.

.

Wyniki 2011-2016

 

XIX   Bieg   06.06.2011     – udział  wzięło  2500    osób


 

Wyniki indywidualne – Szkoły Podstawowe

Klasa I 500 m dziewcząt

  1. Emilia Oskiera - SP w Radziejowicach
  2. Katarzyna Wacławiak - SP w Żukowie
  3. Dorota Pytkowska - SP w Iłowie

Klasa I  500 m chłopców

  1. Filip Lewicki – SP nr 3 w Sochaczewie
  2. Maciej Caban – SP w Jaktorowie
  3. Michał Jeznach – SP w Śladowie

Klasa II 500 m dziewcząt

  1. Anna Warda – SP w Bulkowie
  2. Daria Wideńska – SP w Brzozowie
  3. Joanna Malanowska – SP nr 2 w Sierpcu

Klasa II 500 m chłopców

  1. Kamil Żakowski – SP w Młodzieszynie
  2. Jakub Aleksandrowicz – SP w Gawłowie
  3. Kuba Frydrychowicz – SP nr 2 w Sierpcu

Klasa III 700 m dziewcząt.

  1. Julia Mikucka – SP w Bulkowie
  2. Adrianna Kownacka – SP w Giżycach
  3. Marta Chudorlińska – SP nr 7 w Legionowie

Klasa III 700 m chłopców

  1. Zbigniew Stocki – SP nr 2 w Sierpcu
  2. Patryk Jędrzejewski – SP w Międzyborowie
  3. Kacper Grabowicz – SP w Domaniewicach

Klasa IV 700 m dziewcząt.

  1. Zuzanna Wojciechowska – SP w Jaktorowie
  2. Dominika Stępniak – SP nr 1 w Raw. Maz.
  3. Sylwia Korzeniewska – SP w Bulkowie

Klasa IV 700 m chłopców

  1. Damian bednarek – SP w Boguszycach
  2. Hubert Nowak – SP w Rybnie
  3. Daniel Glock – Sp w Boguszycach

Klasa V  700 m dziewcząt

  1. Dagmara Cybulska – SP nr 3 w Sochaczewie
  2. Klaudia Cybulska – SP nr 3 w Sochaczewie
  3. Karolina Tomczak – SP w Brzozowie

Klasa V 1000 m chłopców

  1. Jarek Stelmach – SP w Młodzieszynie
  2. Kamil Teresiak – SP w Szymanowie
  3. Mateusz Zieliński – SP w Młodzieszynie

 

Klasa VI 700 m dziewcząt.

  1. Daria Bartosiak – SP w Oszkowicach
  2. Klaudia Melon – SP nr 4 w Raw. Maz.
  3. Natalia Kamińska – SP w Brzozowie

Klasa VI 1000 m chłopców

  1. Błażej Kubicki – SP nr 1 w Raw. Maz.
  2. Michał Pawłowski – SP w Paprotni
  3. Cyprian Mrzygłód – SP w Domaniewicach

Wyniki indywidualne – Gimnazja

 

Klasa I  1000 m dziewcząt

  1. Kamila Skora – Gim. nr 6 w Radomsku
  2. Krzysztofa Warda – Gim. w Bulkowie
  3. Dominika Jankowska – Gim. w Gomunicach

Klasa I 1000 m chłopców

  1. Mateusz Popiołek – Gim. nr 2 w Sochaczewie
  2. Radek bednarek – Gim. w Boguszycach
  3. Dominik Latuszek – Gim. w Górznie

Klasa II 1000 m dziewcząt

  1. Marta Olczyk – Gim. w Gomunicach
  2. Kamila Ziółkowska – Gim. nr 2 w Raw. Maz.
  3. Weronika Pociech – Gim. w Radziejowicach

Klasa III 1000 m dziewcząt

  1. Żaneta Adamczyk- Gim. w Starej Wojskiej
  2. Ula Zaniewska – Gim. w Osuchowie
  3. Katarzyna Buława – Gim. w Górznie

Klasa II 1500 m chłopców

  1. Andrzej Wojtczak – Gim. w Osuchowie
  2. Damian Kocik – Gim. w Boguszycach
  3. Tobiasz Olszak - Gim. nr 2 w Raw. Maz.

