SP Kozłów Biskupi      26 pkt
  5. SP Kamion                  22 pkt
  6. SP Gawłów                  16 pkt
  7. SP nr 9 Kutno            14 pkt
  8. SP Jaktorów               13 pkt
  9. SP Łyszkowice                        13 pkt

10.  SP nr 7 Sochaczew     12 pkt


V     Biegi 13.05.1997 – udział wzięło 2048 osób

Wyniki indywidualne – Szkoły Podstawowe


Klasa I 500 m dziewcząt

  1. Agnieszka Pieczewska – SP Nr 17 Płock
  2. Katarzyna Bogucka – SP Kamion
  3. Iwona Makowska – SP Kozłów Biskupi

Klasa I  500 m chłopców

  1. Grzegorz Boczek – SP Niedźwiada
  2. Jan Król – SP nr 7 Sochaczew
  3. Marcin Stangreciak – SP Pacyna

Klasa II 500 m dziewcząt

  1. Katarzyna Wojcieska – SP Nr 6 Grodzisk Mazowiecki
  2. Małgorzata Finga – SP nr 3 Sochaczew
  3. Justyna Smolińska – SP Janów

Klasa II 500 m chłopców

  1. Tomasz Berliński – SP Nr 1 Kutno
  2. Kamil Budziejewski – SP nr 1 Rawa Mazowiecka
  3. Marek Stęcel – SP nr 7 Sochaczew

Klasa III 700 m dziewcząt.

  1. Katarzyna Beta – SP Konopnica
  2. Ewelina Dragan – SP Iłw
  3. Justyna Gawarska – SP Kuklówka

Klasa III 700 m chłopców

  1. Łukasz Figacz – SP nr 18 Płock
  2. Mariusz Siciński – SP Kamion
  3. Mariusz Jakóbiak – SP Sochocin

Klasa IV 700 m dziewcząt.

  1. Dorota Pawłowska – SP nr 4 Sochaczew
  2. Joanna Znajdek – SP Niedźwiada
  3. Magdalena Bogucka – SP Kamion

Klasa IV 700 m chłopców

  1. Daniel Mrowicki – SP Pacyna
  2. Radosław Ostrowski – SP Sochocin
  3. Łukasz Szymczak – SP Boguszyce

Klasa V  800 m dziewcząt

  1. Wioleta Getek – SP Zambrów
  2. Martyna Kwiatkowska – SP Kamion
  3. Marlena Mikołajczyk – SP Brzozów

 

 

Klasa V 1000 m chłopców

  1. Marcin Błaszczyk – SP Kamion
  2. Paweł Organek SP Kamion
  3. Sebastian Żelazek – SP Czerniewice

Klasa VI 800 m dziewcząt.

  1. Anna Jaworska – SP Szatkowice
  2. Magdalena Kowalewska – SP nr 4 Sochaczew
  3. Marta Kotusiewicz – SP Lesiew

Klasa VI 1000 m chłopców

  1. Łukasz Kalaszczyński – SP nr 18 Płock
  2. Norbert Kocemba – SP Łyszkowice
  3. Piotr Sejdak – SP Kąty

Klasa VII 1500 m dziewcząt

  1. Ewa Chilińska – SP Mszczonów
  2. Magda Sobieraj SP nr 6 Sochaczew
  3. Ewelina Kmiecik – SP Boguszyce

Klasa VII 2000 m chłopców

  1. Kamil Gierach – SP Boguszyce
  2. Michał Biernacki – SP Feliksów
  3. Łukasz Biernacki – SP Jaktorów

Klasa VIII  1500 m dziewcząt

  1. Marta Chojnowska – SP nr 17 Płock
  2. Ewa Szwarc – SP Lesiew
  3. Monika Zając – SP Radziejowice

Klasa VIII  2000 m chłopców

  1. Arkadiusz Gmurczyk – SP nr 18 Płock
  2. Krztysztof Kujawa – SP Wyczółki
  3. Rafał Modzelewski – SP Zambrów

Wyniki zespołowe Szkół Podstawowych

  1. SP Kamion                  72 pkt
  2. SP Niadźwiada                       57 pkt
  3. SP Płock nr 18                       50 pkt
  4. SP Pacyna                  46 pkt
  5. SP Płock nr 17                       44 pkt
  6. SP Brzozów                 40 pkt
  7. SP Sochocin               33 pkt
  8. SP Sochaczew nr 7     30 pkt
  9. SP Boguszyce             28 pkt

