.

.

Wyniki 2001-2005

 

IX     Biegi 19.05.2001 – udział wzięło 4000 osób


Wyniki indywidualne – Szkoły Podstawowe

 

Klasa I 500 m dziewcząt

  1. Patrycja Kruk – SP Międzyborów
  2. Klaudia Zwierz – SP Feliksów
  3. Paulina Jaworska – SP Wesoła

Klasa I  500 m chłopców

  1. Szymon Kaczmarek – SP Lubowidz
  2. Jan Rusek – SP Dąbrowa n/Czarną
  3. Tomasz Trafalski – SP Brzozów

Klasa II 500 m dziewcząt

  1. Sylwia Mikołajczuk – SP nr 1 Siedlce
  2. Agnieszka Jarosińska – SP nr 1 Rawa Mazowiecka
  3. Anna Bąk – SP Wiaderno

Klasa II 500 m chłopców

  1. Damian Sokołowski – SP Domaniewice
  2. Dominik Pełka – SP Wiaderno
  3. Damian Tomalski – SP Wsola

Klasa III 700 m dziewcząt.

  1. Marta Walczak – SP Teresin
  2. Kinga Rozwadowska – SP Szczutowo
  3. Magdalena Uzięło – SP Kołodziąż

Klasa III 700 m chłopców

  1. Marcin Stefaniak – SP Kamion
  2. Patryk Olszewski – SP Lubowidz
  3. Artur Wieremiewicz – SP Jaktorów

Klasa IV 700 m dziewcząt.

  1. Emilia Banaszek – SP Feliksów
  2. Justyna Szadkowska – SP Lutkówka
  3. Grażyna Tomaszewska – SP Boguszyce

Klasa IV 700 m chłopców

  1. Marcin Wawrzyniak – SP Kozłów Biskupi
  2. Dariusz Rutkowski – SP nr 17 Płock
  3. Dawid Strzelecki – SP Gaj- Wojewodza

Klasa V  700 m dziewcząt

  1. Joanna Kalinowska – SP Szczutowo
  2. Anna Kucharska – SP Lubowidz
  3. Justyna Stańkowska – SP Kamion

 

Klasa V 1000 m chłopców

  1. Rafał Muras – SP Kozłów Biskupi
  2. Michał Pietrzak SP Nr 1 Krośniewice
  3. Adrian Morawski – SP nr 4 Żyrardów

Klasa VI 700 m dziewcząt.

  1. Martyna Wawer – SP nr 1 Błonie
  2. Julita Biedrzycka – SP Radziejowice
  3. Magda Stępniewska – SP Boguszyce

Klasa VI 1000 m chłopców

  1. Mariusz Wrzosek – SP Lubowidz
  2. Rafał Mikołajczyk – SP nr 1 Siedlce
  3. Kamil Budziejewski – SP nr 1 Rawa Mazowiecka

Wyniki indywidualne – Gimnazja

Klasa I  1000 m dziewcząt.

  1. Ewelina Wąsik - GM nr 2 Błonie
  2. Katarzyna Laskowska  - GM nr 1 Siedlce
  3. Karolina Burzyńska – GM Domaniewice

Klasa I 1000 m chłopców.

  1. Mariusz Siciński – GM nr 1 Sochaczew
  2. Łukasz Twardowski – GM Szczutowo
  3. Bartek Michalak – GM nr 1 Rawa Mazowiecka

Klasa II 1500 m dziewcząt

  1. Joanna Soszyńska – GM nr 1 Siedlce
  2. Iwona Artych – GM nr 1 Siedlce
  3. Paulina Kołodziejczyk – GM Wiaderno

Klasa II  2000 chłopców

  1. Łukasz Rybicki – GM Bodzanów
  2. Radosław Bogiel – GM Mała Wieś
  3. Marek Góraj – GM Boguszyce

Wyniki indywidualne – Szkoły Średnie

1500 m dziewcząt.