Klasa III 1500 m chłopców

  1. Krzysztof Kartowski – Gim. w Krośniewicach
  2. Adam Ząbczyński – Gim. nr 3 w Sochaczewie
  3. Radosław Sikora – Gim. w Kątach

 

Wyniki indywidualne – Szkoły Średnie

1000 m dziewcząt

  1. Marlena Wojtczak– LO im. S. Żeromskiego w Żyr.
  2. Julita Dybikowska- LO im. S. Żeromskiego w Żyr.
  3. Dominika Grodecka – LO w Krośniewicach

2000 m chłopców

  1. Dariusz Szałecki – LO w Sierpcu
  2. Bartosz Olendrzyński – LO w Sierpcu
  3. Łukasz Winnicki – ZR RCKU w Sochaczewie

 

 

Wyniki zespołowe Szkoły Podstawowe:

  1. Szkoła Podstawowa w Brzozowie                        127 pkt
  2. Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie            85 pkt
  3. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie            82 pkt
  4. Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu        74 pkt
  5. S Podstawowa w Jaktorowie                   70 pkt
  6. Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie      63 pkt
  7. Szkoła Podstawowa w Bulkowie             53 pkt
  8. S Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach     49 pkt
  9. S Podstawowa w Oszkowicach                47 pkt
  10. Szkoła Podstawowa w Boguszycach 44 pkt

 

Wyniki zespołowe Gimnazja:

  1. Gimnazjum Nr 2 w Rawie Mazowieckiej 64 pkt
  2. Gimnazjum w Boguszycach                    56 pkt
  3. Gimnazjum w Górznie                            46 pkt
  4. Gimnazjum w Bielawach                                    43 pkt
  5. Gimnazjum w Osuchowie                                   43 pkt
  6. Gimnazjum w Krośniewicach                 36 pkt
  7. Gimnazjum w Iłowie                                36 pkt
  8. Gimnazjum w Kozłowie Biskupim                      33 pkt

 

Wyniki zespołowe Szkoły Średnie:

  1. Liceum Ogólnokształcące w Sierpcu      52 pkt
  2. Z Szkół RCKU w Sochaczewie                 42 pkt
  3. Zespół Szkół w Teresinie                         37 pkt
  4. Z Szkół im. J.lwaszk. w Sochaczewie      24 pkt
  5. LO im. S. Żeromskiego w Żyrardowie      22 pkt
  6. LO. im. Fr. Chopina w Sochaczewie       15 pkt

 

XX   Bieg   19.05.2012 r.     – udział  wzięło    3000     osób


 

Wyniki indywidualne – Szkoły Podstawowe

 

Klasa I 500 m dziewcząt

  1. Roksana Korzeniewska – SP w Bulkowie
  2. Emilia Oskiera – SP w Radziejowicach
  3. Agnieszka Kęska – SP w Sławnie

Klasa I  500 m chłopców

  1. Patryk Olejniczak – SP nr 4 w Sochaczewie
  2. Kacper Zygmunciak - SP nr 4 w Sochaczewie
  3. Michał Holewa – SP w Bielawach

Klasa II 500 m dziewcząt.

  1. Łucja Gędek – SP nr 4 w Skierniewicach
  2. Anna Grodecka – SP nr 1 w Krośniewicach
  3. Dorota Pytkowska – SP nr 1 w Iłowie

Klasa II 500 m chłopców.

  1. Mateusz Wawrzyniak – SP nr 1 w Rawie Maz.
  2. Przemek Korzeniewski – SP w Bulkowie
  3. Bartosz Jażdżyk – SP w Kozłowie Biskupim

Klasa III 700 m dziewcząt.

  1. Anna Warda – SP w Bulkowie
  2. Joanna Malanowska – SP nr 2 w Sierpcu
  3. Sandra Stańczyk – SP w Oszkowicach

Klasa III 700 m chłopców.

  1. Kamil Żakowski – SP w Młodzieszynie
  2. Kuba Aleksandrowicz – SP w Gawłowie
  3. Sebastian Gowin- SP w Radziejowicach

Klasa IV 700 m dziewcząt.

  1. Julia Mikucka – SP w Bulkowie
  2. Julia Dragańska – SP nr 7 w Sochaczewie
  3. Marta Chudorlińska – SP nr 7 w Legionowie

Klasa IV 700 m chłopców.

  1. Kacper Gos – SP nr 1 w Raw. Maz.
  2. Kuba Małecki – SP w Paprotni
  3. Igor Tomaszewski – SP w Rybnie

Klasa V  700 m dziewcząt.

  1. Zuzanna Wojciechowska – SP w Jaktorowie
  2. Anna Wieczorek – SP nr 1 w Ożarowie Maz.
  3. Justyna Adamczyk – SP w Starej Wojskiej

Klasa V 1000 m chłopców.

  1. Szymon Nosek – SP w Pukininie
  2. Damian Bednarek – SP w Boguszycach
  3. Tomasz Jakubisiak – SP w Stoczku

 

Klasa VI 700 m dziewcząt.

  1. Dagmara Cybulska – SP nr 3 w Sochaczewie
  2. Patrycja Wilczek – SP w Gomunicach
  3. Klaudia Cybulska -  SP nr 3 w Sochaczewie

Klasa VI 1000 m chłopców.

