.

.

Wyniki 2006 -2010

XIV       Biegi -  03.06.2006 -udział wzięło  3750 osób

 

Wyniki indywidualne – Szkoły Podstawowe

Klasa I 500 m dziewcząt

  1. Julia Ambroziak – SP Brzozów
  2. Sandra Bogucka – SP nr 1 Krośniewice
  3. Klaudia Sypuła – Publiczna SP Nowy Dwór

Klasa I  500 m chłopców

  1. Dominik Bieganowski – SP Radziejowice
  2. Konrad Kaczmarek – SP nr 3 Sochaczew
  3. Damian Mitrowski – SP Huminin

Klasa II 500 m dziewcząt

  1. Katarzyna Jędrzejewska – SP Lubowidz
  2. Magda Fliszkiewicz – Publiczna SP Solec n.Wisłą
  3. Anna Ciesielska- SP Guzów

Klasa II 500 m chłopców

  1. Damian Dębowski – SP Wiaderno
  2. Mateusz Popiołek – SP nr 3 Sochaczew
  3. Rafał Simiński – SP Kaptury

Klasa III 700 m dziewcząt.

  1. Justyna Wiśniewska – SP nr 1 Krośniewice
  2. Monika Stankiewicz – SP Zieluń
  3. Natalia Stasiak – SP nr 1 Krośniewice

Klasa III 700 m chłopców

  1. Andrzej Wojtczak – Publiczna SP Osuchów
  2. Karol Głowacki – SP nr 4 Skierniewice
  3. Aleksander Dutkiewicz – SP Niedźwiady

Klasa IV 700 m dziewcząt.

  1. Patrycja Kowalska – SP Lubowidz
  2. Izabela Lenart – Publiczna SP Sławno
  3. Magda Czarnecka – SP Boguszyce

Klasa IV 700 m chłopców

  1. Radosław Sikora- SP Gawłów
  2. Damian Krzosek – Publiczna SP  Wsola
  3. Andrzej Tomczak – SP Brzozów

Klasa V  700 m dziewcząt

  1. Martyna Ambroziak – SP Brzozów
  2. Justyna Religa – Publiczna SP Wsola
  3. Marlena Wojtczak – Publiczna SP Osuchów

 

Klasa V 1000 m chłopców

  1. Michał Gajewski – SP Kozłów Biskupi
  2. Damian Kasprzyk – SP Dobryszyce
  3. Konrad Kowalski – SP nr 7 Sochaczew

Klasa VI 700 m dziewcząt.

  1. Żaneta Stępniewska – SP Boguszyce
  2. Ewelina Strojek – Publiczna SP Lutkówka
  3. Dorota Miskiełowicz - Wilno

Klasa VI 1000 m chłopców

  1. Marcin Kowalski – SP Lubowidz
  2. Tomasz Trafalski – SP Brzozów
  3. Michał Bogucki – SP Kamion

 

Wyniki indywidualne – Gimnazja

Klasa I  1000 m  dz.

  1. Ewelina Olkowicz Publiczne GM nr 1 Siedlce
  2. Ewa Krystek – GM Mała Wieś
  3. Anna Paczuska – Publiczne GM nr 1 Siedlce

Klasa I  1000m chłopców

  1. Mateusz Kowalczyk – Publiczne GM nr 1 Siedlce
  2. Mateusz Kepes – Publiczne GM Żychlin
  3. Mateusz Błaszczyk – GM Młodzieszyn

Klasa II  1000 m dziewcząt.

  1. Ewelina Wojtczak – GM Osuchów
  2. Monika Czarnecka – GM Boguszyce
  3. Agnieszka Makowska – GM Boguszyce

Klasa III 1000 m dziewcząt.

  1. Grażyna Tomaszewska – GM Boguszyce
  2. Aneta Kucharska – GM Boguszyce
  3. Anna Szyszka – GM Sadowne

Klasa II  1500 m chłopców.

  1. Michał Naklicki- GM nr 2 Błonie
  2. Grzegorz Węsek – GM nr 2 Błonie
  3. Krzysztof Mroczek – Publiczne GM nr 1 Siedlce

Klasa III  1500 m chłopców.