  1. Agnieszka Kędziora – ZSZ nr 1 Łowicz
  2. Ewelina Kędziora – ZSZ nr 1 Łowicz
  3. Dorota Olendrzyńska – LO Sierpc

2000 m chłopców

  1. Dariusz Korpowski- ZST Płock
  2. Daniel Żołek – ZST Płock
  3. Sławomir Marcinkowski – B0guszyce

 

Wyniki zespołowe Szkół Podstawowych:

  1. SP nr 17  Płock                      99 pkt
  2. SP Lubowidz                           77 pkt
  3. SP nr 1 Rawa Mazowiecka     71 pkt
  4. SP Kamion                             70 pkt
  5. SP Kozłów Biskupi                 68 pkt
  6. SP  Wsola                               54 pkt
  7. SP Boguszyce                         50 pkt
  8. SP Feliksów                            46 pkt
  9. SP Szczutowo                         42 pkt

10.  SP Dąbrowa n/.Czarną         37 pkt

 

Wyniki Zespołowe Gimnazja

  1. GM nr 1 Siedlce                     98 pkt
  2. GM Domaniewice                   79 pkt
  3. GM Wiaderno                         61 pkt
  4. GM nr 2 Błonie                      52 pkt
  5. GM Boguszyce                                    51 pkt
  6. GM nr 1 Sochaczew               49 pkt
  7. GM Mała Wieś                                    49 pkt
  8. GM Młodzieszyn                     44 pkt

 

Wyniki Zespołowe Szkół Średnich

  1. Zespół Szkół nr 1 Łowicz        109 pkt
  2. Liceum Ogóln Sierpc              84 pkt
  3. Zespół Szkół Techn Płock       72 pkt
  4. Z S Zawod Boguszyce             41 pkt
  5. Zespół Szkół Żyrardów                       28 pkt
  6. Zespół Szkół nr 1 Błonie        20 pkt

 

X    Biegi  15.06. 2002 – udział wzięło 4100 osób

 

 

Wyniki indywidualne – Szkoły Podstawowe

Klasa I 500 m dziewcząt

  1. Aneta Jeznach- SP Kamion
  2. Paulina Betlejewska – SP Jaktorów
  3. Klaudia Knieja – SP nr 4 Żyrardów

Klasa I  500 m chłopców

  1. Kamil Daroch – SP Wiaderno
  2. Michał Mitrowski – SP Humin
  3. Przemysław Plewiński – SP Wsola

Klasa II 500 m dziewcząt

  1. Natalia Szmytka – SP Mokas
  2. Beata Drządzewska – SP Bieżuń
  3. Renata Gromek – SP Wysokienice

Klasa II 500 m chłopców

  1. Marcin Kowalski – SP Lubowidz
  2. Jarosław Kruś – SP Żelechlinek
  3. Michał Bogucki – SP Kamion

Klasa III 700 m dziewcząt.

  1. Sylwia Mikołajczuk – Sp nr 1 Siedlce
  2. Beata Wronkowska – SP Lubowidz
  3. Agnieszka Jarosińska SP nr 1 Rawa Mazowiecka

Klasa III 700 m chłopców

  1. Jakub Grzelak – SP nr 1 Krośniewice
  2. Damian Sokołowski – SP Domaniewice
  3. Domini Pełka – SP Wiaderno

Klasa IV 700 m dziewcząt.

  1. Klaudia Blus – SP nr 94 Warszawa
  2. Aleksandra Sokołowska – SP Osuchów
  3. Kinga Poczwardowska – SP Szczutowo

Klasa IV 700 m chłopców

  1. Artur Wereniewicz- SP Jaktorów
  2. Mateusz Kowalski – SP Zieluń
  3. Sebastian Lusa – SP nr 4 Rawa Mazowiecka

Klasa V  700 m dziewcząt

  1. Grażyna Tomaszewska – SP Boguszyce
  2. Justyna Szadkowska – SP Lutkówka
  3. Paula Plaskota – SP nr 5 Skierniewice

 

Klasa V 1000 m chłopców

  1. Grzegorz Drejgier – SP nr 4 Żyrardów
  2. Marcin Wawrzyniak – SP Kozłów Biskupi
  3. Dariusz Rutkowski – SP nr 7 Płock

Klasa VI 700 m dziewcząt.

