.

.

Zwycięzcy-rekordziści

UCZESTNICY BIEGÓW Z NAJWIĘKSZĄ ILOŚCIĄ ZWYCIĘSTW

LATA 1993 -2016

 

7 ZWYCIĘSTW

ANDRZEJ WOJTCZAK PUBL. SP OSUCHÓW I GM OSUCHÓW

XIII     Biegi –  04.06.2005 – udział wzięło   3840  osób  Klasa II 500 m chłopców

XIV   Biegi -  03.06.2006 -udział wzięło  3750 osób  Klasa III 700 m chłopców

XV   Biegi -       2007- Klasa IV 700 m chłopców

XVI      Bieg   7.06.2008     – udział  wzięło 2500 osób Klasa V  1000 m chłopców

XVII      Bieg   06.06.2009     – udział  wzięło  3700   osób Klasa VI  1000 m chłopców

XIX   Bieg   06.06.2011     – udział  wzięło  2500    osób Klasa II 1500 m chłopców GM Osuchów

XX   Bieg   19.05.2012 r.     – udział  wzięło    3000     osób Klasa III 1500 m chłopców

 

6 ZWYCIĘSTW

MARCIN KOWALSKI – SP LUBOWIDZ

X Biegi  15.06. 2002 – udział wzięło 4100 osób Klasa II 500 m chłopców

XI Biegi -  14.06.2003 -udział wzięło  4300 osób Klasa III 700 m chłopców

XII    Biegi – 29.05.2004 – udział wzięło 4000 osób Klasa IV 700 m chłopców

XIV       Biegi -  03.06.2006 -udział wzięło  3750 osób  Klasa VI 1000 m chłopców

XV   Biegi -       2007     Klasa  I  1000 m chłopców – GM nr 1 Lubowidz

XVI      Bieg   7.06.2008     – udział  wzięło 2500 osób Klasa II  1500 m chłopców– GM nr 1 Lubowidz

ANNA WARDA – SP W BULKOWIE

XVIII      Bieg   12.06.2010     – udział  wzięło   2600    osób Klasa I 500 m dziewcząt

XIX   Bieg   06.06.2011     – udział  wzięło  2500    osób Klasa II 500 m dziewcząt

XX   Bieg   19.05.2012 r.     – udział  wzięło    3000     osób Klasa III 700 m dziewcząt

XXI  Bieg   08.06.2013 r.     – udział  wzięło   2450   os Klasa IV 700 m dziewcząt.

XXII  Bieg   07.06.2014  r.   – udział  wzięło    2200  osób Klasa V  700 m dziewcząt.

XXIII  Bieg   30.05.2015  r.     – udział  wzięło       2000     osób Klasa VI 700 m dziewcząt.

RAFAŁ MURAS – SP KOZŁÓW BISKUPI

VI  Biegi 23.05.1998 – udział wzięło 2043 osób Klasa II 500 m chłopców

VII  Biegi 05.06.1999 – udział wzięło 2055 osób Klasa III 700 m chłopców

VIII  Biegi 06.05.2000 – udział wzięło  2940 osób Klasa IV 700 m chłopców

IX Biegi 19.05.2001 – udział wzięło 4000 osób Klasa V 1000 m chłopców

XI Biegi -  14.06.2003 -udział wzięło  4300 osób Klasa I  1000 m chłopców gimnazjum GM Kozłów Biskupi

XIII     Biegi –  04.06.2005 – udział wzięło   3840  osób

DAGMARA CYBULSKA – SP NR 3 W SOCHACZEWIE GM NR 2 W SOCHACZEWIE

XIX Bieg 06.06.2011 – udział wzięło 2500 osób Klasa V 700 m dziewcząt

XX Bieg 19.05.2012 r. – udział wzięło 3000 osób Klasa VI 700 m dziewcząt.