  1. Jakub Karasek – Publiczne GM nr 1 Siedlce
  2. Paweł Wojtaszek – GM Smardzewice
  3. Piotr Radzik – GM Rybno

 

 

Wyniki indywidualne – Szkoły Średnie

 

1000 m dziewcząt

  1. Julita Biedrzycka – LO nr 72 Warszawa
  2. Karolina Półrola – I LO Radomsko
  3. Monika Szot – I LO Tomaszów Mazowiecki

2000 m chłopców

  1. Piotr Tomczyk – LO Rawa Mazowiecka
  2. Kamil Goleń – I LO Tomaszów Mazowiecki
  3. Mateusz Więckowsk - i LO Płock

 

 

Wyniki zespołowe Szkoły Podstawowe:

  1. Publiczna SP Wsola                           96 pkt
  2. SP Brzozów                                        91 pkt
  3. SP nr 1 Krośniewice                          79 pkt
  4. SP nr 4 Skierniewice                         65 pkt
  5. SP Lubowidz                                      60 pkt
  6. SP nr 3 Sochaczew                            56 pkt
  7. SP Boguszyce                                     45 pkt
  8. SP Kozłów Biskupi                             38 pkt
  9. SP nr 3 Łowicz                                               37 pkt

10.  SP Dobryszyce                                               36 pkt

 

Wyniki zespołowe Gimnazja:

  1. GM Boguszyce                                   78 pkt
  2. Publiczne GM nr 1 Siedlce                60 pkt
  3. GM nr 2 Błonie                                  38 pkt
  4. GM Osuchów                                     36 pkt
  5. GM Młodzieszyn                                 30 pkt
  6. GM Rybno                                          28 pkt
  7. Publiczne GM Żelechlinek                 27 pkt
  8. GM Sadowne                                      27 pkt

 

Wyniki zespołowe Szkoły Średnie:

 

  1. I Liceum Ogóln Tomaszów Mazow      36 pkt
  2. Zespół Szkół RCKU Sochaczew          20 pkt
  3. Liceum Ogólnokształcące Sierpc       20 pkt
  4. Zesp. Szk. Ponadgimn nr 1 Pionki     17 pkt
  5. LO w Niepokalanowie i LO Szymanów           13 pkt
  6. Liceum Ogólnoksz Nr 72 Warszawa  12 pkt

 

XV   Biegi -       2007     -udział wzięło             osób

 

Wyniki indywidualne – Szkoły Podstawowe

Klasa I 500 m dziewcząt

  1. Monika Wróblewska  - SP nr 4 Skierniewice

 

Klasa I  500 m chłopców

  1. Konrad Marusiak – SP nr 4 Żyrardów

 

Klasa II 500 m dziewcząt

  1. Paulina Paluch – SP Jedlińsk

 

Klasa II 500 m chłopców

  1. Szymon Kasiński –SP Gaj-Wojewodza

 

Klasa III 700 m dziewcząt.

  1. Aleksandra Kunikowska – SP Brzozów
  2. Klaudia Wylot – SP Iłów

 

Klasa III 700 m chłopców

  1. Łukasz Krawczyk – SP Jedlińsk
  2. Mateusz Popiołek – SP nr 3 Sochaczew

 

Klasa IV 700 m dziewcząt.

  1. Patrycja Plewińska – SP Jedlińsk

 

Klasa IV 700 m chłopców

  1. Andrzej Wojtczak – SP Osuchów

 

 

Klasa V  700 m dziewcząt

  1. Paulina Drewniak – SP Pukinin
  2. Dagmara Jarczyńska – SP nr 3 Sochaczew

 

Klasa V 1000 m chłopców

  1. Radosław Sikora – SP Gawłów

2

Klasa VI 700 m dziewcząt.

  1. Joanna Jesionowska – SP nr 2 Błonie

Klasa VI 1000 m chłopców

  1. Damian Kacprzak – SP Dobryszyce
  2. Michał Gajewski – SP Kozłów Biskupi
  3. Piotr Dadak – SP Młodzieszyn

Wyniki indywidualne – Gimnazja

Klasa I   1000m dziewcząt

  1. Anita Flaszka – GM Gumonice

 

Klasa  I  1000 m chłopców

  1. Marcin Kowalski – GM nr 1 Lubowidz
  2. Kamil Pręgowski – Młodzieszyn
  3. Michał Bogucki – GM Młodzieszyn

Klasa II  1000 m dziewcząt.