  1. Marta Wyborska – SP nr 4 Sochaczew
  2. Justyna Stańkowska – SP Kamion
  3. Anna Kuczrska – SP Lubowidz

Klasa VI 1000 m chłopców

  1. Łukasz Traczyk – SP Radziejowice
  2. Łukasz Beta – SP Boguszyce
  3. Piotr Beczyński – SP Lubowidz

Wyniki indywidualne – Gimnazja

Klasa I  1000 m dziewcząt.

  1. Martyna Wawewr – GM nr 2 Błonie
  2. Julita Biedrzycka – GM Radziejowice
  3. Magda Stępniewska – GM Boguszyce

Klasa I 1000 m chłopców.

  1. Dawid Szymański – GM Lubowidz
  2. Rafał Mikołajczuk – GM nr 1 Siedlce
  3. Damian Maciąg – GM Mszczonów

Klasa II 1000 m dziewcząt

  1. Ewelina Wąsik – GM nr 2 Błonie
  2. Dominika Łysoniewska – GM nr 1 Rawa Mazowiecka
  3. Anna Okruta – GM Wsola

Klasa II  1500 chłopców

  1. Rafał Wróbel – GM Domaniewice
  2. Michał Aleksandrowicz – GM Specjalne Sochaczew
  3. Daniel Błaszczyk – GM Iłów

Klasa III 1000 m dziewcząt

  1. Dorota Niemczak – GM nr 1 Siedlce
  2. Justyna Zemrzuska – GM Wieczfnia Kościelna
  3. Małgorzata Grochocka – GM nr 1 Sochaczew

Klasa III 1000 m  chłopców

  1. Bartłomiej Mysera – GM Sierpc
  2. Karol Kozar – GM Smardzewice
  3. Tomasz Jóźwicki – GM Domaniewice

Wyniki indywidualne – Szkoły Średnie

1000 m dziewcząt

  1. Ewa Czajkowska – LO Sierpc
  2. Weronika Selmaj – ZSPS nr 54 Warszawa
  3. Agnieszka Kędziora – LO Łowicz

 

2000 m chłopców

1.     Kamil Poczwardowski – LO Sierpc

2.     Łukasz Fabiański – LO Łowicz

3.     Łukasz Bartosiński – ZSO Błonie

 

 

Wyniki zespołowe Szkoły Podstawowe:

  1. SP Kamion                                         85 pkt
  2. SP Lubowidz                                       75 pkt
  3. SP Jaktorów                                       57 pkt
  4. SP Boguszyce                                     55 pkt
  5. SP Kozłów Biskupi                              51 pkt
  6. SP Wsola                                            48 pkt
  7. SP Krośniewice                                   44 pkt
  8. SP Brzozów                                         42 pkt
  9. SP  nr 4 Żyrardów                              41 pkt

10.  SP Wiaderno                                      39 pkt

 

 

Wyniki zespołowe Gimnazja:

  1. GM Siedlce                                         114 pkt
  2. GM Domaniewice                               93 pkt
  3. GM Smardzewice                                76 pkt
  4. GM Młodzieszyn                                 76 pkt
  5. GM nr  Sochaczew                             58 pkt
  6. GM Boguszyce                                                58 pkt
  7. GM Głuchów                                       58 pkt
  8. GM Rawa Mazowiecka                                   50 pkt

 

Wyniki zespołowe Szkoły Średnie:

  1. Liceum Ogólnokształcące Sierpc       148 pkt
  2. Liceum Ogólnokształcące Łowicz       67 pkt
  3. Liceum Chemiczne Pionki                 66 pkt
  4. Zas. Szkoła Przem. Spożywcz             42 pkt
  5. Zespół Szkół Ogólnokształcących      24 pkt
  6. Zespół Szkół Rolniczych Teresin        20 pkt

 

XI    Biegi -  14.06.2003 -udział wzięło  4300 osób


Wyniki indywidualne – Szkoły Podstawowe

Klasa I 500 m dziewcząt

  1. Patrycja Kowalska – SP Łubowidz
  2. Karolina Owczarek
  3. Dagmara Jarczyńska – SP nr 3 Sochaczew

Klasa I  500 m chłopców

  1. Cezary Pindor – SP Jaktorów
  2. Andrzej Tomczak – SP Brzozów
  3. Artur Sztramski – SP Lubowidz

Klasa II 500 m dziewcząt

  1. Koanna Jesionowska – SP nr 2 Błonie
  2. Dominika Gordexka -SP nr 1 Krośniewice
  3. Justyna Religa – SP we Wsoli

Klasa II 500 m chłopców

  1. Patryk Talarski – SP nr 1 Rawa Mazowiecka
  2. Łukasz Florek – SP nr 1 Rawa Mazowiecka
  3. Patryk Kimeciński – SP nr 3 Sochaczew

Klasa III 700 m dziewcząt.

  1. Sylwia Janos – SP Skaratki
  2. Agnieszka Smolarek – SP nr 1 Krośniewice
  3. Martyna Anduła – SP we Wsoli

Klasa III 700 m chłopców

  1. Marcin Kowalski – SP Lubowidz
  2. Michał Bogucki – SP Kamion
  3. Krzysztof Kanabus – SP nr 7 Sochaczew

Klasa IV 700 m dziewcząt.

  1. Marta Kowalczyk – SP nr 1 Rawa Mazowiecka
  2. Agnieszka Jarosińska – SP nr 1 Rawa Mazowiecka
  3. Natalia Kaźmierska – SP w Syberii

Klasa IV 700 m chłopców

  1. Mariusz Gronek – SP Wysokiennice
  2. Mateusz Błaszczyk – SP Kamion
  3. Damian Sokołowski – SP Domaniewice

Klasa V  700 m dziewcząt

  1. Klaudia Blus – SP nr 94 Warszawa
  2. Monika Czarnecka – SP Boguszyce
  3. Maria Jasińska – SP Gaj-Wojewodza

Klasa VI 700 m dziewcząt

  1. Aneta Kucharska – SP Boguszyce
  2. Ewa Dobrowolska – SP nr 1 Siedlce
  3. Izabela Ilonek – SP nr 1 Siedlce

 

 

Klasa V 1000 m chłopców

  1. Patryk Bieganowski – SP Radziejowice
  2. Rafał Milewski – SP Syberia
  3. Marcin Stefaniak – SP Kamion

Klasa VI 1000 m chłopców

  1. Piotr Bińkowski – SP nr 1 Rawa Mazowiecka
  2. Maciej Peter – SP nr 2 Błonie
  3. Grzegorz Drejgier – SP nr 4 Żyrardów

Wyniki indywidualne – Gimnazja

Klasa I  1000 m chłopców

  1. Rafał Muras – GM Kozłów Biskupi
  2. Łukasz Beta – GM Boguszyce
  3. Łukasz Traczyk – GM Radziejowice

Klasa II  1000 m dziewcząt.

  1. Martyna Wawer – GM nr 2 Błonie
  2. Julita Biedrzycka – GM Mszczonów
  3. Magdalena Stępniewska – GM Boguszyce

Klasa III  1000 m dziewcząt.

  1. Ewelina Wąsik – GM nr 2 Błonie
  2. Anna Okruta – GM we Wsoli
  3. Dominika Łysoniewska – GM nr 1 Rawa Mazowiecka

Klasa II  1500 m chłopców.