XXI Bieg 08.06.2013 r. – udział wzięło 2450 os Klasa I 1000 m dziewcząt GM nr 2 w Sochaczewie

XXII Bieg 07.06.2014 r. – udział wzięło 2200 osób Klasa II 1000 m dziewcząt

XXIII Bieg 30.05.2015 r. – udział wzięło 2000 osób Klasa III 1000 m dziewcząt

XXIV Bieg 04.06.2016 r. – udział wzięło 1950 osób klasa I LO 1000m dziewcząt

 

 

4 ZWYCIĘSTWA

KACPER GOS- SP NR 1 W RAW. MAZOWIECKIEJ I GIM. NR 2 W RAWIE MAZOWIECKIEJ

XX   Bieg   19.05.2012 r.     – udział  wzięło    3000     osób Klasa IV 700 m chłopców.

XXI  Bieg   08.06.2013 r.     – udział  wzięło   2450   os Klasa V 1000 m chłopców.

XXII  Bieg   07.06.2014  r.   – udział  wzięło    2200  osób Klasa VI 1000 m chłopców.

XXIV  Bieg   04.06.2016  r.     – udział  wzięło     1950    osób Klasa II 1500 m chłopców – Gim. Nr 2 w Rawie Mazowieckiej

MARIUSZ SICIŃSKI – SP KAMION

VI Biegi 23.05.1998 – udział wzięło 2043 osób Klasa IV 700 m chłopców

VII  Biegi 05.06.1999 – udział wzięło 2055 osób Klasa V 1000 m chłopców

VIII  Biegi 06.05.2000 – udział wzięło  2940 osób Klasa VI 1000 m chłopców

IX  Biegi 19.05.2001 – udział wzięło 4000 osób Klasa I 1000 m chłopców – GM nr 1 Sochaczew

GRAŻYNA TOMASZEWSKA – SP BOGUSZYCE

VIII Biegi 06.05.2000 – udział wzięło  2940 osób Klasa III 700 m dziewcząt.

X Biegi  15.06. 2002 – udział wzięło 4100 osób Klasa V  700 m dziewcząt

XIV   Biegi -  03.06.2006 -udział wzięło  3750 osób  Klasa III 1000 m dziewcząt – GM Boguszyce

XVII      Bieg   06.06.2009     – udział  wzięło  3700   osób 1000 m dziewcząt – LO w Boguszycach

RADOSŁAW SIKORA – SP GAWŁÓW I ZS IM. J. IWASZKIEWICZA W SOCHACZEWIE

XIV       Biegi -  03.06.2006 -udział wzięło  3750 osób  Klasa IV 700 m chłopców

XV   Biegi -       2007     Klasa V 1000 m chłopców

XVI      Bieg   7.06.2008     – udział  wzięło 2500 osób Klasa V 1000 m chłopców

XX   Bieg   19.05.2012 r.     – udział  wzięło    3000     osób 2000 m chłopców  – ZS im. J. Iwaszkiewicza w Sochaczewie

KAMIL ŻAKOWSKI – SP W MŁODZIESZYNIE

XIX   Bieg   06.06.2011     – udział  wzięło  2500    osób Klasa II 500 m chłopców

XX   Bieg   19.05.2012 r.     – udział  wzięło    3000     osób Klasa III 700 m chłopców.

XXI  Bieg   08.06.2013 r.     – udział  wzięło   2450   os. Klasa IV 700 m chłopców.

XXII  Bieg   07.06.2014  r.   – udział  wzięło    2200  osób Klasa V 1000 m chłopców.

JULIA MIKUCKA – SP W BULKOWIE GIMNAZJUM W BULKOWIE

XIX   Bieg   06.06.2011     – udział  wzięło  2500    osób Klasa III 700 m dziewcząt.

XX   Bieg   19.05.2012 r.     – udział  wzięło    3000     osób Klasa IV 700 m dziewcząt.

XXI  Bieg   08.06.2013 r.     – udział  wzięło   2450   os Klasa V  700 m dziewcząt.