  1. Adam Kajdas – SP w Kozłowie Biskupim
  2. Mateusz Zieliński – SP w Młodzieszynie
  3. Jarek Stelmach – SP w Młodzieszynie

 

Wyniki indywidualne – Gimnazja

 

Klasa I  1000 m dziewcząt

  1. Aneta Jakubisiak – Gim. w Stoczku
  2. Katarzyna Szczęsna – Gim. w Jedlińsku
  3. Iga Sinikiewicz – Gim. w Siedlcach

Klasa I 1000 m chłopców

  1. Mateusz Paczuski – Gim. w Siedlcach
  2. Bartek Lusztak – Gim. Pow. W Sochaczewie
  3. Konrad Kaczmarek – Gim. nr 2 w Sochaczewie

Klasa II 1000 m dziewcząt

  1. Kamila Skora – Gim. nr 6 w Radomsku
  2. Natalia Grefkowicz – Gim. w Kozł. Biskupim
  3. Dominika Jankowska – Gim. w Gomunicach

Klasa III 1000 m dziewcząt

  1. Mariola Kłopotowska – Gim. w Siedlcach
  2. Kamila Ziółkowska – Gim. w Boguszycach
  3. Weronika Pociech – Gim. w Radziejowicach

Klasa II 1500 m chłopców

  1. Michał Roguski – Gim. w Siedlcach
  2. Radosław Bednarek – Gim. w Boguszycach
  3. Bartek Matuszewski – Gim. w Siedlcach

Klasa III 1500 m chłopców

  1. Andrzej Wojtczak –Gim. w Osuchowie
  2. Tobiasz Olszak – Gim. w Boguszycach
  3. Michał Mikołajewski - Gim. w Boguszycach

 

Wyniki indywidualne – Szkoły Średnie

1000 m dziewcząt

  1. Marlena Wojtczak – LO im. S. Żerom. w Żyrardowie
  2. Żaneta Adamczyk – ZS Ogól. w Boguszycach
  3. Dominika Grodecka – LO w Krośniewicach

2000 m chłopców

  1. Radosław Sikora – ZS im. J. Iwasz. w Soch.
  2. Bartosz Olędrzyński – LO w Sierpcu
  3. Łukasz Winnicki – ZS CKU w Sochaczewie

 

 

Wyniki zespołowe Szkoły Podstawowe:

  1. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie            81 pkt
  2. Szkoła Podstawowa w Bulkowie              75 pkt
  3. SP Nr 1 w Rawie Mazowieckiej                74 pkt
  4. S Podstawowa w Kozłowie Biskupim      69 pkt
  5. Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie            69 pkt
  6. Szkoła Podstawowa w Brzozowie             57 pkt
  7. Szkoła Podstawowa w Jaktorowie                       57 pkt
  8. S Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach     55 pkt
  9. S Podstawowa nr 2 w Sierpcu                53 pkt
  10. Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie 48 pkt

 

Wyniki zespołowe Gimnazja:

  1. Publiczne Gimn w Jedlińsku                  97 pkt
  2. Publiczne Gimn w Siedlcach                  89 pkt
  3. Gimnazjum w Boguszycach                    65 pkt
  4. Gimnazjum Miejskie w Głownie              38 pkt
  5. Gimnazjum w Krośniewicach                 35 pkt
  6. Gimnazjum w Górznie                            31 pkt
  7. Gimn Publiczne w Żychlinie                   25 pkt
  8. Gimnazjum Publiczne w Domaniewicach          24 pkt

 

Wyniki zespołowe Szkoły Średnie:

  1. Z Szkół RCKU w Sochaczewie                 50 pkt
  2. Liceum Ogólnokształcące w Sierpcu      41 pkt
  3. Zespół Szkół w Teresinie                         35 pkt
  4. Z Szkół im. J. lwaszk. w Sochaczewie     27 pkt
  5. Zespół Szkół CKP w Sochaczewie                       16 pkt
  6. LO im. S. Żeromskiego w Żyrardowie      12 pkt

 

XXI  Bieg   08.06.2013 r.     – udział  wzięło   2450   osób


 

Wyniki indywidualne – Szkoły Podstawowe

Klasa I 500 m dziewcząt

  1. Zuzanna Skibińska - SP w Bulkowie
  2. Julia Jasińska           - SP w Śladowie
  3. Angelika Suchecka – SP w Jaktorowie

Klasa I  500 m chłopców

  1. Piotr Surmański - SP Nr 4 w Sochaczewie
  2. Mateusz Małecki - SP w Radziejowicach
  3. Eryk Tyl -SP Nr 7 w Sochaczewie

Klasa II 500 m dziewcząt.

  1. Roksana Korzeniewska - SP w Bulkowie
  2. Martyna Trzonkowska - SP nr 2 w Sierpcu
  3. Natalia Sionek -SP w Gawłowie

Klasa II 500 m chłopców.

  1. Patryk Olejniczak - SP Nr 4 w Sochaczewie
  2. Kacper Zygmunciak - SP Nr 4 w Sochaczewie
  3. Marcel Szewczyk - SP w Rybnie

Klasa III 700 m dziewcząt.

