.

.

Puchary

PROGRAM Z WYSZCZEGÓLNIENIEM PUCHARÓW ZA POSZCZEGÓLNE BIEGI

7 00 – 9 10 - Zgłaszanie ekip

9 15 – 10 20 - UROCZYSTOŚĆ OTWARCIA

przemarsz poszczególnych szkół z płyty boiska na plac apelowy (tablica z nazwą szkoły, z nazwą reprezentowanego kraju i jego narodową flagą oraz flagą Polski) na  czele zaproszeni goście, przy udziale Orkiestry Wojskowej

•              ustawienie zawodników na placu apelowym

•              okolicznościowe wystąpienia

•              wręczenie pucharów wszystkim szkołom biorącym udział w ceremonii otwarcia: Puchar Burmistrza Sochaczewa, Starosty Sochaczewskiego, Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ministra Sportu i Turystyki, Dowódcy 3 Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej, Firmy MARS Polska, MOSiR Sochaczew, Grupy Aljeka oraz szkołom najlepiej prezentującym się w ceremonii otwarcia Ministra Sportu i Turystyki, Ministra Obrony Narodowej, Dowódcy 3 Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej, Burmistrza Sochaczewa, Starosty Sochaczewskiego, Firmy MARS Polska, Marszałka Województwa Mazowieckiego,Firmy Aljeka

10 30 - 200 m niepełnosprawnych - Firmy MARS Polska – Memoriał Romana Kaczmarka

10 45 - 500m dziewcząt  rocznik 2010 –  Burmistrza Sochaczewa

10 55 - 500m chłopców rocznik 2010 - Dowódcy 3 Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej   -  Memoriał Bożenny Gałaj

11 00 - 500m dziewcząt rocznik 2009 - Posła Na Sejm RP Macieja Małeckiego  Memoriał Sylwestra Rozdżestwieńskiego

11 10 - 500m chłopców rocznik 2009 -   Starosty Sochaczewskiego

• Wręczenie nagród i pucharów zwycięzcom rocznika 2010 i 2009, w pozostałych biegach po ich zakończeniu.

• Wręczenie pucharów w punktacji zespołowej rocznika 2010 i 2009, następne dekoracje w klasyfikacjach zespołowych poszczególnych roczników wręczane po zakończeniu kolejnych 4 biegów

11 20 - 700m dziewcząt rocznik 2008 - Marszałka Województwa Mazowieckiego

11 30 - 700m chłopców rocznik 2008    -    Wójta Gminy Sochaczew

Konferencja prasowa

11 40 - 700m dziewcząt rocznik 2007 -   Firmy  PHU PRIMA - Prace Drogowe

11 50 -700m chłopców rocznik 2007- Firmy SIME Polska -Memoriał Marcina Kubiaka

12 00 - 700m dziewcząt rocznik 2006 -   Wójta Gminy Teresin

12 10 - 700m  dziewcząt rocznik 2005 - Osady Puszczańskiej w Tułowicach

12 20 - 1000m  chłopców rocznik 2006 -  Zajazdu 7 Mila w Młodzieszynie

12 30 - 1000m chłopców rocznik 2005 -  Wójta Gminy Młodzieszyn

12 40 - 1000m  dziewcząt rocznik 2004 - Firmy Fast Service

12 50 - 1000m chłopców rocznik 2004 - Prezesa Banku Spółdzielczego w Sochaczewie

Wręczenie pucharów w punktacji zespołowej rocznika 2004

13 00 - 1000m  dziewcząt  rocznik 2003 -  Zdzisława Kośmidra - Memoriał Ryszarda Łakomskiego

13 10 - 1000m  dziewcząt rocznik 2002 -  ZWiK-u Sochaczew

13 20 - 1500m  chłopców rocznik 2003 –    Firmy LAMEX  Sochaczew

13 30 - 1500m   chłopców rocznik 2002 - Firmy  BIKELAND – Centr.Mag. Rowerów

Wręczenie pucharów w punktacji zespołowej rocznika 2003 i 2002

13 45 - 1000m dziewcząt szkół ponadpodstawowych rocznik 2001 i starsze - Radia Sochaczew  - Memoriał Bogusława Szymańskiego

14 00 - 1500m chłopców szkół ponadpodstawowych rocznik 2001 i starsi - DRUKARNI w Chrzczanach  – Memoriał Jana Cebrzyńskiego

14 15 - Bieg Open na dystansie 3000m kobiet z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości – Ministra Obrony Narodowej

Bieg Open na dystansie 3000m mężczyzn z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości – Ministra Sportu i Turystyki

14 45 - Zakończenie imprezy:

• Wręczenie pucharów w punktacji zespołowej szkół ponadpodstawowych oraz dekoracja zwycięzców Biegu Open

 

PUCHARY W PUNKTACJI  ZESPOŁOWEJ

Rocznika 2010

  1. Puchar Marszałka Senatu RP
  2. Puchar  Firmy PRIMA
  3. Puchar Fabryka Reklamy NOVATORJA

Rocznika 2009

  1. Puchar Hotelu CHOPIN w Sochaczewie
  2. Puchar  Firmy ZEBRA
  3. Puchar  Wójta Gminy Brochów

Rocznika 2008

  1. Puchar Firmy Żywiec S.A.
  2. Puchar   Piekarnia – Cukiernia Majewscy, Ciurzyńska S.J.
  3. Puchar Zdzisława Kośmidra

Rocznika 2007

  1. Puchar Ministra Obrony Narodowej
  2. Puchar Zastępcy Burmistrza Sochaczewa
  3. Puchar  Rugby Veterans Orkan Sochaczew – Robert Dłutek

Rocznika 2006

  1. Puchar Ministra Edukacji Narodowej
  2. Puchar Firmy PHU AlKat w Sochaczewie
  3. Puchar Firmy FAST SERVICE

Rocznika 2005

  1. Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego
  2. Puchar  Cross-Park Full Body Workout
  3. Puchar TUiR WARTA

Rocznika 2004

  1. Puchar Prezesa Polskiego Związku Lekkiej Atletyki
  2. Puchar Wicestarosty Sochaczewskiego
  3. Puchar  Firmy ELLA w Sochaczewie

Rocznika 2003

  1. Puchar Wojewody Mazowieckiego
  2. Puchar Jana Wosika – Firmy Projektowo-Usługowo Budowlanej
  3. Wójta Gminy Rybno

Rocznika 2002

  1. Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Sochaczewie
  2. Puchar  Wójta Nowa Sucha
  3. Puchar  Firmy BAKOMA

Szkól Ponadpodstawowych

  1. Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu w Sochaczewie
  2. Puchar Firma AGNES-BUD w Mistrzewicach
  3. Puchar  Wójta Gminy Iłów
 

Organizator:

Stowarzyszenie Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków

Współorganizatorzy:

 

3 Warszawska Brygada Rakietowa

Obrony Powietrznej

 

Starostwo Powiatowe

w Sochaczewie

 

Miasto Sochaczew

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie

 

 

Firma MARS Polska

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 48 gości 

Odwiedziny

Odsłon : 419488

Nasi sponsorzy

Wspierają nas

Patronat medialny