.

.

Zgłoszone szkoły

  1. Prywatne Gimnazjum im. Cecylii Plater -Zyberkówny w Warszawie
  2. Prywatna Szkoła Podstawowa im. Cecylii Plater -Zyberkówny w Warszawie
  3. Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy AK w Brzozowie Starym
  4. Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaktorowie
  5. Szkoła Podstawowa w Warszawie nr 92 im. Jana Brzechwy
  6. Szkoła Podstawowa w Boguszycach
  7. Gimnazjum w Boguszycach
  8. LUKS Boguszyce
  9. Szkoła Podstawowa w Bulkowie
  10. Gimnazjum w Bulkowie
  11. Szkoła Podstawowa im. JANA PAWŁA II w Sierzchowach
  12. Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie
  13. Szkoła Podstawowa nr 1 w Rawie Mazowieckiej
  14. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Paprotni
  15. Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Żychlinie
  16. Gimnazjum im. A. Mickiewicza w Żychlinie
  17. Gimnazjum w Cielądzu
  18. Szkoła Podstawowa im. O.ppłk.F.Mientkiego  w Cielądzu
  19. Szkoła Podstawowa w Sadownem
  20. Gimnazjum im. Józefa Chełmońskiego w Bielawach
  21. Zespół Szkolno -Przedszkolny w Jedlińsku
  22. Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1w  Sochaczewie AKADEMIA PRYMUSA im. Leonarda da Vinci
  23. Szkoła Podstawowa w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Kiernozi
  24. Warsztat Terapii Zajęciowej w Urzeczu
  25. Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie
  26. MLUKS w Rawie Mazowieckiej Szkoła Podstawowa
  27. MLUKS w Rawie Mazowieckiej Gimnazjum
  28. Szkoła Podstawowa nr 2 im.Adama Mickiewicza w Głownie
  29. Gimnazjum Im.Bł .Edwarda GrzymaŁy W Sadownem
  30. Zespół Szkół Specjalnych W ERMINOWIE
  31. Gimnazjum Im.Karola Wojtyły W MiĘdzyborowie
  32. Szkoła Podstawowa Im.Gen .Bryg.Franciszka Włada W KAMIONIE
  33. Gimnazjum W Rybnie
  34. Szkoła Podstawowa w Rybnie
  35. Szkoła Podstawowa W Feliksowie
  36. Gimnazjum W KOZŁOWIE SZLACHECKIM
  37. Szkoła Podstawowa Im.Bohaterów Bitwy Nad Bzurą W KOZŁOWIE SZLACHECKIM
  38. Szkoła Podstawowa Im.Władysława Jagiełły W ŚLADOWIE
  39. Szkoła Podstawowa Im.Płk Ludwika GŁOWACKIEGO W Janowie
  40. Szkoła Podstawowa Nr 4 W RAWIE MazowieckieJ
  41. Szkoła Podstawowa W IŁOWIE
  42. Gimnazjum w Iłowie
  43. Gimnazjum W LASOCINIE
  44. Szkoła Podstawowa Im.Kazimierza Wielkiego W ŻUKOWIE
  45. Szkoła Podstawowa Nr 6 W Sochaczewie
  46. Szkoła Podstawowa Nr 3 W Sochaczewie
  47. Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Gimnazjalnymi W OSUCHOWIE
  48. Gimnazjum w Osuchowie
  49. Szkoła Podstawowa w Międzygórze
  50. Szkoła Podstawowa w Lasocinie
  51. Niepubliczne LICEUM Ogólnokształcące W STOCZKU
  52. Gimnazjum w Lutkówce
  53. Szkoła Podstawowa w Lutkówce
  54. Szkoła Podstawowa w Wygodzie
  55. Zespół Szkolno- Przedszkolny w Jedlińsku
  56. Szkoła Podstawowa w Stoczku
  57. Gimnazjum w Stoczku
  58. Szkoła Podstawowa w Giżycach
  59. Szkoła Podstawowa w Gawłowie
  60. Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie
  61. Rocznik 2002-2003 w Młodzieszynie
  62. Szkoła Podstawowa w Jaktorowie
  63. Zespół Szkół im. J.Iwaszkiewicza w Sochaczewie
  64. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Sochaczewie
  65. Szkoła Podstawowa nr 369 w Warszawie
  66. Niepubliczna   Szkoła Podstawowa w Orzełku
  67. Szkoła Podstawowa w Kapturach
  68. SzkołaPodstawa im.Janusza Kusocińskiego w Wyczółkach
  69. Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sochaczewie
  70. Szkoła Podstawowa w Kątach
  71. Gimnazjum w Kątach
  72. Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim
  73. Gimnazjum w Kozłowie Biskupim
  74. Liceum Ogólnokształcące im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie
  75. Szkoła Podstawowa w Wymysłowie
  76. Szkoła Podstawowa w ZSK im.Jana Pawła II w Łodzi
  77. Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Bieniewicach
  78. Szkoła Podstawowa nr 1 w Sochaczewie
  79. Gimnazjum SP  nr 1 w Sochaczewie
  80. Szkoła Podstawowa nr 7 w Sochaczewie
  81. Zespół Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Teresinie
  82. Szkoła Podstawowa nr 4 w Sochaczewie
  83. Specjalny Ośrodek Wychowawczy w Mocarzewie
  84. Szkoła Podstawowa w Pukininie
  85. OSP Mikołajew
  86. Stowarzyszenie Wspólna Troska w Skierniewicach
  87. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Żyrardowie
  88. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jurkach
  89. Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych w Sochaczewie
  90. Szkoła Podstawowa w Starych Proboszczewicach
  91. Gimnazjum w Wyczółkach
  92. SZKOŁA Podstawowa w Łącku

 

Organizator:

Stowarzyszenie Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków

Współorganizatorzy:

 

3 Warszawska Brygada Rakietowa

Obrony Powietrznej

 

Starostwo Powiatowe

w Sochaczewie

 

Miasto Sochaczew

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie

 

 

Firma MARS Polska

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 

Odwiedziny

Odsłon : 419513

Nasi sponsorzy

Wspierają nas

Patronat medialny