  1. Dorota Pytkowska - SP w Iłowie
  2. Anna Grodecka - SP w Krośniewicach
  3. Marcelina Mordaka - SP Nr 1 w Rawie Maz.

Klasa III 700 m chłopców.

  1. Przemysław Korzeniewski – SP  w Bulkowie
  2. Mateusz Wawrzyniak - SP Nr 1 w Rawie Maz.
  3. Filip Szufliński           - SP Nr 2 w Sochaczewie

Klasa IV 700 m dziewcząt.

  1. Anna Warda   - SP w Bulkowie
  2. Daria Wiedyńska - SP w Brzozowie
  3. Julia Szewczyk           - SP w Teresinie

Klasa IV 700 m chłopców.

  1. Kamil Żakowski - SP w Młodzieszynie
  2. Bartosz Świerczewski - SP w Paprotni
  3. Piotr Sitarek - SP w Sierzchowach

Klasa V  700 m dziewcząt.

  1. Julia Mikucka            - SP w Bulkowie
  2. Julia Dragańska - SP Nr 7 w Sochaczewie
  3. Magdalena Ciołak - SP nr 4 w Rawie Maz.

Klasa V 1000 m chłopców.

  1. Kacper Gos - SP Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
  2. Mikołaj Komendarek  - SP Nr 4 w Sochaczewie
  3. Maciej Szymanik - SP w Sadownem

 

Klasa VI 700 m dziewcząt.

  1. Anna Wieczorek  - SP nr 1 w Ożarowie Maz.
  2. Sylwia Korzeniewska  - SP w Bulkowie
  3. Justyna Adamczyk - SP w Starej Wojskiej

Klasa VI 1000 m chłopców.

  1. Szymon Nosek            - SP w Pukininie
  2. Damian Bednarek – SP w Boguszycach
  3. Jakub Jędras - SP Nr 1 w Rawie Maz.

Wyniki indywidualne – Gimnazja

 

Klasa I  1000 m dziewcząt

  1. Dagmara Cybulska - Gim. Nr 2 w Soch.
  2. Klaudia Cybulska – Gim. Nr 2 w Sochaczewie
  3. Agnieszka Gołębiowska – Gim. w Koz. Bisk.

Klasa I 1000 m chłopców

  1. Adam Kajdas  - Gim. Pow. w Sochaczewie
  2. Patryk Szatan - Gim. w Starej Błotnicy
  3. Adrian Zieliński - Gim. w Bielawach

Klasa II 1000 m dziewcząt

  1. Katarzyna Szczęsna- Gimnazjum w Jedlińsku
  2. Aneta Jakubisiak- Gimnazjum w Stoczku
  3. Ewelina Kucharska - Gimnazjum w Jedlińsku

Klasa III 1000 m dziewcząt

  1. Natalia Grefkowicz - Gim. w Koz. Biskupim
  2. Krzysztofa Warda - Gim. w Bulkowie
  3. Sylwia Sześciórka - Gim. w Stoczku

Klasa II 1500 m chłopców

  1. Wojciech Pawlak - Gim. Nr 1 w Rawie Maz.
  2. Cyprian Mrzygłód - Gim. w Domaniewicach
  3. Szymon Kacprzak - Gim. w Młodzieszynie

Klasa III 1500 m chłopców

  1. Łukasz Krawczyk – Pub. Gim. w Jedlińsku
  2. Arkadiusz Iwański -   Gim. w Boguszycach
  3. Daniel Piętka  - Gim. w Kampinosie

 

Wyniki zespołowe Szkoły Podstawowe:

  1. S Podstawowa Nr 1 w Rawie Maz.          139 pkt
  2. S Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie   112 pkt
  3. S Podstawowa w Bulkowie                   91 pkt
  4. Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu     78 pkt
  5. Szkoła Podstawowa w Sierzchowach   64 pkt
  6. Szkoła Podstawowa w Brzozowie         62 pkt
  7. Szkoła Podstawowa w Krośniewicach             54 pkt
  8. Szkoła Podstawowa w Rybnie                          52 pkt
  9. S Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie     51 pkt

10.  S Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie     44 pkt

 

Wyniki zespołowe Gimnazja:

  1. Publiczne Gimnazjum w Jedlińsku   112 pkt
  2. Gimnazjum w Kozłowie Biskupim        57 pkt
  3. Gimnazjum w Stoczku                                     42 pkt
  4. Gimnazjum w Młodzieszynie                40 pkt
  5. Gimnazjum w Rybnie                           36 pkt
  6. Gimnazjum w Domaniewicach                        36 pkt
  7. Gimnazjum w Boguszycach                 35 pkt
  8. Gimn Nr 2 w Sochaczewie                   32 pkt

 

 


XXII  Bieg   07.06.2014  r.   – udział  wzięło    2200  osób


 

Wyniki indywidualne – Szkoły Podstawowe

Klasa I 500 m dziewcząt.