  1. Paulina Strojek – GM Osuchów

 

Klasa III 1000 m dziewcząt

  1. Nina Łazecka – GM nr 2 Łowicz

 

Klasa II  1500 m chłopców

  1. Mateusz Kapes – GM Żychlin
  2. Mateusz Błaszczyk – GM Młodzieszyn

 

Klasa III  1500 m chłopców

  1. Michał Natlicki – GM nr 2 Błonie
  2. .
  3. Przemysław Dziedzic – GM Kąty

 

Wyniki indywidualne – Szkoły Średnie

1000 m dziewcząt

  1. Julita Biedrzycka – LO nr 82 Warszawa

 

2000 m chłopców

  1. Mateusz Więckowski – II LO Płock
  2. Rafał Muras – ZSRCKU Sochaczew

 

 

Wyniki zespołowe Szkoły Podstawowe:

  1. SP Jedlińsk                                        92 pkt
  2. SP Brzozów                                        88 pkt
  3. SP nr 7 Skierniewice                         73 pkt

 

Wyniki zespołowe Gimnazja:

  1. Publiczne GM Jedlińsk                      94 pkt
  2. GM Młodzieszyn                                 62 pkt
  3. GM nr 7 Tomaszów Mazowiecki         60 pkt

 

Wyniki zespołowe Szkoły Średnie:

  1. ZSRCKU Sochaczew                          47 pkt
  2. Liceum Ogólnokształcące Sierpc       60 pkt
  3. ZSP Pionki                                         24 pkt
  4. SZ Teresin                                         22 pkt

XVI      Bieg   7.06.2008     – udział  wzięło 2500 osób

 

Wyniki indywidualne – Szkoły Podstawowe

Klasa I  500 m dziewcząt

  1. Weronika Podkańska – SP Młodzieszyn
  2. Magdalena Zajcew – SP Sobota
  3. Weronika Żakowska – SP Feliksów

Klasa I   500 m chłopców

  1. Damian Czubak – SP Brzozów
  2. Mateusz Kopka – SP nr 7 Sochaczew
  3. Jakub Ślimak – SP Gawłów

Klasa II  500 m dziewcząt

  1. Karolina Tomczak – SP Brzozów
  2. Monika Wróblewska – SP nr 4 Sierniewice
  3. Weronika Dybiec – SP Młodzieszyn

Klasa II  500 m chłopców

  1. Jarosław Stelmach – SP Młodzieszyn
  2. Dominik Marusiak – SP nr 4 Żyrardów
  3. Kamil Teresiak – SP Szymanów

Klasa III  700 m dziewcząt.

  1. Aneta Jakubisiak – SP Stoczek
  2. Daria Bartosiak – SP Oszkowice
  3. Aleksandra Jasińska – SP nr 4 Sierniewice

Klasa III  700 m chłopców

  1. Mateusz Sikora – SP Gawłów
  2. Krystian Czubak – SP Brzozów
  3. Mateusz Burzacki – SP Lidzbark

Klasa IV  700 m dziewcząt.

  1. Anna Ciesielska – SP Guzów
  2. Aleksandra Kunikowska – SP Brzozów
  3. Magda Ejdukiewicz – SP Boguszyce

Klasa IV  700 m chłopców

  1. Dawid Milaniuk – SP nr 11 Siedlce
  2. Oskar Krause – SP nr 1 Krośniewice
  3. Mateusz Kubiak – SP Jaktorów

Klasa V  700 m dziewcząt

  1. Iga Makulska – Publiczna SP Jedlińsk
  2. Kamila Ziółkowska – SP Pukinin
  3. Justyna Wiśniewska – SP nr 1 Krośniewice

Klasa V  1000 m chłopców

  1. Andrzej Wojtczak – SP Osuchów
  2. Aleksander Dutkiewuicz – SP nr 4 Żyrardów
  3. Przemysław Marusiak – SP nr 4 Żyrardów

 

Klasa VI  700 m dziewcząt.