  1. Dawid Szymański – GM nr 3 Syberia
  2. Damian Macią- GM Mszczonów
  3. Rafał Mikołajczyk -Publ. GM nr 1 Siedlce

Klasa III  1000 m  chłopców.

  1. Łukasz Twardowski – GM Szczutowo
  2. MichałMigda – Publ. GM Jedlińsk
  3. Grzegorz Werda – Publ. GM nr 1 Siedlce

 

Wyniki indywidualne – Szkoły Średnie

1000 m dziewcząt

  1. Monika Pietrzak – ZS nr 1 Błonie
  2. Ewa Czajkowska – LO Sierpb
  3. Anna Kolos -II LO Łowicz

2000 m chłopców

  1. Damian Drózd – ZSPonadgimn Pionki
  2. Karol Kozar -I LO Tomaszów Mazowiecki
  3. Michał Mazurowski – LO Sierpc

 

 

Wyniki zespołowe Szkoły Podstawowe:

 

  1. SP nr 1 Rawa Mazowiecka                 100 pkt
  2. SP  Wsola                                           69 pkt
  3. SP  Lubowidz                                     68 pkt
  4. SP Boguszyce                                     60 pkt
  5. SP Kamion                                         58 pkt
  6. SP nr 3 Sochaczew                            54 pkt
  7. SP nr 1 Krośniewice                          52 pkt
  8. SP Brzozów                                        51 pkt
  9. SP Żelechlinek                                               41 pkt

10.  SP Kozłów Biskupi                             40 pkt

 

 

Wyniki zespołowe Gimnazja:

  1. Publiczne GM Jedlińsk                      90 pkt
  2. GM Młodzieszyn                                 55 pkt
  3. GM Kozłów Biskupi                            38 pkt
  4. GM Boguszyce                                               38 pkt
  5. Publiczne GM nr 1 Siedlce                32 pkt
  6. GM nr 1 Rawa Mazowiecka               32 pkt
  7. GM Szczutowo                                                28 pkt
  8. GM Mszczonów                                  27 pkt

 

Wyniki zespołowe Szkoły Średnie:

  1. Liceum Ogólnokształcące Sierpc       42 pkt
  2. Zespół Szkół Ponadgimn Pionki         39 pkt
  3. II Liceum Ogólnokształcące Łowicz    32 pkt
  4. Zespół Sz Gastr – Hotel Warszawa    19 pkt
  5. I Liceum Ogóln Tomaszów Maz          16 pkt
  6. Zespół Szkół Roln CKU Sochaczew    14 pkt

 

 

XII    Biegi – 29.05.2004 – udział wzięło 4000 osób


Wyniki indywidualne – Szkoły Podstawowe

Klasa I 500 m dziewcząt

  1. Martyna Marchewka – Publ SP we Wsoli
  2. Zuzanna Bieniek SP Teresin
  3. Angelika Antolak – SP Międzyborów

Klasa I  500 m chłopców

  1. Kacper Sochacki – Publ SP we Wsoli
  2. Cezary Wiśniewski – Publ SP we Wsoli
  3. Wojciech Sowik – SP nr 1 Rawa Mazowiecka

Klasa II 500 m dziewcząt

  1. Patrycja Kowalska – SP Lubowidz
  2. Dagmara Jarczyńska – SP nr 3 Sochaczew
  3. Monika Rolewska – SP Giżyce

Klasa II 500 m chłopców

  1. Tomasz Kryński – SP Biała Rawska
  2. Daniel Sałata – SP Kozłów Biskupi
  3. Mateusz Szewczyk SP Kozłów Biskupi

Klasa III 700 m dziewcząt.

  1. Aneta Jeznach – SP Kamion
  2. Katarzyna Kowalewska – SP nr 1 Krośniewice
  3. Dominika Grodecka – SP nr 1 Krośniewice

Klasa III 700 m chłopców

  1. Przemysław Plewiński – SP we Wsoli
  2. Kamil Doroch – SP Wiaderno
  3. Aleksander Czubak – SP Młodzieszyn

Klasa IV 700 m dziewcząt.