10.  SP Lesiew                   28 pkt


VI      Biegi 23.05.1998 – udział wzięło 2043 osób

Wyniki indywidualne – Szkoły Podstawowe

 

Klasa I 500 m dziewcząt

  1. Paulina Maliszewska – SP nr 18 Płock
  2. Katarzyna Kobierecka – SP Brzozów
  3. Martyna Stańkowska – SP Kamion

Klasa I  500 m chłopców

  1. Mateusz Jankowski – SP nr 18 Płock
  2. Paweł Wilkanowski – SP nr 18 Płock
  3. Dariusz Rutkowski – SP nr 18 Płock

Klasa II 500 m dziewcząt

  1. Katarzyna Bogucka – SP Kamion
  2. Beata Ptasińska – SP Biała Rawska
  3. Katarzyna Wojtewicz – SP nr 17 Płock

Klasa II 500 m chłopców

  1. Rafał Muras – SP Kozłów Biskupi
  2. Piotr Puszcz – SP nr 17 Płock
  3. Grzegorz Boczek – SP Niedźwiada

Klasa III 700 m dziewcząt.

  1. Malwina Szczepańska – SP Borów
  2. Magdalena Bilińska – SP Sochocin
  3. Marlena Stelmach – SP Młodzieszyn

Klasa III 700 m chłopców

  1. Bartłomiej Zimiński – SP nr 18 Płock
  2. Marek Stencel – SP nr 7 Sochaczew
  3. Kamil Bartosiewicz – SP Kozłów Biskupi

Klasa IV 700 m dziewcząt.

  1. Katarzyna Domańska – SP Młodzieszyn
  2. Justyna Gawarska SP Kuklówka
  3. Joanna Frukacz – SP Dobryszyce

Klasa IV 700 m chłopców

  1. Mariusz Siciński – SP Kamion
  2. Łukasz Figacz – SP nr 18 Płock
  3. Mariusz Jakóbiak – SP Sochocin

Klasa V  800 m dziewcząt

  1. Magdalena Bogucka – SP Kamion
  2. Anna Leszczyńska – SP Młodzieszyn
  3. Katarzyna Wiśniewska – SP nr 17 Płock

 

 

 

Klasa V 1000 m chłopców

  1. Łukasz Modzelewski- SP Pacyna
  2. Łukasz Szymczak – SP Sochocin
  3. Radosław Ostrowski- SP Sochocin

Klasa VI 800 m dziewcząt.

  1. Dorota Jelonek – SP Kurdwanów
  2. Marlena Mikołajczyk SP Brzozów
  3. Małgorzata Fliś- SP Niedźwiada

Klasa VI 1000 m chłopców

  1. Sebastian Wach – SP Boguszyce
  2. Paweł Organek – SP Kamion
  3. Marcin Błaszczyk – SP Kamion

Klasa VII 1500 m dziewcząt

  1. Agnieszka Kowalska – SP Piekary
  2. Elżbieta Walo – niezrzeszona
  3. Martyna Chmielewska – SP nr 2 Sochaczew

Klasa VII 2000 m chłopców

  1. Łukasz Kalaszczyński – SP nr 18 Płock
  2. Dariusz Zwoliński – SP nr 18 Płock
  3. Piotr Sejdak – SP Kąty