XXIV  Bieg   04.06.2016  r.     – udział  wzięło     1950    osób Klasa II 1000 m dziewcząt Gimnazjum w Bulkowie

3 ZWYCIĘSTWA

PATRYCJA KOWALSKA – SP LUBOWIDZ

XI    Biegi -  14.06.2003 -udział wzięło  4300 osób Klasa I 500 m dziewcząt

XII    Biegi – 29.05.2004 – udział wzięło 4000 osób            Klasa II 500 m dziewcząt

XIV       Biegi -  03.06.2006 -udział wzięło  3750 osób  Klasa IV 700 m dziewcząt.

JOANNA JESIONOWSKA SP NR 2 BŁONIE

XI    Biegi -  14.06.2003 -udział wzięło  4300 osób Klasa II 500 m dziewcząt

XIII     Biegi –  04.06.2005 – udział wzięło   3840  osób  Klasa IV 700 m dziewcząt.

XV   Biegi -       2007 klasa VI 700m dziewcząt

ILONA SZYMERSKA – SP KAMION

I Biegi 15.05.1993 – udział wzięło 943 osób - Klasa V-VI 800 m dziewcząt.

II Biegi 14.05.1994 – udział wzięło 1600 osób - Klasa VII 1500 m dziewcząt.

III Biegi 13.05.1995 – udział wzięło 1750 osób 1500 m dziewcząt

ŁUKASZ KALASZCZYŃSKI - SP NR 18 PŁOCK

III  Biegi 13.05.1995 – udział wzięło 1750 osób 700 m chłopców

V   Biegi 13.05.1997 – udział wzięło 2048 osób Klasa VI 1000 m chłopców

VI  Biegi 23.05.1998 – udział wzięło 2043 osób Klasa VII 2000 m chłopców

MARCIN KUSZAJ - HEGOR SOCH

III Biegi 13.05.1995 – udział wzięło 1750 osób OPEN Mężczyzn

IV Biegi 08.06.1996 – udział wzięło 1916 osób OPEN Mężczyzn  6000 m

VI Biegi 23.05.1998 – udział wzięło 2043 osób OPEN Mężczyzn  6000 m

EWELINA WĄSIK - GM NR 2 BŁONIE

IX Biegi 19.05.2001 – udział wzięło 4000 osób Klasa I  1000 m dziewcząt.

X Biegi  15.06. 2002 – udział wzięło 4100 osób Klasa II 1000 m dziewcząt

XI Biegi -  14.06.2003 -udział wzięło  4300 osób Klasa III 1000 m dziewcząt

AGNIESZKA KĘDZIORA SP DOMANIEWICE

VI Biegi 23.05.1998 – udział wzięło 2043 osób Klasa VIII  1500 m dziewcząt

VIII  Biegi 06.05.2000 – udział wzięło  2940 osób 1500 m dziewcząt – ZSR Bratoszewice-Domaniewice

IX Biegi 19.05.2001 – udział wzięło 4000 osób 1500 m dziewcząt – ZSZ nr 1 Łowicz

ANETA JEZNACH- SP KAMION

X Biegi  15.06. 2002 – udział wzięło 4100 osób Klasa I 500 m dziewcząt

XII    Biegi – 29.05.2004 – udział wzięło 4000 osób Klasa III 700 m dziewcząt

XVI Bieg   7.06.2008     – udział  wzięło 2500 osób Klasa I  1000 m dziewcząt – GM Młodzieszyn

KLAUDIA BLUS – SP NR 94 WARSZAWA

X    Biegi  15.06. 2002 – udział wzięło 4100 osób Klasa IV 700 m dziewcząt.

XI Biegi -  14.06.2003 -udział wzięło  4300 osób Klasa V 700 m dziewcząt

XII    Biegi – 29.05.2004 – udział wzięło 4000 osób Klasa VI 700 m dziewcząt

MARTYNA WAWER – SP NR 1 I GM NR 2 BŁONIE

VIII  Biegi 06.05.2000 – udział wzięło  2940 osób klasa VI  700 m dziewcząt  SP nr 1 Błonie

X  Biegi  15.06. 2002 – udział wzięło 4100 osób Klasa I  1000 m dziewcząt. GM nr 2 Błonie

XI Biegi -  14.06.2003 -udział wzięło  4300 osób Klasa II  1000 m dziewcząt. GM nr 2 Błonie

JOANNA KALINOWSKA- SP SZCZUTOWO I GM SZCZUTOWO

VII       Biegi 05.06.1999 – udział wzięło 2055 osób Klasa III 700 m dziewcząt.