  1. Paulina Syta – Publ SP Jedlińsk
  2. Martyna Anduła – SP Boguszyce
  3. Żaneta Stępniewska – SP Boguszyce

Klasa IV 700 m chłopców

  1. Marcin Kowalski – SP Lubowidz
  2. Michał Bogucki – SP Kamion
  3. Tomasz Trafalski – SP Brzozów

Klasa V  700 m dziewcząt

  1. Agnieszka Jarosińska – SP nr 1 Rawa Maz
  2. Marta Kowalczyk – SP nr 1 Rawa Maz
  3. Ewa Krystek – SP Mała Wieś

 

Klasa V 1000 m chłopców

  1. Mateusz Kapes – SP nr 2 Żychlin
  2. Bartłomiej Wylot -SP Ołów
  3. Mateusz Błaszczyk – SP Kamion

Klasa VI 700 m dziewcząt.

  1. Klaudia Blus – SP nr 94 Warszawa
  2. MONIKa Czarnecka – SP Boguszyce
  3. Monika Stepniewska -SP Boguszyce

Klasa VI 1000 m chłopców

  1. Szymon Lusztak – SP Kozłów Biskupi
  2. Mateusz Klocek – SP Jedlińsk
  3. Patryk Bieganowski – SP Radziejowice

Wyniki indywidualne – Gimnazja

Klasa I  1000 m dziewcząt.

  1. Ewa Dobrowolska – GM nr 1 Siedlce
  2. Marlena Migała – GM ZS nr 7 Tomaszów Maz
  3. Grażyna Tomaszewska – GM Boguszyce

Klasa I  1000 m chłopców.

  1. Jakub Karasek – Publ. GM nr 1 Siedlce3
  2. Marcin Wawrzyniak – GM Kozłów Biskupi
  3. Karol Kalbarczyk – GM Jedlińsk

Klasa II  1000 m dziewcząt.

  1. Joanna Kalinowska – GM Szczutowo
  2. Justyna Stańkowska – GM Młodzieszyn
  3. Monika Pajek – Publ GM we Wsoli

Klasa III 1000 m dziewcząt.

  1. Marzena Skibińska – Publ GM nr 1 Siedlce
  2. Julita Biedrzycka – GM Józefin
  3. Hanna Rdzanek – Publ GM Jedlińsk

Klasa II  1500 m chłopców.

  1. Łukasz Beta – GM Boguszyce
  2. Rafał Muras – GM Kozłów Biskupi
  3. Sylwester Urbański – GM Jedlińsk

Klasa III  1500 m chłopców.

  1. Łukasz Baran – Publ GM Jedlińsk
  2. Damian Sibielak – GM Bielawy
  3. Paweł Słomiński – GM nr 2 Sochaczew

Wyniki indywidualne – Szkoły Średnie

1000 m dziewcząt

  1. Ewa Czajkowska – LO Sierpc
  2. Agnieszka Dąbrowska – ZS Teresin
  3. Aneta Głowacka – ZS CE Płock

2000 m chłopców

  1. Karol Kozar – I LO Tomaszów Mazow
  2. Piotr Tomczyk – LO Rawa Mazowiecka
  3. Michał Mazurowski – LO Sierpc

 

 

Wyniki zespołowe Szkoły Podstawowe:

  1. Publicza SP Jedlińsk                         107 pkt
  2. Publiczna SP Wsola                           102 pkt
  3. SP Kamion                                         70 pkt
  4. SP Brzozów                                         58 pkt
  5. SP Jaktorów                                       56 pkt
  6. SP nr 1 Rawa Mazowiecka                 51pkt
  7. SP Boguszyce                                     46 pkt
  8. SP nr 1 Krośniewice                           44 pkt
  9. SP Lubowidz                                       42 pkt

 

 

Wyniki zespołowe Gimnazja:

  1. Publiczne GM Jedlińsk                      107 pkt
  2. Publ GM nr 1 Siedlce                         71 pkt
  3. GM Sadowne                                      48 pkt
  4. GM Boguszyce                                                42 pkt
  5. GM Z nr 7 Tomaszów Maz                  37 pkt
  6. GM nr 2 Sochaczew                           35 pkt
  7. GM Kozłów Biskupi                            29 pkt
  8. GM Młodzieszyn                                 27 pkt

 

Wyniki zespołowe Szkoły Średnie:

  1. Liceum Ogólnokształcące Sierpc       56 pkt
  2. Zesp Szk Centrum Eduk Płock          46 pkt
  3. I LO Tomaszów Mazowiecki                29 pkt
  4. Liceum Ogólnokształcące Rawa M    19 pkt
  5. Sespół Szkół w Teresinie                   15 pkt
  6. Zesp Szkół Ponadgimn nr 1 Pionki    13 pkt

 


XIII     Biegi –  04.06.2005 – udział wzięło   3840  osób

 

Wyniki indywidualne – Szkoły Podstawowe

Klasa I 500 m dziewcząt

  1. Agnieszka Jaros – SP Skaratki
  2. Aleksandra Marcinkowska – SP w Janowie
  3. Klaudia Wlazło –Publiczna SP Jedlińsk

Klasa I  500 m chłopców

  1. Damian Dębowski – SP Wiaderno
  2. Benedykt Baryś- SP Dobroszyce
  3. Patryk Plewiński – Publiczna SP we Wsoli

Klasa II 500 m dziewcząt

  1. Justyna Wiśniewska – SP nr 1 Krośniewice
  2. Iga Makulska – Publiczna SP Jedlińsk
  3. Anna Wieczorek - Publ. Sześciol.SP Nowy Dwór

Klasa II 500 m chłopców

  1. Andrzej Wojtczak – Publ SP Osuchów
  2. Wojciech Sowik –  SP nr 1 Rawa Mazow
  3. Cezary Wiśniewski – Publ. SP we Wsoli

Klasa III 700 m dziewcząt.

  1. Dagmara Jarczyńska – SP nr 3 Sochaczew
  2. Patrycja Kowalska – SP Lubowidz
  3. Izabela Lenart- Publ. SP Sławno

Klasa III 700 m chłopców

  1. Andrzej Tomczak SP Brzozów
  2. Radosław Sikora – SP Gawłóa.
  3. Adrian Spadło – Publ SP nr 10 Radomsko

Klasa IV 700 m dziewcząt.

  1. Joanna Jesionowska – SP Błonie
  2. Aneta Jeznach – SP Kamion
  3. Martyna Ambroziak – SP Brzozów

Klasa IV 700 m chłopców

  1. Patryk Talarski – SP nr 1 Rawa Mazowiecka
  2. Przemysław Plewiński – Publ. SP we Wsoli
  3. Piotr Trafalski – SP Brzozów

Klasa V  700 m dziewcząt

  1. Paulina Syta – Publ SP Jedlińsk
  2. Natalia Jakubowska – SP Brochów
  3. Paula Smyczek – SP nr 1 Rawa Mazowiecka

 

Klasa V 1000 m chłopców

  1. Tomasz Trafalski – SP Brzozów
  2. Marcin Kowalski – SP Lubowidz
  3. Michał Bogucki – SP Kamion

Klasa VI 700 m dziewcząt.

  1. Ewa Krystek – SP Mała Wieś
  2. Agnieszka Jarosińska – SP nr 1 Rawa Maz
  3. Marta Kowalczyk – SP nr 1 Rawa Maz

Klasa VI 1000 m chłopców

  1. Mateusz Kepes – SP nr 2 Żyrardów
  2. Mateusz Błaszczyk – SP Kamion
  3. Przemysław Pliszka – SP Brzozów

Wyniki indywidualne – Gimnazja

Klasa  I  1000 m dziewcząt.