  1. Malwina Skwierczyńska – SP Suchożebry
  2. Patrycja Kowalska – SP Lubowidz
  3. Magda Czarnecka – SP Boguszyce

Klasa VI  1000 m chłopców

  1. Radosław Sikora – SP Gawłów
  2. Tomasz Gral – SP Paprotnia
  3. Jakub Gabrychowicz – SP nr 1 Krośniewice

Wyniki indywidualne – Gimnazja

Klasa I  1000 m dziewcząt

  1. Aneta Jeznach – GM Młodzieszyn
  2. Iwona Cabaj – Publiczne GM Siedlce
  3. Iwona Krawczyk – Publiczne GM Gumonice

Klasa I  1000 m chłopców

  1. Mateusz Rączka – Publiczne GM nr 1 Siedlce
  2. Maciej Jurzyk – GM Wiśniewo
  3. Piotr Dadak – GM Młodzieszyn

Klasa II  1000 m dziewcząt.

  1. Karolina Boruta – GM nr 5 Siedlce
  2. Wioletta Brzezińska – GM Osuchów
  3. Ewelina Strojek – GM Osuchów

Klasa III  1000 m dziewcząt.

  1. Ewelina Olkowicz – Publiczne GM nr 1 Siedlce
  2. Beata Mamcarz – Publiczne GM nr 1 Siedlce
  3. Julita Dybikowska – GM nr 1 Żyrardów

Klasa II  1500 m chłopców

  1. Marcin Kowalski – GM nr 1 Lubowicz
  2. Dawid Wikiński – Publiczne GM Żychlin
  3. Piotr Jurzyk – GM Wiśniewo

Klasa III  1500 m chłopców

  1. Mateusz Kowalczyk – Publiczne GM nr 1 Siedlce
  2. Mateusz Błaszczyk – GM Młodzieszyn
  3. Arkadiusz Kapusta – Publiczne GM Jedlińsk

Wyniki indywidualne – Szkoły Średnie

1000 m dziewcząt

  1. Wioletta Jakubiak – ZS nr 4 Siedlce
  2. Karolina Półrola – I LO w Radomsku
  3. Grażyna Tomaszewska – LO Boguszyce

 

 

2000 m chłopców

  1. Konrad Juściński – SZ nr 4 Siedlce
  2. Dominik Szkop – ZS nr 1 Grodzisk Mazowiecki
  3. Paweł Domański – SZ nr 4 Siedlce

 

 

Wyniki zespołowe Szkoły Podstawowe:

  1. SP Brzozów                                         133 pkt
  2. Publiczna SP Jedlińsk                       85 pkt
  3. SP nr 1 Krośniewice                           77 pkt
  4. SP Młodzieszyn                                  71 pkt
  5. SP nr 4 Skierniewice                         55 pkt
  6. SP Gawłów                                         43 pkt
  7. SP Boguszyce                                     42 pkt
  8. SP Oszkowice                                     41 pkt
  9. SP nr 3 Sochaczew                            40 pkt

10.  SP Jaktorów                                       39 pkt

 

Wyniki zespołowe Gimnazja:

  1. GM Młodzieszyn                                 89 pkt
  2. GM Osuchów                                     72 pkt
  3. Publiczne GM nr 1 Siedlce                66 pkt
  4. Publiczne GM Jedlińsk                      52 pkt
  5. GM nr 7 Tomaszów Mazowiecki         38 pkt
  6. GM Boguszyce                                               37 pkt
  7. GM Iłów                                              26 pkt
  8. GM Kozłów Biskupi                            24 pkt

 

Wyniki zespołowe Szkoły Średnie:

  1. Zespół Szkół  nr 4 Siedlce                  54 pkt
  2. Zespół Szkół RCKU Sochaczew          25 pkt
  3. Liceum Ogólnokształcące Sierpc       24 pkt
  4. Zespół Szkół Teresin                          17 pkt
  5. Zespół Szkół CKP Sochaczew             14 pkt
  6. Zespół Szkół nr 1 Grodzisk Mazow    14 pkt

 

XVII      Bieg   06.06.2009     – udział  wzięło  3700   osób

 

Wyniki indywidualne – Szkoły Podstawowe

Klasa I 500 m dziewcząt

  1. Kinga Czubak – SP Brzozów
  2. Agnieszka Feliksiak – SP Jaktorów
  3. Julia Soliwoda – SP nr 4 Skierniewice

Klasa I  500 m chłopców

  1. Krystian Tabara – SP nr 3 Sochaczew
  2. Jakub Małecki – SP Paprotnia
  3. Jakub Lis – SP Brzozów

Klasa II 500 m dziewcząt

  1. Zuzanna Wojciechowska – SP Jaktorów
  2. Magdalena Zajcew – SP Sobota
  3. Julia Kałęcka – SP Nowa Sucha

Klasa II 500 m chłopców

  1. Damian Czubak – SP Brzozów
  2. Konrad Drązikowski – SP Nowa Sucha
  3. Tomasz Jakubisiak – SP Stoczek

Klasa III 700 m dziewcząt.