  1. Julia Jasińska – SP Śladów
  2. Roksana mazurek – SP Bulkowo
  3. Zuzia Kwiecień – SP nr w Sierpcu

Klasa I  500 m chłopców.

  1. Alan Woźniak – SP nr 11 w Siedlcach
  2. Jakub Lipski – SP nr 4 w Raw. Maz.
  3. Szymon Skorupa – SP w Koz. Bisk.

Klasa II 500 m dziewcząt.

  1. Zuzanna Skibińska – SP w Bulkowie
  2. Amelia Dziuba – SP nr 4 w Raw. Maz.
  3. Ola Szkołut – SP w Węgrowie

Klasa II 500 m chłopców.

  1. Eryk Tyl – SP nr 7 w Sochaczewie
  2. Bartosz Kryś – SP nr 3 w Sochaczewie
  3. Piotr Surmański – SP nr 4 w Sochaczewie

Klasa III 700 m dziewcząt.

  1. Gabriela Olędzka – SP w Węgrowie
  2. Roksana Korzeniewska – SP w Bulkowie
  3. Martyna Trzonkowska – SP nr 2 w Sierpcu

Klasa III 700 m chłopców.

  1. Kacper Zygmunciak – SP nr 4 w Sochaczewie
  2. Dawid Sześciórka – SP w Stoczku
  3. Patryk Olejniczak – SP nr 4 w Sochaczewie

Klasa IV 700 m dziewcząt.

  1. Julia Wosińska – SP w Śladowie
  2. Izabela Piotrowska – SP w Stoczku
  3. Anna Grodecka – SP nr 1 w Krośniewicach

Klasa IV 700 m chłopców.

  1. Kacper Kotynia –  SP nr 1 w Raw. Maz.
  2. Kacper Kaczmarek – SP nr 1 w Raw. Maz.
  3. Mateusz Wawrzyniak - SP nr 1 w Raw. Maz.

Klasa V  700 m dziewcząt.

  1. Anna Warda – SP w Bulkowie
  2. Joanna Malanowska –  SP nr 2 w Sierpcu
  3. Patrycja Gołębiowska - SP w Bulkowie

Klasa V 1000 m chłopców.

  1. Kamil Żakowski – SP w Młodzieszynie
  2. Jakub Aleksandrowicz – SP w Gawłowie
  3. Michał Miodek – SP w Jaktorowie

 

Klasa VI 700 m dziewcząt.

  1. Julia Gadomska – SP w Węgrowie
  2. Julia Mikucka – SP w Bulkowie
  3. Magdalena Ciołak – SP nr 4 w Raw. Maz.

Klasa VI 1000 m chłopców.

  1. Kacper Gos – SP nr 1 w Raw. Maz.
  2. Arek Kruś – SP w Żelechlinku
  3. Sebastian Nosarzewski – SP nr 1 w Ożar. Maz.

Wyniki indywidualne – Gimnazja

 

Klasa I  1000 m dziewcząt

  1. Julia Maksymiuk – Gim. nr 6 w Siedlcach
  2. Joanna Hapunowicz – Gim. w Krzesku
  3. Sylwia Korzeniewska – Gim. w Bulkowie

Klasa I 1000 m chłopców

  1. Damian Bednarek – Gim. w Boguszycach
  2. Szymon Nosek- Gim. nr 2 w Raw. Maz.
  3. Tomasz Jakubisiak- Gim. w Stoczku

Klasa II 1000 m dziewcząt

  1. Dagmara Cybulska – Gim. nr 2 w Soch.
  2. Klaudia Cybulska – Gim. nr 2 w Sochaczewie
  3. Natalia Sobiczewska – Gim. nr 6 w Siedlcach

 

Klasa III 1000 m dziewcząt

  1. Kornelia Przestrzelska- Gim. nr 6 w Siedlcach
  2. Aneta Jakubisiak – Gim. w Stoczku
  3. Magda Chwedczuk - Gim. nr 6 w Siedlcach

Klasa II 1500 m chłopców

  1. Patryk Szatan – Gim. w Jedlińsku
  2. Mateusz Jakubowski – Gim. w Sadownem
  3. Krystian Kobryń – Gim. nr 6 w Siedlcach

 

Klasa III 1500 m chłopców

  1. Wojciech Pawlak – Gim. nr 1 w Raw. Maz.
  2. Krystian Korbus – Gim. w Boguszycach
  3. Łukasz Kowalczyk – Gim. w Stoczku

 

Wyniki zespołowe Szkoły Podstawowe:

  1. SP Nr 1 w Rawie Mazowi                    123 pkt
  2. SP w Bulkowie                                               110 pkt
  3. SP Nr 4 w Sochaczewie                      88  pkt
  4. SP nr 2 w Sierpcu                               81  pkt
  5. SP nr 4 w Rawie Mazowi                    80  pkt
  6. SP w Śladowie                                               64  pkt
  7. SP w Kozłowie Biskupim                     59  pkt
  8. SP Nr 3 w Sochaczewie                      55  pkt
  9. SP w Stoczku                                     53  pkt

