.

PATRONAT HONOROWY

.

Bieg Przedszkolaka

Jest nam niezmiernie miło po raz pierwszy w historii naszej imprezy, zaprosić wszystkie Przedszkola do udziału w Biegu Przedszkolaka na dystansie 200 m w ramach 27 Europejskich Biegów Młodych Olimpijczyków.

Nasze zawody to impreza z wieloletnią tradycją. Od ponad 26 lat startują w niej uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych, osoby specjalnej troski, jak i dorośli.

Tegoroczna edycja odbędzie się w piątek 10 maja 2019 r. na terenie III Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej w Bielicach (5 km od Sochaczewa w kierunku Żyrardowa).

Na naszej stronie internetowej www.ebmo.pl oraz Facebooku sukcesywnie pojawiają się najnowsze informacje dotyczące imprezy. Prosimy o zapoznanie się z programem i regulaminem oraz o pobranie ich wraz z kartą zgłoszeniową.

Zgodnie z regulaminem w BIEGU PRZEDSZKOLAKA mogą brać udział dzieci do lat 7 (rocznik 2012 i młodsze), które mogą pobiec wraz z opiekunami. Zgłoszenia do biegu mogą być zarówno grupowe, jak i indywidualne. Jeśli Państwa placówka nie zdecyduje się wziąć udziału w naszej imprezie, prosimy o jej rozpropagowanie wśród rodziców, uczęszczających do Was dzieci.

Każdy mały zawodnik po ukończeniu biegu otrzyma pamiątkową koszulkę z XXVII Biegów Młodych Olimpijczyków oraz pamiątkowy medal. Opiekunowie grup odbierają koszulki dla siebie oraz vouchery na gorące posiłki i napoje chłodzące i jogurty przy zgłaszaniu ekip.

Każdej z reprezentacji przydzielony zostanie numer ID i nazwa kraju, który w ceremonii otwarcia reprezentuje. Mile widziane będą wszelkie ciekawe pomysły artystyczne, podkreślające charakter reprezentowanego kraju. Placówki, które według organizatorów najpełniej zrealizują wyżej wymienione zadania i najefektowniej zaprezentują się na ceremonii otwarcia, zostaną uhonorowane pucharami. W tym roku przyznamy aż 6 pucharów za prezentację. Prosimy jednakże , by czas prezentacji danej szkoły podczas ceremonii otwarcia, nie przekraczał 20 sekund.

Otwarcie zawodów będzie miało charakter olimpijski. Punktualnie o godz. 9.15 po ustawieniu się na placu apelowym poszczególnych reprezentacji zgodnie z numerami porządkowymi nastąpi przemarsz bieżnią stadionu i ustawienie się na murawie. Na czele każdej reprezentacji powinna być niesiona tabliczka z nazwą placówki i reprezentowanego kraju oraz Jego flaga narodowa. Wszystkie placówki, biorące udział w ceremonii otwarcia otrzymają pamiątkowe puchary.

Prosimy, aby zgłoszenie nastąpiło jak najszybciej, co ułatwi Państwu prawidłowe przygotowanie się do w/w imprezy. W tym roku planujemy przyjąć 100 zgłoszeń w Biegu Przedszkolaka.

Zgłoszenia do udziału w tej edycji EBMO przyjmujemy drogą mailową na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz listownie : Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji , ul. Olimpijska 3, 96-500 Sochaczew do 15 kwietnia 2019 r.

 

Organizator:

Stowarzyszenie Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków

Współorganizatorzy:

 

3 Warszawska Brygada Rakietowa

Obrony Powietrznej

 

Starostwo Powiatowe

w Sochaczewie

 

Miasto Sochaczew

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie

 

 

Firma MARS Polska

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 

Odwiedziny

Odsłon : 463279

Nasi sponsorzy

Wspierają nas

Patronat medialny