Klasa VIII  1500 m dziewcząt

  1. Agnieszka Kędziora – SP Domaniewice
  2. Ewa Chilińska – SP Mszczonów
  3. Ewelina Kmiecik – SP Boguszyce

Klasa VIII  2000 m chłopców

  1. Sebastian Sagan – SP Czerniewice
  2. Tomasz Miksa – SP Czerniewice
  3. Radosław Janiak – SP Pacyna

OPEN 3000 m Kobiet

  1. Elżbieta Foks – Domaniewice
  2. Ilona Nowak
  3. Małgorzata Kolasa – Sochaczew

OPEN 6000 m Mężczyzn

  1. Marcin Kuszaj – Sochaczew
  2. Grzegorz Foks Domaniewice
  3. Tomasz Śmietański - Sochaczew

Wyniki zespołowe Szkół Podstawowych

  1. SP Kamion                  116 pkt
  2. SP Nr 18 Płock                       94 pkt
  3. SP Brzozów                 74 pkt
  4. SP Sochocin               60 pkt
  5. SP Młodzieszyn           58 pkt
  6. SP Niedźwiada                       56 pkt
  7. SP nr 17 Płock                       52 pkt
  8. SP Boguszyce             45 pkt
  9. SP Czerniewice                      42 pkt

10.  SP Domaniewice         38 pkt

 

VII       Biegi 05.06.1999 – udział wzięło 2055 osób


Wyniki indywidualne – Szkoły Podstawowe

 

Klasa I 500 m dziewcząt

  1. Maria Jaśniewska – SP Gaj Wojewodza
  2. Nelly Gutowska – SP 344 Tarchomin
  3. Marta Czubak – SP Młodzieszyn

Klasa I  500 m chłopców

  1. Damian Traczyk SP Brzozów
  2. Marcin Muszyński – SP Jaktorów
  3. Sławomir Ziarnik – SP Domaniewice

Klasa II 500 m dziewcząt

  1. Emilia Śnieg – SP Jaktorów
  2. Anna Pietrzak – SP Krośniewice
  3. Martyna Seidok – SP nr 2 Sochaczew

Klasa II 500 m chłopców

  1. Dariusz Rutkowski – SP nr 17 Płock
  2. Rafał Dytkowski – SP Kozłów Biskupi
  3. Mateusz Podgórski – SP Sochocim

Klasa III 700 m dziewcząt.

  1. Joanna Kalinowska SP Szczutowo
  2. Joanna Deląg- SP nr 18 Płock
  3. Katarzyna Bogucka – SP Kamion

Klasa III 700 m chłopców

  1. Rafał Muras – SP Kozłów Biskupi
  2. Grzegorz Boczek – SP Niedźwiada
  3. Piotr Puszcz – SP nr 17 Płock

Klasa IV 700 m dziewcząt.

  1. Julita Biedrzycka – SP Radziejowice
  2. Magda Stępniewska – SP Boguszyce
  3. Małgorzata Fingas – SP nr 3 Sochaczew

Klasa IV 700 m chłopców

  1. Piotr Witczak – SP 344 Tarchomin
  2. Marcin Wróbel – SP Rybno
  3. Mateusz Zwierzchowski – SP Krośniewice

Klasa V  800 m dziewcząt

  1. Agnieszka Stobiecka – SP Kamion
  2. Monika Boczek – SP Niedźwiada
  3. Katarzyna Domańska – SP Młodzieszyn

 

Klasa V 1000 m chłopców

  1. Mariusz Siciński – SP Kamion
  2. Tomasz Balcer – SP 344 Tarchomin
  3. Bartłomiej Michalak – SP nr 1 Rawa Mazowiecka

Klasa VI 800 m dziewcząt.