  1. Weronika Dybiec SP Młodziewszyn
  2. Karolina Tomczak – SP Brzozów
  3. Dagmara Cybulska SP nr 3 Sochaczew

Klasa III 700 m chłopców

  1. Kamil Teresiak – SP Szymanów
  2. Adam Zieja – SP Rawa Mazowiecka
  3. Dominik Marusiak – SP nr 4 Żyrardów

Klasa IV 700 m dziewcząt.

  1. Katarzyna Szczęsna – Publiczna SP Jedlińsk
  2. Aneta Jakubisiak – SP Stoczek
  3. Julia Ambroziak – SP Brzozów

Klasa IV 700 m chłopców

  1. Dominik Bieganowski _ SP Radziejowice
  2. Daniel Leszczyński – SP Międzyborów
  3. Wojciech Pawlak – SP Rawa Mazowiecka

Klasa V  700 m dziewcząt

  1. Zuzanna Pyszel – SP Mińsk Mazowiecki
  2. Anna Ciesielska – SP Guzów
  3. Patrycja Bartosiak – SP Oszkowice

 

Klasa V 1000 m chłopców

  1. Mateusz Noga – SP Boguszyce
  2. Bartek Klingbeil _ SP Guzów
  3. Radek Bednarek  - SP Boguszyce

Klasa VI 700 m dziewcząt.

  1. Amanda Kopik – SP nr 11 Siedlce
  2. Iga Makulska – Publiczna SP Jedlińsk
  3. Patrycja Plewińska – Publiczna SP Jedlińsk

Klasa VI 1000 m chłopców

  1. Andrzej Wojtczak – SP Osuchów
  2. Adam Piórkowski Publiczna SP Jedlińsk
  3. Hubert Łuczak – SP Chrzanowice

Wyniki indywidualne – Gimnazja

Klasa I  1000 m dziewcząt

  1. Malwina Skwierczyńska – Publiczne GM
  2. Paulina Pawłowska – Publiczne GM Siedlce
  3. Wioletta Słowik - Publiczne GM Siedlce

Klasa I 1000 m chłopców

  1. Wojciech Sut – Gimnazjum w Domaniewicach
  2. Radosław Sikora – Gimnazjum w Kątach
  3. Patryk Romaniuk – Gimnazjum w Siedlcach

Klasa II 1000 m dziewcząt

  1. Iwona Cabaj – Gimnazjum w Siedlcach
  2. Marlena Wojtczak – Gimnazjum w Osuchowie
  3. Aneta Jeznach – Gimnazjum w Młodzieszynie

Klasa III 1000 m dziewcząt

  1. Ewelina Strojek – Gimnazjum w Osuchowie
  2. Wioletta Brzezińska – Gim. w Osuchowie
  3. Ilona Krasnodębska – Gim. w Siedlcach

Klasa II 1500 m chłopców

  1. Mateusz Rączka – Gim. w Siedlcach
  2. Maciej Jurzyk – Gim. w Wiśniewie
  3. Paweł Dziki – Gim. w Boguszycach

Klasa III 1500 m chłopców

  1. Dawid Wikliński – Gim w Żychlinie
  2. Damian Kunicki – Gim Nr 1 Sochaczew
  3. Adam Matuszewski – Gim w Siedlcach

Wyniki indywidualne – Szkoły Średnie

1000 m dziewcząt

  1. Grażyna Tomaszewska – LO w Boguszycach
  2. Anna Szyszka – ZS w Siedlcach
  3. Julita Dybikowska – LO w Żyrardowie

2000 m chłopców

  1. Przemek Dziedzic – LO im. Chopina S-czew
  2. Łukasz Olendrzyński – LO w Sierpcu
  3. Marcin Matuszewski – ZS w Siedlcach

 

 

Wyniki zespołowe Szkoły Podstawowe:

  1. Szkoła Podstawowa w Brzozowie                        141 pkt
  2. Publiczna Szkoła Podstaw w Jedlińsku   100 pkt
  3. Szkoła Podstaw Nr 1 w Krośniewicach   63 pkt
  4. Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie            54 pkt
  5. Szkoła Podstawowa w Oszkowicach       54 pkt
  6. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Żychlinie     52 pkt
  7. Szkoła Podstaw Nr 4 w Skierniewicach 51 pkt
  8. Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie      47 pkt
  9. Szkoła Podstaw nr 1  w Rawie Mazow    47 pkt
  10. Szkoła Podstaw w Jaktorowie                        43 pkt

 

Wyniki zespołowe Gimnazja:

  1. Gimnazjum w Młodzieszynie                   94 pkt
  2. Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Siedlcach            92 pkt
  3. Gimnazjum w Boguszycach                    55 pkt
  4. Gimnazjum w Osuchowie                                   53 pkt
  5. Gimnazjum w Rybnie                              34 pkt
  6. Gimnazjum w Bielawach                                    33 pkt
  7. Gimnazjum Publ w Żychlinie                  45 pkt
  8. Gimnazjum nr 1 w Sochaczewie                        33 pkt

 

 

Wyniki zespołowe Szkoły Średnie:

  1. Liceum Ogólnokształcące w Sierpcu      54 pkt
  2. LO im. S. Zeromskiego w Żyrardowie      43 pkt
  3. ZSzkół RCKU w Sochaczewie                  25 pkt
  4. Zespół Szkół Nr 4 w Siedlcach                19 pkt
  5. Zespół Szkół w Teresinie                         15 pkt
  6. Z Szkół im. J. Iwaszk. w Sochaczewie     15 pkt

XVIII      Bieg   12.06.2010     – udział  wzięło   2600    osób

 

Wyniki indywidualne – Szkoły Podstawowe

Klasa I 500 m dziewcząt

  1. Anna Warda – SP w Bulkowie
  2. Daria Wiedyńska – SP w Brzozowie
  3. Kinga Stańczak – SP w Brzozowie

Klasa I  500 m chłopców

  1. Jakub Aleksandrowicz – SP w Gawłowie
  2. Kamil Żakowski – SP w Młodzieszynie
  3. Kuba Światek – SP w Iłowie

Klasa II 500 m dziewcząt

  1. Marta Chudorlińska – SP nr 7 w Legionowie
  2. Kinga Czubak – SP w Brzozowie
  3. Agnieszka Feliksiak – SP w Jaktorowie

Klasa II 500 m chłopców

  1. Adrian Dudziński – SP nr 4 w Żyrardowie
  2. Krystian Tabara- SP nr w Sochaczewie
  3. Jakub Lis – SP w Brzozowie

Klasa III 700 m dziewcząt.

  1. Sylwia Korzeniewska – SP w Bulkowie
  2. Zuzanna Wojciechowska – SP w Jaktorowie
  3. Anna Wieczorek – SP nr 2 w Błoniu

Klasa III 700 m chłopców

  1. Hubert Nowak – SP w Rybnie
  2. Tomek Makowski – SP w Niedźwiadzie
  3. Jakub Ślimak – SP w Gawłowie

Klasa IV 700 m dziewcząt.

  1. Daria Cyklińska – SP w Bulkowie
  2. Dagmara Cybulska – SP nr 3 w Sochaczewie
  3. Klaudia Cybulska – SP nr 3 w Sochaczewie

Klasa IV 700 m chłopców

  1. Jarosław Stelmach – SP w Młodzieszynie
  2. Konrad Marusiak – SP nr 4 w Żyrardowie
  3. Dominik Marusiak – SP nr 4 w Żyrardowie

Klasa V  700 m dziewcząt

  1. Aneta Jakubisiak – SP w Stoczku
  2. Monika Hill – SP nr 2 w Błoniu
  3. Daria Bartosiak – SP w Oszkowicach

Klasa V 1000 m chłopców

  1. Dominik Bieganowski – SP w Radziejowicach
  2. Wojciech Pawlak – SP nr 1 w Rawie Maz.
  3. Daniel Leszczyński – SP w Międzyborowie

 

Klasa VI 700 m dziewcząt.