  1. Anita Ambroziak – Publ. GM nr 1 Siedlce
  2. Wioletta Jakubiak – Publ GM Jedlińsk
  3. Monika Czarnecka – GM Boguszyce

Klasa I  1000 m  chłopców.

  1. Grzegorz Węsek – GM nr 2 Błonie
  2. Robert Zarymbski – GM Boguszyce
  3. Patryk Bieganowski – GM Radziejowice

Klasa II  1000 m dziewcząt.

  1. Beata Pustoła – Publ GM nr 1 Siedlce
  2. Grażyna Tomaszewska – GM Boguszyce
  3. Aneta Kucharska – GM Boguszyce

Klasa III 1000 m dziewcząt.

  1. Karolina Półrola – Publ GM nr 3 Radomsko
  2. Justyna Stańkowska – GM Młodzieszyn
  3. Agnieszka Wróbel – Publ GM Solec n. Wisłą

Klasa II 1500 m chłopców.

  1. Marcin Wawrzyniak – Publ GM w Turzymiu
  2. Michał Chojnacki – GM Iłów
  3. Sebastian Kania – Publ GM nr 1 Siedlce

Klasa  III 100 m chłopców.

  1. Rafa Muras - GM Koyw Biskupi
  2. Łukasz Beta - GM Bogusyzce
  3. Łkasz Mianowicz - GM Sadowne

 

Wyniki indywidualne – Szkoły Średnie

 

1000 m dziewcząt

  1. Agata Tomczyk – I LO Tomaszów Mazowiecki
  2. Joanna Kalinowska – LO Sierpc
  3. Marlena Staniak – ZS RCKU Sochaczew

2000 m chłopców

  1. Karol Kozar – I LO Tomaszów Mazowiecki
  2. Kamil Goleń – I LO Tomaszów Mazowiecki
  3. Tobiasz Stańczak – ZS CE Płock

 

 

Wyniki zespołowe Szkoły Podstawowe:

  1. Publiczna SP Jedlińsk                                   114 pkt
  2. SP Brzozów                                        108 pkt
  3. Publiczna SP  Wsola                          98 pkt
  4. SP nr 1 Rawa Mazowiecka                 58 pkt
  5. SP Kamion                                         55 pkt
  6. SP nr 2 Żychlin                                  45 pkt
  7. SP nr 1 Krośniewice                          42 pkt
  8. SP nr 3 Sochaczew                            39 pkt
  9. SP Paprotnia                                      31 pkt

10.  SP Lubowidz                                      31 pkt

 

 

Wyniki zespołowe Gimnazja:

  1. Publiczne GM Jedlińsk                      76 pkt
  2. GM Boguszyce                                               64 pkt
  3. Publiczne GM nr 1 Siedlce                53 pkt
  4. GM Młodzieszyn                                 44 pkt
  5. GM Sadowne                                      40 pkt
  6. GM nr 2 Błonie                                  36 pkt
  7. GM nr 2 Sochaczew                           23 pkt
  8. GM Kąty                                             22 pkt

 

Wyniki zespołowe Szkoły Średnie:

  1. I Liceum Ogólnokształcące Tomaszów Mazowiecki                                      48 pkt
  2. Zespół Szkól Edukacji Płock              37 pkt
  3. Liceum Ogólnokształcące Sierpc       29 pkt
  4. Zespół Szkół Ponadgimn nr 1 Pionki 24 pkt
  5. ZS RCKU Sochaczew                         18 pkt
  6. Zespół Szkół Teresin                          12 pkt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Organizator:

Stowarzyszenie Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków

Współorganizatorzy:

 

3 Warszawska Brygada Rakietowa

Obrony Powietrznej

 

Starostwo Powiatowe

w Sochaczewie

 

Miasto Sochaczew

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie

 

 

Firma MARS Polska

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Odwiedziny

Odsłon : 419456

Nasi sponsorzy

Wspierają nas

Patronat medialny