IX     Biegi 19.05.2001 – udział wzięło 4000 osób Klasa V  700 m dziewcząt

XII    Biegi – 29.05.2004 – udział wzięło 4000 osób Klasa II  1000 m dziewcząt. GM Szczutowo

DOMINIK BIEGANOWSKI- SP RADZIEJOWICE

XIV       Biegi -  03.06.2006 -udział wzięło  3750 osób  Klasa I  500 m chłopców

XVII      Bieg   06.06.2009     – udział  wzięło  3700   osób klasa IV 700m chłopców

XVIII      Bieg   12.06.2010     – udział  wzięło   2600    osób klasa V 1000 m chłopców

JULITA BIEDRZYCKA – SP RADZIEJOWICE I LO NR 72 WARSZAWA

VII       Biegi 05.06.1999 – udział wzięło 2055 osób Klasa IV 700 m dziewcząt.

XIV       Biegi -  03.06.2006 -udział wzięło  3750 osób  1000 m dziewcząt – LO nr 72 Warszawa

XV   Biegi -       2007- 1000 m dziewcząt – LO nr 82 Warszawa

JAROSŁAW STELMACH – SP MŁODZIESZYN

XVI      Bieg   7.06.2008     – udział  wzięło 2500 osób Klasa II  500 m chłopców

XVIII      Bieg   12.06.2010     – udział  wzięło   2600    osób Klasa IV 700 m chłopców

XIX   Bieg   06.06.2011     – udział  wzięło  2500    osób Klasa V 1000 m chłopców

ANETA JAKUBISIAK – SP STOCZEK I GM STOCZEK

XVI      Bieg   7.06.2008     – udział  wzięło 2500 osób Klasa III  700 m dziewcząt

XVIII      Bieg   12.06.2010     – udział  wzięło   2600    osób Klasa V  700 m dziewcząt

XX   Bieg   19.05.2012 r.     – udział  wzięło    3000     osób Klasa I  1000 m dziewcząt GM w Stoczku

ZUZANNA WOJCIECHOWSKA – SP JAKTORÓW

XVII      Bieg   06.06.2009     – udział  wzięło  3700   osób Klasa II 500 m dziewcząt

XIX   Bieg   06.06.2011     – udział  wzięło  2500    osób Klasa IV 700 m dziewcząt.

XX   Bieg   19.05.2012 r.     – udział  wzięło    3000     osób Klasa V  700 m dziewcząt.

PATRYK OLEJNICZAK – SP NR 4 W SOCHACZEWIE

XX   Bieg   19.05.2012 r.     – udział  wzięło    3000     osób Klasa I  500 m chłopców

XXI  Bieg   08.06.2013 r.     – udział  wzięło   2450   os Klasa II 500 m chłopców.

XXIII  Bieg   30.05.2015  r.     – udział  wzięło       2000     osób Klasa IV 700 m chłopców

SZYMON NOSEK- SP W PUKININIE I GIM. NR 2 W RAWIE MAZOWIECKIEJ

XX   Bieg   19.05.2012 r.     – udział  wzięło    3000     osób Klasa V 1000 m chłopców.

XXI  Bieg   08.06.2013 r.     – udział  wzięło   2450   os VI 1000 m chłopców.

XXIII  Bieg   30.05.2015  r.     – udział  wzięło       2000     osób Klasa II 1500 m chłopców– Gim. Nr 2 w Raw. Maz.

ZUZANNA SKIBIŃSKA - SP W BULKOWIE

XXI  Bieg   08.06.2013 r.     – udział  wzięło   2450   os Klasa I 500 m dziewcząt

XXII  Bieg   07.06.2014  r.   – udział  wzięło    2200  osób Klasa II 500 m dziewcząt

XXIII  Bieg   30.05.2015  r.     – udział  wzięło       2000     osób Klasa III 700 m dziewcząt.