10.  SP w Węgrowie                                              49  pkt

 

Wyniki zespołowe Gimnazja:

  1. Publiczne Gimnazjum w Jedlińsku   76 pkt
  2. Gimnazjum nr 6 w Siedlcach                        59 pkt
  3. Gimnazjum w Żychlinie                     51 pkt
  4. Gimnazjum w Boguszycach               51 pkt
  5. Gimnazjum w Stoczku                       47 pkt
  6. Gimnazjum Nr 2 w Rawie Mazow      46 pkt
  7. Gimnazjum w Kozłowie Biskupim      41 pkt
  8. GM Nr 2 w Sochaczewie                    34 pkt

 


XXIII  Bieg   30.05.2015  r.     – udział  wzięło       2000     osób

 

Wyniki indywidualne – Szkoły Podstawowe

Klasa I 500 m dziewcząt.

  1. Lena Kosińska- Szkoła Podstawowa w Śladowie
  2. Maja Feliksiak-Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
  3. Ola Skrzypek- Szkoła Podstawowa W Węgrowie

Klasa I  500 m chłopców.

  1. Ernest Tyl - SP Nr 7 w Sochaczewie
  2. Franciszek Szymański- SP Nr 4 w Sochaczewie
  3. Jan Raczyński - SP w Bulkowie

Klasa II 500 m dziewcząt.

  1. Julia Jasińska -  SP w Śladowie
  2. Roksana Mazurek  - SP w Bulkowie
  3. Zuzia Kwiecień - SP nr 2 w Sierpcu

Klasa II 500 m chłopców.

  1. Wiktor Sot - SP w Kozłowie Biskupim
  2. Patryk Staniak - SP Nr 3 w Sochaczewie
  3. Szymon Skorupa - SP w Kozłowie Biskupim

Klasa III 700 m dziewcząt.

  1. Zuzanna Skibińska - SP w Bulkowie
  2. Aleksandra Szkołut - SP w Węgrowie
  3. Kalina Gos - SP Nr 1 w Rawie Mazowieckiej

 

Klasa III 700 m chłopców.

  1. Julian Ruman - SP w Stoczku
  2. Paweł Szustakiewicz - SP w Piekarach
  3. Mario Barra - SP Nr 1 w Rawie Mazowieckiej

Klasa IV 700 m dziewcząt.

  1. Gabriela Olędzka - SP w Węgrowie
  2. Martyna Trzonkowska - SP nr 2 w Sierpcu
  3. Amelia Stefańska - SP nr 4 w Rawie Maz.

Klasa IV 700 m chłopców.

  1. Patryk Olejniczak - SP Nr 4 w Sochaczewie
  2. Michał Gniadek - SP Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
  3. Kacper Mazurek - SP w Bulkowie

Klasa V  700 m dziewcząt.

  1. Iza Barska - SP nr 92 w Warszawie
  2. Marcelina Mordaka - SP Nr 1 w Raw. Maz.
  3. Weronika Lewandowska - SP w Feliksowie

 

Klasa V 1000 m chłopców.

  1. Franek Polowiec - SP nr 92 w Warszawie
  2. Mateusz Wawrzyniak - SP Nr 1 w Raw. Maz.
  3. Michał Stusiński - SP w Piekarach

Klasa VI 700 m dziewcząt.

  1. Anna Warda - SP w Bulkowie
  2. Joanna Malanowska - SP nr 2 w Sierpcu
  3. Patrycja Gołębiewska - SP w Bulkowie

Klasa VI 1000 m chłopców.

  1. Wojciech Pawłowski - SP Nr 1 w Raw. Maz.
  2. Kamil Żakowski - SP w Młodzieszynie
  3. Filip Wiejtaczek  - SP w Żelechlinku

 

 

Wyniki indywidualne – Gimnazja

 

Klasa I  1000 m dziewcząt

  1. Magdalena Ciołak – Gim. Nr 2 w Raw. Maz.
  2. Julia Gadomska - Gim. Gminy Liw
  3. Julia Dragańska – Gim. Nr 3 w Sochaczewie

Klasa I 1000 m chłopców

  1. Arkadiusz Kruś - Gimnazjum w Żelechlinku
  2. Bartosz Wereda – Gim. nr 6 w Siedlcach
  3. Konrad Słomka - Publiczne Gim. w Jedlińsku

Klasa II 1000 m dziewcząt

  1. Julia Maksymiuk - Gim. nr 6 w Siedlcach
  2. Paulina Król - Gim. w Wyczółkach
  3. Monika Majewska – Gim. w Młodzieszynie