  1. Ola sala – SP nr 1 w Rawie Maz.
  2. Sylwia Sześciórka – SP w Stoczku
  3. Ola Kunikowska – SP w Brzozowie

Klasa VI 1000 m chłopców

  1. Radek Bednarek – SP w Boguszycach
  2. Michał Dzięcioł – SP nr 4 w Sochaczewie
  3. Mateusz Sierociński – SP nr 4 w Sochaczewie

Wyniki indywidualne – Gimnazja

Klasa I  1000 m dziewcząt

  1. Marta Olczyk – Gim. w Gumonicach
  2. Ewelina Jeznach – Gim. w Młodzieszynie
  3. Kamila Ziółkowska – Gim. nr 1 w Rawie Maz.

Klasa I 1000 m chłopców

  1. Damian Kocik – Gim. w Boguszycach
  2. Michał Gmurczyk – Gim. nr 1 w Sochaczewie
  3. Andrzej Wojtczak – Gim. w Osuchowie

Klasa II 1000 m dziewcząt

  1. Wiletta Słowik- Gim. nr 1 w Siedlcach
  2. Malwina Swierczyńska - Gim. nr 1 w Siedlcach
  3. Żaneta Adamczyk – Gim. w Starej Wojskiej

Klasa III 1000 m dziewcząt

  1. Milena Barańska - Gim. nr 1 w Siedlcach
  2. Marlena Wojtczak - Gim. w Osuchowie
  3. Dominika Grodecka – Gim. w Krośniewicach

Klasa II 1500 m chłopców

  1. Przemysław Rostek - Gim. nr 1 w Siedlcach
  2. Radosław Sikora – Gim. w Kątach
  3. Wojciech Sut – Gim. w Domaniewicach

Klasa III 1500 m chłopców

  1. Paweł Dziki - Gim. w Boguszycach
  2. Kamil Sypka - Gim. w Boguszycach
  3. Piotr Dadak – Gim. w Młodzieszynie

Wyniki indywidualne – Szkoły Średnie

1000 m dziewcząt

  1. Julita Dybikowska – LO im. S. Żeromskiego w Żyrardowie
  2. Ewelina Strojek – ZS w Mszczonowie
  3. Justyna Pokorska- P.L.O. sióstr Nip. Pocz. N.M.P. w Szymanowie

2000 m chłopców

  1. Dariusz Szałecki – LO w Sierpcu
  2. Krzysztof Zakrzewski – ZS im. Iwaszkiewicza w Sochaczewie
  3. Karol Frelik – LO nr 62 w Warszawie

 

 

Wyniki zespołowe Szkoły Podstawowe:

  1. Szkoła Podstawowa w Brzozowie            137 pkt
  2. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie            76  pkt
  3. Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie            59  pkt
  4. S Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach     53  pkt
  5. S Podstawowa w Oszkowicach                53  pkt
  6. Szkoła Podstawowa w Jaktorowie                      50  pkt
  7. Szkoła Podstawowa w Stoczku               49  pkt
  8. Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łochowie     48  pkt
  9. S Podstawowa w Boguszycach               48  pkt
  10. Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie 45  pkt

 

Wyniki zespołowe Gimnazja:

  1. Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Siedlcach            63 pkt
  2. Gimnazjum Nr 2 w Rawie Mazowieckiej 54 pkt
  3. Gimnazjum w Boguszycach                    51 pkt
  4. Gimnazjum w Młodzieszynie                   47 pkt
  5. Gimnazjum w Osuchowie                                   45 pkt
  6. Gimnazjum w Iłowie                                41 pkt
  7. Gimnazjum w Krośniewicach                 40 pkt
  8. Gimnazjum w Rybnie                              40 pkt

 

Wyniki zespołowe Szkoły Średnie:

  1. Liceum Ogólnokształcące w Sierpcu      62 pkt
  2. Zespół Szkół w Teresinie                         34 pkt
  3. Z Szkół RCKU w Sochaczewie                 34 pkt
  4. Z Szkół im. J.lwaszk. w Sochaczewie      28 pkt
  5. LO im. S. Żeromskiego w Żyrardowie      18 pkt
  6. P.L.O. Si. Nip. Poczęcia N.M.P

w Szymanowie.                                       18 pkt

 

Organizator:

Stowarzyszenie Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków

Współorganizatorzy:

 

3 Warszawska Brygada Rakietowa

Obrony Powietrznej

 

Starostwo Powiatowe

w Sochaczewie

 

Miasto Sochaczew

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie

 

 

Firma MARS Polska

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 

Odwiedziny

Odsłon : 419477

Nasi sponsorzy

Wspierają nas

Patronat medialny