JULIA JASIŃSKA – SP ŚLADÓW

XXII  Bieg   07.06.2014  r.   – udział  wzięło    2200  osób Klasa I 500 m dziewcząt.

XXIII  Bieg   30.05.2015  r.     – udział  wzięło       2000     osób Klasa II 500 m dziewcząt

XXIV  Bieg   04.06.2016  r.     – udział  wzięło     1950    osób Klasa III 700 m dziewcząt

GABRIELA OLĘDZKA – SP W WĘGROWIE

XXII  Bieg   07.06.2014  r.   – udział  wzięło    2200  osób Klasa III 700 m dziewcząt.

XXIII  Bieg   30.05.2015  r.     – udział  wzięło       2000     osób Klasa IV 700 m dziewcząt.

XXIV  Bieg   04.06.2016  r.     – udział  wzięło     1950    osób Klasa V 700 m dziewcząt

 

2 ZWYCIĘSTWA

KAMIL PISAREK – SP GAWŁÓW

I Biegi 15.05.1993 – udział wzięło 943 osób Klasa I-II  500 m dziewcząt i   chłopców.

II Biegi 14.05.1994 – udział wzięło 1600 osób Klasa III  700 m chłopców.

KATARZYNA RUSNAK – ZSSO SKIERNIEWICE

I Biegi 15.05.1993 – udział wzięło 943 SPP 1500 m dziewcząt.

II Biegi 14.05.1994 – udział wzięło 1600 osób OPEN  6000 m Kobiet ( szkoły średnie i nauczyciele )

JOANNA KUCHARSKA – KĄTY WOJ. SKIERNIEWICKIE

II Biegi 14.05.1994 – udział wzięło 1600 Klasa II  500 dziewcząt

III Biegi 13.05.1995 – udział wzięło 1750 osób 700 m dziewcząt

PAWEŁ ORGANEK – KAMION WOJ. SKIERNIEWICKIE

II Biegi 14.05.1994 – udział wzięło 1600 Klasa II  500 m chłopców

III Biegi 13.05.1995 – udział wzięło 1750 osób 700 m chłopców

ROBERT ADAMSKI – SOCHOCIN WOJ.SZCZECIŃSKIE

II Biegi 14.05.1994 – udział wzięło 1600 Klasa V 1000 m chłopców

IV Biegi 08.06.1996 – udział wzięło 1916 osób Klasa VII 2000 m chłopców

SEBASTIAN GRZELAK – KAMION

II Biegi 14.05.1994 – udział wzięło 1600 Klasa VII 2000 m chłopców.

III Biegi 13.05.1995 – udział wzięło 1750 osób 2000 m chłopców

IZABELA STĘPIEŃ - SP KUTNO

III Biegi 13.05.1995 – udział wzięło 1750 osób 500 m dziewcząt

IV Biegi 08.06.1996 – udział wzięło 1916 osób Klasa III 700 m dziewcząt.