Klasa III 1000 m dziewcząt

  1. Dagmara Cybulska – Gim. Nr 2 w Soch.
  2. Klaudia Cybulska – Gim. Nr 2 w Sochaczewie
  3. Natalia Sobiczewska – Gim. nr 6 w Siedlcach

Klasa II 1500 m chłopców

  1. Szymon Nosek – Gim. Nr 2 w Raw. Maz.
  2. Damian Bednarek -  Gim. w Boguszycach
  3. Paweł Flis – Gim. w Jedlińsku

Klasa III 1500 m chłopców

  1. Jakub Szymański - Gim. nr 6 w Siedlcach
  2. Mateusz Jakubowski - Gim. w Sadownem
  3. Kamil Skorupa - Gim. w Kozłowie Biskupim

Wyniki zespołowe Szkoły Podstawowe:

  1. SP Nr 1 w Rawie Mazowi                   137 pkt
  2. SP w Bulkowie                                     98 pkt
  3. SP nr 2 w Sierpcu                               88 pkt
  4. SP nr 92 w Warszawie                        69 pkt
  5. SP Nr 4 w Sochaczewie                      69 pkt
  6. SP nr 4 w Rawie Mazowieckiej           69 pkt
  7. SP w Kozłowie Biskupim                                63 pkt
  8. SP w Jaktorowie                                 63 pkt
  9. SP w Stoczku                                                 55 pkt

10.  SP Nr 3 w Sochaczewie                       51 pkt

Wyniki zespołowe Gimnazja:

 

  1. Gimnazjum w Jedlińsku                    94  pkt
  2. Gimn Nr 2 w Rawie Maz .                  69  pkt
  3. Gimnazjum w Młodzieszynie              54  pkt
  4. Gimn w Kozłowie Biskupim                51  pkt
  5. Gimn nr 6 w Siedlcach                      50  pkt
  6. Gimnazjum w Sadownem                  46  pkt
  7. Gimnazjum w Osuchowie                  29  pkt
  8. Gimnazjum Nr 3 w Sochaczewie       28  pkt
  9. Gimnazjum w Międzyborowie            28  pkt

10.  Gimnazjum w Bulkowie                     27  pkt

 

XXIV  Bieg   04.06.2016  r.     – udział  wzięło     1950    osób


 

Wyniki indywidualne – Szkoły Podstawowe

Klasa I 500 m dziewcząt.

  1. Wiktoria Bałdyga - SP w Węgrowie
  2. Julia Kotecka   - SP  nr 2 w Żychlinie
  3. Kornelia Pakuła  - SP w Iłowie

Klasa I  500 m chłopców.

  1. Igor Mitrowski - SP w Międzyborowie
  2. Maks Rożniatowski    - SP nr 2 w Żychlinie
  3. Maksymilian Szustowski- ZS w Bieniewicach

Klasa II 500 m dziewcząt.

  1. Julia Modelewska - SP nr 4 w Rawie Maz.
  2. Aleksandra Skrzypek - SP w Węgrowie
  3. Wiktoria Kieszek – SP nr 4 w Rawie Maz.

Klasa II 500 m chłopców.

  1. Jakub Kurkus            - SP w Węgrowie
  2. Kamil Jażdżyk            - SP Nr 3 w Sochaczewie
  3. Jan Raczyński            - SP w Bulkowie

Klasa III 700 m dziewcząt.

  1. Julia Jasińska           - SP w Śladowie
  2. Roksana Mazurek – SP w Bulkowie
  3. Wiktoria Białek - SP w Węgrowie

Klasa III 700 m chłopców.

  1. Wiktor Sot - SP w Kozłowie Biskupim
  2. Mateusz Łukawski - SP Nr 4 w Sochaczewie
  3. Bogdan Łoś - SP w Międzyborowie

Klasa IV 700 m dziewcząt.

  1. Barbara Woźniak _ SP w Cielądzu
  2. Zuzanna Skibińska - SP w Bulkowie
  3. Wiktoria Karlicka - ZS w Bieniewicach

Klasa IV 700 m chłopców.

  1. Eryk Tyl - SP Nr 7 w Sochaczewie
  2. Mario Barra - SP Nr 1 w Rawie Mazowieckiej
  3. Piotr Surmański - SP Nr 4 w Sochaczewie

Klasa V  700 m dziewcząt.

  1. Gabriela Olędzka - SP w Węgrowie
  2. Zuzanna Zabadała - SP w Węgrowie
  3. Martyna Myszkowska            - SP w Węgrowie

 

Klasa V 1000 m chłopców.

  1. Szymon Budnicki - SP w Starych Proboszczewicach
  2. Kacper Zygmunciak - SP Nr 4 w Sochaczewie
  3. Mateusz Jabłonka - SP w Orzełku

Klasa VI 700 m dziewcząt.

  1. Julia Wosińska - SP w Śladowie
  2. Weronika Lewandowska - SP w Feliksowie
  3. Marcelina Mordaka - SP Nr 1 w Raw. Maz.

