.

.

PROGRAM 2018

 

PROGRAM

XXVI EUROPEJSKICH BIEGÓW MŁODYCH OLIMPIJCZYKÓW

SOCHACZEW - BIELICE’2018

 

7 00 – 9 10 - Zgłaszanie ekip

9 15 – 10 20 - UROCZYSTOŚĆ OTWARCIA

• ustawienie ekip wg przydzielonych numerów porządkowych

• wprowadzenie Orkiestry Wojskowej

• przemarsz poszczególnych szkół (tablica z nazwą szkoły, z flagą Polski , z nazwą reprezentowanego kraju i jego

narodową flagą) na czele flaga Polski, flaga olimpijska i zaproszeni goście,

• wręczenie statuetek lub pucharów wszystkim szkołom biorącym udział w ceremonii otwarcia

• ustawienie ekip w wyznaczonym miejscu,

• hymn Polski i flaga na maszt

• okolicznościowe wystąpienia

• wręczenie pucharów najlepiej prezentującym się szkołom w ceremonii otwarcia

10 30 - bieg niepełnosprawnych na 200 m  – Memoriał Romana Kaczmarka

10 45 - 500m dziewcząt rocznik 2010

10 55 - 500m chłopców rocznik 2010 – Memoriał Bożenny Gałaj

11 00 - 500m dziewcząt rocznik 2009– Memoriał Sylwestra Rozdżestwieńskiego

11 10 - 500m chłopców rocznik 2009

• Wręczenie nagród i pucharów zwycięzcom rocznika 2010 i 2009, w pozostałych biegach po ich zakończeniu.

• Wręczenie pucharów w punktacji zespołowej rocznika 2010 i 2009, następne dekoracje w klasyfikacjach zespołowych poszczególnych roczników wręczane po zakończeniu kolejnych 4 biegów

11 20 - 700m dziewcząt rocznik 2008

11 30 - Konferencja prasowa

11 30 - 700m chłopców rocznik 2008

11 40 - 700m dziewcząt rocznik 2007

11 50 - 700m chłopców rocznik 2007 – Memoriał Marcina Kubiaka

 

12 00 - 700m dziewcząt rocznik 2006

12 10 - 700m dziewcząt. rocznik 2005

12 20 - 1000m chłopców rocznik 2006

12 30 - 1000m chłopców rocznik 2005

 

12 40 - 1000m dziewcząt rocznik 2004

12 50 - 1000m chłopców rocznik 2004

• Wręczenie pucharów w punktacji zespołowej rocznika 2004

 

13 00 - 1000m dziewcząt kl. II dotychczasowych gimnazjów rocznik 2003– Memoriał Ryszarda Łakomskiego

13 10 - 1000m dziewcząt kl. III dotychczasowych gimnazjum rocznik 2002

13 20 - 1500m chłopców kl. II dotychczasowych gimnazjum rocznik 2003

13 30 - 1500m chłopców kl. III dotychczasowych gimnazjum rocznik 2002

• Wręczenie pucharów w punktacji zespołowej rocznika 2003 i 2002

 

13 45 - 1000m dziewcząt szkół ponadpodstawowych rocznik 2001 i starsi Memoriał Bogusława Szymańskiego

14 00 - 1500m chłopców szkół ponadpodstawowych rocznik 2001 i starsi- Memoriał Jana Cebrzyńskiego

14 15 - BIEG OPEN na dystansie 3 000 m z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości

14 45 - Zakończenie imprezy:

• Wręczenie pucharów w punktacji zespołowej szkół ponadpodstawowych oraz dekoracja zwycięzców Biegu Open

 

Organizator:

Stowarzyszenie Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków

Współorganizatorzy:

 

3 Warszawska Brygada Rakietowa

Obrony Powietrznej

 

Starostwo Powiatowe

w Sochaczewie

 

Miasto Sochaczew

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie

 

 

Firma MARS Polska

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 

Odwiedziny

Odsłon : 419555

Nasi sponsorzy

Wspierają nas

Patronat medialny