MONIKA KUCHAREK - SP NIEDŹWIADA

III Biegi 13.05.1995 – udział wzięło 1750 osób 800 m dziewcząt

IV Biegi 08.06.1996 – udział wzięło 1916 osób Klasa VI 800 m dziewcząt

MARIUSZ GIŻYŃSKI -  SP  NR 18 PŁOCK

III Biegi 13.05.1995 – udział wzięło 1750 osób 2000 m  chłopców

IV Biegi 08.06.1996 – udział wzięło 1916 osób Klasa VIII  2000 m chłopców

KRYSTYNA FOKS – DOMANIEWICE

III Biegi 13.05.1995 – udział wzięło 1750 osób OPEN Kobiet

IV Biegi 08.06.1996 – udział wzięło 1916 osób OPEN Kobiet 3000 m

KATARZYNA BETA – SP KONOPNICA

IV Biegi 08.06.1996 – udział wzięło 1916 osób Klasa I 500 m dziewcząt

V Biegi 13.05.1997 – udział wzięło 2048 osób Klasa III 700 m dziewcząt

TOMASZ BERLIŃSKI – SP NR 1 KUTNO

IV Biegi 08.06.1996 – udział wzięło 1916 osób Klasa I  500 m chłopców

V Biegi 13.05.1997 – udział wzięło 2048 osób Klasa II 500 m chłopców

MARCIN BŁASZCZYK - SP KAMION

IV Biegi 08.06.1996 – udział wzięło 1916 osób Klasa IV 700 m chłopców

V Biegi 13.05.1997 – udział wzięło 2048 osób Klasa V 1000 m chłopców

DOROTA JELONEK – SP KURDWANÓW

VI Biegi 23.05.1998 – udział wzięło 2043 osób Klasa VI 800 m dziewcząt.

VII  Biegi 05.06.1999 – udział wzięło 2055 osób Klasa VII 1500 m dziewcząt

SYLWIA MIKOŁAJCZUK – SP NR 1 SIEDLCE

IX  Biegi 19.05.2001 – udział wzięło 4000 osób Klasa II 500 m dziewcząt

X   Biegi  15.06. 2002 – udział wzięło 4100 osób klas III 700 m dziewcząt

MARCIN WAWRZYNIAK – SP KOZŁÓW BISKUPI

IX Biegi 19.05.2001 – udział wzięło 4000 osób Klasa IV 700 m chłopców

XIII     Biegi –  04.06.2005 – udział wzięło   3840  osób  Klasa II 1500 m chłopców – Publ GM w Turzymiu

MARTYNA WAWER – SP NR 1 BŁONIE

IX     Biegi 19.05.2001 – udział wzięło 4000 osób Klasa VI 700 m dziewcząt.

XI Biegi -  14.06.2003 -udział wzięło  4300 osób Klasa II  1000 m dziewcząt – GM nr 2 Błonie

ŁUKASZ MODZELEWSKI- SP PACYNA

VI Biegi 23.05.1998 – udział wzięło 2043 osób Klasa V 1000 m chłopców

VII Biegi 05.06.1999 – udział wzięło 2055 osób Klasa VI 1500 m chłopców

DAWID SZYMAŃSKI – GM LUBOWIDZ

X  Biegi  15.06. 2002 – udział wzięło 4100 osób Klasa I 1000 m chłopców.

XI Biegi -  14.06.2003 -udział wzięło  4300 osób Klasa II  1500 m chłopców– GM nr 3 Syberia

EWA CZAJKOWSKA - LO SIERPC

X    Biegi  15.06. 2002 – udział wzięło 4100 osób 1000 m dziewcząt

XII    Biegi – 29.05.2004 – udział wzięło 4000 osób 1000 m dziewcząt

KAMIL POCZWARDOWSKI-  SP SZCZUTOWO I LO SIERPC

VII  Biegi 05.06.1999 – udział wzięło 2055 osób Klasa VIII  2000 m chłopców

X    Biegi  15.06. 2002 – udział wzięło 4100 osób 2000 m chłopców – LO Sierpc

PATRYK TALARSKI – SP NR 1 RAWA MAZOWIECKA

XI    Biegi -  14.06.2003 -udział wzięło  4300 osób klasa II 500 m chłopców

XIII     Biegi –  04.06.2005 – udział wzięło   3840  osób  Klasa IV 700 m chłopców

PAULINA SYTA – PUBL. SP JEDLIŃSK

XII    Biegi – 29.05.2004 – udział wzięło 4000 osób Klasa IV 700 m dziewcząt.

XIII     Biegi –  04.06.2005 – udział wzięło   3840  osób  Klasa V  700 m dziewcząt

MATEUSZ KAPES – SP NR 2 ŻYCHLIN I GM ŻYCHLIN

XII    Biegi – 29.05.2004 – udział wzięło 4000 osób Klasa V 1000 m chłopców

XV   Biegi -       2007    Klasa II  1500 m chłopców  GM Żychlin

JAKUB KARASEK – PUBL. GM NR 1 SIEDLCE

XII    Biegi – 29.05.2004 – udział wzięło 4000 osób Klasa I  1000 m chłopców.