  1. Agnieszka Witczak – SP 344 Tarchomin
  2. Dorota Pawłowska – SP nr 4 Sochaczew
  3. Ewelina Adamus – SP nr 17 Piotrków Trybunalski

Klasa VI 1500 m chłopców

  1. Łukasz Modzelewski – SP Pacyna
  2. Sebastian Matysik – SP nr 18 Płock
  3. Adam Ciupiński – SP nr 10 Radomsko

Klasa VII 1500 m dziewcząt

  1. Dorota Jelonek – SP Kurdwanów
  2. Marlena Mikołajczyk – SP Brzozów
  3. Anna Kowalczyk SP Krośniewice

Klasa VII 2000 m chłopców

  1. Łukasz Fabjański – SP Domaniewice
  2. Sebastian Woch – SP Boguszyce
  3. Paweł Organek – SP Kamion

Klasa VIII  1500 m dziewcząt

  1. Karolina Dąbrzał – SP Młodzieszyn
  2. Agnieszka Kowalska – SP Piekary
  3. Edyta Chojnowska – SP nr 17 Płock

Klasa VIII  2000 m chłopców

  1. Kamil Poczwardowski – SP Szczutowo
  2. Michał Rosiński – SP Domaniewice
  3. Marcin Graczyk – SP Brzozów

Wyniki zespołowe Szkół Podstawowych

  1. SP Kamion                  121 pkt
  2. SP Niedźwiada                        96 pkt
  3. SP Tarchomin            84 pkt
  4. SP Młodzieszyn           84 pkt
  5. SP Szczutowo             78 pkt
  6. SP Boguszyce             73 pkt
  7. SP Brzozów                 68 pkt
  8. SP nr 18 Płock                        68 pkt
  9. SP Krośniewice           65 pkt

10.  SP Domaniewice         64 pkt

 


VIII      Biegi 06.05.2000 – udział wzięło  2940 osób


Wyniki indywidualne – Szkoły Podstawowe

Klasa I 500 m dziewcząt

  1. Dominika Majewska – SP Dąbrowa
  2. Marzena Węglarska – SP Dąbrowa
  3. Beata Malikowska – SP Zieluń

Klasa I  500 m chłopców

  1. Dawid Staniaszek – SP nr 1 Krośniewice
  2. Mariusz Zydlewski – SP Brzozów
  3. Rafał Galus – SP Iłów

Klasa II 500 m dziewcząt

  1. Kinga Poczwardowska – SP Szczutowo
  2. Agata Czapnik – SP nr 4 Rawa Mazowiecka
  3. Sylwia Stępniewska _ SP Kozłów Biskupi

Klasa II 500 m chłopców

  1. Norbert Malikowski – SP Zieluń
  2. Piotr Makowski – SP Niedźwiada
  3. Paweł Rydel SP Młodzieszyn

Klasa III 700 m dziewcząt.

  1. Grażyna Tomaszewska – SP Boguszyce
  2. Justyna Szadkowska – SP Lutkówka
  3. Marzena Stańkowska – SP Kamion

Klasa III 700 m chłopców

  1. Marcin Leszczuk – SP Nr 4 Rawa Mazowiecka
  2. Dawid Czarnecki – SP Nowy Duninów
  3. Dawid Strzelecki – SP Gaj-Wojewodza

Klasa IV 700 m dziewcząt.

  1. Katarzyna Pecyna – SP Bartniki
  2. Iwona Makowska – SP Kozłów Biskupi
  3. Joanna Kalińska – SP Szczutowo

Klasa IV 700 m chłopców

  1. Rafał Muras- SP Kozłów Biskupi
  2. Michał Pietrzak – SP nr 1 Krośniewice
  3. Piotr Puszcz – SP nr 17 Płock

Klasa V  700 m dziewcząt

  1. Magdalena Stępniewska – SP Boguszyce
  2. Julita Biedrzycka _ SP Radziejowice
  3. Magdalena Banasiak – SP Niedźwiada

Klasa VI 1000 m chłopców

  1. Mariusz Siciński – SP Kamion
  2. Adrian Kaźmierski – SP Brochów
  3. Bartek Michalak – SP nr 1 Rawa Mazowiecka

 

 

Klasa VI 700 m dziewcząt.