Klasa VI 1000 m chłopców.

  1. Joachim Dąbrowski - ZS w Bieniewicach
  2. Kamil Ryszka  - ZS w Bieniewicach
  3. Filip Szufliński           - SP Nr 2 w Sochaczewie

 

 

Wyniki indywidualne – Gimnazja

 

Klasa I  1000 m dziewcząt

  1. Zuzanna Budnicka - Gim. w Starych Proboszczewicach
  2. Dagmara Fronczek - Gim. w Wieliszewie
  3. Anna Warda – Gim. w Bulkowie

Klasa I 1000 m chłopców

  1. Jakub Kasza - Gim. Nr 3 w Sochaczewie
  2. Kamil Żakowski – Gim. w Młodzieszynie
  3. Dominik Woźniak -  Gim. w Jedlińsku

Klasa II 1000 m dziewcząt

  1. Julia Mikucka            - Gimnazjum w Bulkowie
  2. Patrycja Jackiewicz - Gimnazjum w Teresinie
  3. Anna Religa - Gimnazjum w Jedlińsku

Klasa III 1000 m dziewcząt

  1. Justyna Adamczyk – Gim. w Starej Wojskiej
  2. Natalia Koperska – Gim. Nr 2 w Raw. Maz.
  3. Monika Majewska – Gim. w Młodzieszynie

Klasa II 1500 m chłopców

  1. Kacper Gos – Gim. Nr 2 w Rawie Mazowieckiej
  2. Arkadiusz Kruś – Gim. w Żelechlinku
  3. Bartłomiej Kaczmarek - Gim. w Młodzieszynie

Klasa III 1500 m chłopców

  1. Paweł Krawczyk- Gimnazjum w Jedlińsku
  2. Jarosław Kucharski – Gim. w Jedlińsku
  3. Szymon Nosek - Gim. Nr 2 w Raw. Maz.

Wyniki - szkoły ponadgimnazjalne

 

1000m dziewcząt

1. DAGMARA CYBULSKA Liceum Ogóln. im. Fr. Chopina w Sochaczewie

2. KLAUDIA CYBULSKA   Liceum Ogóln. im. Fr. Chopina w Sochaczewie

3. ANETA JAKUBISIAK    Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w  Stoczku

 

1500m chłopców

1. TOMASZ MIKULSKI     Zespół Szkół im. J.Iwaszk. w Sochaczewie

2. PIOTR BARTOSIEWICZ Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w  Stoczku

3. KAROL KAZIMIERCZAK Zespół Szkół CKP w Sochaczewie

 

Wyniki zespołowe Szkoły Podstawowe:

1.       SP Nr 1 w Rawie Mazow                     120 pkt

2.       SP w Węgrowie                                    111 pkt

3.       SP Nr 4 w Sochaczewie                      93 pkt

4.       Zespół Szkół w Bieniewicach             92 pkt

5.       SP Nr 3 w Sochaczewie                      70 pkt

6.       SP nr 4 w Rawie Mazowieckiej            65 pkt

7.       SP w Stoczku                                     56 pkt

8.       SP w Kozłowie Biskupim                    56 pkt

9.       SP w Sierzchowach                            52 pkt

10.  SP w Międzyborowie                           49 pkt

Wyniki zespołowe Gimnazja:

1.       Publiczne Gimnazjum w Jedlińsku        126 pkt

2.       Gimnazjum w Młodzieszynie                 81  pkt

3.       Gimnazjum Nr 2 w Rawie Mazowieckiej 59  pkt

4.       Gimnazjum w Cielądzu                           47  pkt

5.       Gimnazjum w Bulkowie                          39  pkt

6.       Gimnazjum w Żychlinie                           36  pkt

7.       Gimnazjum w Żelechlinku                    32  pkt

8.       Gimnazjum w Bielawach                      28  pkt

Wyniki zespołowe szkoły ponadgimnazjalne:

1        Liceum Ogóln. im. Fr. Chopina w Sochaczewie         50

2        Zespół Szkół im. J.Iwaszk. w Sochaczewie      25

3        Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w  Stoczku   23

4        Zespół Szkół CKP w Sochaczewie 16

5        Zespół Szkół w Teresinie  14

6        Zespół Szkół Ogólnokształcących w Boguszycach     13

7        Liceum Ogólnokształcące w Żychlinie   10

8        LO im. S. Żeromskiego w Żyrardowie    8

 

Organizator:

Stowarzyszenie Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków

Współorganizatorzy:

 

3 Warszawska Brygada Rakietowa

Obrony Powietrznej

 

Starostwo Powiatowe

w Sochaczewie

 

Miasto Sochaczew

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie

 

 

Firma MARS Polska

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 

Odwiedziny

Odsłon : 419550

Nasi sponsorzy

Wspierają nas

Patronat medialny