XIV       Biegi -  03.06.2006 -udział wzięło  3750 osób  Klasa III  1500 m chłopców.

DAMIAN DĘBOWSKI-  SP WIADERNO

XIII     Biegi –  04.06.2005 – udział wzięło   3840  osób  klasa I 500m chłopców

XIV       Biegi -  03.06.2006 -udział wzięło  3750 osób  Klasa II 500 m chłopców

JUSTYNA WIŚNIEWSKA – SP NR 1 KROŚNIEWICE

XIII     Biegi –  04.06.2005 – udział wzięło   3840  osób  Klasa II 500 m dziewcząt

XIV       Biegi -  03.06.2006 -udział wzięło  3750 osób  klasa III 700m dziewcząt

KAROL KOZAR – I LO TOMASZÓW MAZOWIECKI

XII    Biegi – 29.05.2004 – udział wzięło 4000 osób 2000 m chłopców

XIII     Biegi –  04.06.2005 – udział wzięło   3840  osób  2000 m chłopców

EWELINA OLKOWICZ - PUBLICZNE GM NR 1 SIEDLCE

XIV       Biegi -  03.06.2006 -udział wzięło  3750 osób  Klasa I  1000 m  dz.

XVI      Bieg   7.06.2008     – udział  wzięło 2500 osób Klasa III  1000 m dziewcząt.

MATEUSZ KOWALCZYK – PUBLICZNE GM NR 1 SIEDLCE

XIV       Biegi -  03.06.2006 -udział wzięło  3750 osób  Klasa I  1000m chłopców

XVI      Bieg   7.06.2008     – udział  wzięło 2500 osób Klasa III  1500 m chłopców

ŁUKASZ KRAWCZYK – SP JEDLIŃSK PUB. GIM. W JEDLIŃSKU

XV   Biegi -       2007 Klasa III 700 m chłopców

XXI  Bieg   08.06.2013 r.     – udział  wzięło   2450   os Klasa III 1500 m chłopców– Pub. Gim. w Jedlińsku

DAMIAN CZUBAK – SP BRZOZÓW

XVI      Bieg   7.06.2008     – udział  wzięło 2500 osób Klasa I   500 m chłopców

XVII      Bieg   06.06.2009     – udział  wzięło  3700   osób Klasa II  500 m chłopców

MALWINA SKWIERCZYŃSKA – SP SUCHOŻEBRY

XVI      Bieg   7.06.2008     – udział  wzięło 2500 osób Klasa VI  700 m dziewcząt.

XVII      Bieg   06.06.2009     – udział  wzięło  3700   osób Klasa I  1000 m dziewcząt  – Publiczne GM

MATEUSZ RĄCZKA – PUBLICZNE GM NR 1 SIEDLCE

XVI      Bieg   7.06.2008     – udział  wzięło 2500 osób Klasa I  1000 m chłopców

XVII      Bieg   06.06.2009     – udział  wzięło  3700   osób Klasa II 1500 m chłopców

KATARZYNA SZCZĘSNA – PUBLICZNA SP JEDLIŃSK I GIMNAZJUM W JEDLIŃSKU

XVII      Bieg   06.06.2009     – udział  wzięło  3700   osób Klasa IV 700 m dziewcząt.