  1. Ewelina Piotrowska – SP nr 1 Krośniewice
  2. Marlena Staniak – SP Kozłów Biskupi
  3. Iwona Klimkiewicz – SP Niedźwiada

Klasa V 1000 m chłopców

  1. Kamil Budziejewski – SP nr 1 Rawa  Mazowiecka
  2. Arkadiusz Winnicki – SP Żuków
  3. Robert Bartosiewicz

Klasa VIII 1500 m dziewcząt

  1. Dorota Jelonek – SP Kurdwanów
  2. Anna Kowalczyk – SP nr 1 Krośniewice
  3. Ewa Czajkowska – SP nr 2 Sierpc

Klasa VIII  2000 m chłopców.

  1. Łukasz Fabiański – SP Domaniewice
  2. Sebastian Wach – SP Boguszyce
  3. Rafał Werner – SP nr 2 Sierpc

Wyniki indywidualne – Gimnazja

Klasa I  1000 m dziewcząt

  1. Dorota Olendrzyńska – GM nr 2 Sierpc
  2. Natalia Żukowska – GM nr 2 Sierpc
  3. Magdalena Markowska – GM Jaktorów

Klasa I  1000 m chłopców

  1. Zbigniew Malikowski – GM nr 2 Zieluń
  2. Łukasz Modzelewski – GM Pacyna
  3. Karol Kozar – GM Wiaderno

Wyniki indywidualne – Szkoły Średnie

1500 m dziewcząt

  1. Agnieszka Kędziora – ZSR Bratoszewice-Domaniewice
  2. Ewelina Kędziora – ZSZ nr 3 Domaniewice
  3. Karolina Dobrzał – ZSZ nr 1 Sochaczew

2000 m chłopców

  1. Hubert Kamiński – ZS nr 1 Błonie
  2. Emanuel Zimny – ZSM Łowicz Domaniewice
  3. Łukasz Rosa - Boguszyce

 

Wyniki zespołowe Szkoły Podstawowe

  1. SP Kozłów Biskupi                             126 pkt
  2. SP Kamion                                         96 pkt
  3. SP Sierpc                                           85 pkt
  4. SP Krośniewice                                  78 pkt
  5. SP Niedźwiada                                               78 pkt
  6. SP Boguszyce                                     64 pkt
  7. SP nr 1 Rawa Mazowiecka                 58 pkt
  8. SP nr 4 Rawa Mazowiecka                 50 pkt
  9. SP Zieluń                                           50 pkt

10.  SP Domaniewice                                49 pkt

Wyniki zespołowe Gimnazja

  1. GM Sierpc                                          81 pkt
  2. GM Młodzieszyn                                 64 pkt
  3. GM Zieluń                                          59 pkt
  4. GM Pacyna                                        35 pkt
  5. GM Domaniewice                               26 pkt
  6. GM Jaktorów                                     24 pkt
  7. GM Wiaderno                                     24 pkt
  8. GM Boguszyce                                               20 pkt

Wyniki zespołowe Szkół Średnich

  1. Zesp Sz Domaniewice                        147 pkt
  2. Zespół Szkół nr 1 Błonie                    57 pkt
  3. Zespół Szkół nr 1 Sochaczew             53 pkt
  4. Zespół Szkół Zawod Boguszyce          44 pkt
  5. Prywatne Liceum Ogólnokształcące Szymanów                                           26 pkt
  6. Zespół Szkół Rolniczych Teresin        26 pkt
 

Organizator:

Stowarzyszenie Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków

Współorganizatorzy:

 

3 Warszawska Brygada Rakietowa

Obrony Powietrznej

 

Starostwo Powiatowe

w Sochaczewie

 

Miasto Sochaczew

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie

 

 

Firma MARS Polska

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 

Odwiedziny

Odsłon : 419503

Nasi sponsorzy

Wspierają nas

Patronat medialny