XXI  Bieg   08.06.2013 r.     – udział  wzięło   2450   os Klasa II 1000 m dziewcząt - Gimnazjum w Jedlińsku

MARTA OLCZYK – GIM. W GOMUNICACH

XVIII      Bieg   12.06.2010     – udział  wzięło   2600    osób Klasa I  1000 m dziewcząt

XX   Bieg   19.05.2012 r.     – udział  wzięło    3000     osób Klasa II 1000 m dziewcząt

DARIUSZ SZAŁECKI – LO W SIERPCU

XVIII      Bieg   12.06.2010     – udział  wzięło   2600    osób 2000m chłopców

XIX   Bieg   06.06.2011     – udział  wzięło  2500    osób 2000m chłopców

DAMIAN BEDNAREK – SP W BOGUSZYCACH I GM W BOGUSZYCACH

XIX   Bieg   06.06.2011     – udział  wzięło  2500    osób Klasa IV 700 m chłopców

XXII  Bieg   07.06.2014  r.   – udział  wzięło    2200  osób Klasa I 1000 m chłopców GM w Boguszycach

KAMILA SKORA – GIM. NR 6 W RADOMSKU

XIX   Bieg   06.06.2011     – udział  wzięło  2500    osób Klasa I  1000 m dziewcząt

XX   Bieg   19.05.2012 r.     – udział  wzięło    3000     osób Klasa II  1000 m dziewcząt

MARLENA WOJTCZAK– LO IM. S. ŻEROMSKIEGO W ŻYRARDOWIE

XIX   Bieg   06.06.2011     – udział  wzięło  2500    osób 1000m dziewcząt

XX   Bieg   19.05.2012 r.     – udział  wzięło    3000     osób 1000m dziewcząt

ROKSANA KORZENIEWSKA – SP W BULKOWIE

XX   Bieg   19.05.2012 r.     – udział  wzięło    3000     osób Klasa I 500 m dziewcząt

XXI  Bieg   08.06.2013 r.     – udział  wzięło   2450   os Klasa II 500 m dziewcząt

ADAM KAJDAS – SP W KOZŁOWIE BISKUPIM I GIM. POW. W SOCHACZEWIE

XX   Bieg   19.05.2012 r.     – udział  wzięło    3000     osób Klasa VI 1000 m chłopców.

XXI  Bieg   08.06.2013 r.     – udział  wzięło   2450   os VI 1000 m chłopców Klasa I 1000 m chłopców - Gim. Pow. w Sochaczewie

WOJCIECH PAWLAK - GIM. NR 1 W RAWIE MAZ.

XXI  Bieg   08.06.2013 r.     – udział  wzięło   2450   os Klasa II 1500 m chłopców

XXII  Bieg   07.06.2014  r.   – udział  wzięło    2200  osób Klasa III 1500 m chłopców

ERYK TYL – SP NR 7 W SOCHACZEWIE

XXII  Bieg   07.06.2014  r.   – udział  wzięło    2200  osób Klasa II 500 m chłopców

XXIV  Bieg   04.06.2016  r.     – udział  wzięło     1950    osób Klasa IV 700 m chłopców.

JULIA WOSIŃSKA – SP W ŚLADOWIE

XXII  Bieg   07.06.2014  r.   – udział  wzięło    2200  osób Klasa IV 700 m dziewcząt

XXIV  Bieg   04.06.2016  r.     – udział  wzięło     1950    osób Klasa VI 700 m dziewcząt.

JULIA MAKSYMIUK – GIM. NR 6 W SIEDLCACH

XXII  Bieg   07.06.2014  r.   – udział  wzięło    2200  osób Klasa I  1000 m dziewcząt

XXIII  Bieg   30.05.2015  r.     – udział  wzięło       2000     osób Klasa II 1000 m dziewcząt

WIKTOR SOT - SP W KOZŁOWIE BISKUPIM

XXIII  Bieg   30.05.2015  r.     – udział  wzięło       2000     osób Klasa II 500 m chłopców.

XXIV  Bieg   04.06.2016  r.     – udział  wzięło     1950    osób Klasa III 700 m chłopców.

 

Organizator:

Stowarzyszenie Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków

Współorganizatorzy:

 

3 Warszawska Brygada Rakietowa

Obrony Powietrznej

 

Starostwo Powiatowe

w Sochaczewie

 

Miasto Sochaczew

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie

 

 

Firma MARS Polska

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości 

Odwiedziny

Odsłon : 419476

Nasi sponsorzy

Wspierają nas

Patronat medialny