.

PATRONAT HONOROWY

.

Bieg Służb Mundurowych

Do Biegu Służb Mundurowych zgłosili się już przedstawiciele Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sochaczewie, a dziś dołączyło do nich

10 zawodników i 10 zawodniczek 3 Warszawskiej Brygady Rakietowej Obrony Powietrznej. Zapraszamy kolejne służby mundurowe i przypominamy, że na zgłoszenia czekamy do 26 kwietnia.

 

 


 

Zbigniew Bródka ponownie na Europejskich Biegach Młodych Olimpijczyków!

Możemy już podzielić się z Wami informacją, że mistrz olimpijski Zbigniew Bródka ponownie  zagości na naszych Biegach i to w charakterze zawodnika. Wystartuje w Biegu Służb Mundurowych – Biegniemy dla Biało – Czerwonej.  Uczestnikiem zawodów będzie również Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Sochaczewie – Piotr Piątkowski.

Dziś uruchamiamy zapisy na ten bieg, a jego dystans liczyć będzie 3000 m .  Uczestnikami biegu mogą być funkcjonariusze i pracownicy służb mundurowych (przy odbiorze numeru startowego należy okazać dokument potwierdzający przynależność do danej służby mundurowej). Nagrody, dyplomy otrzymuje 6 pierwszych zawodników w kategorii kobiet i kategorii mężczyzn , medale 3 pierwszych a zwycięzca dodatkowo puchar. Prowadzić będziemy również klasyfikację drużynową, a 3 lub nawet 6 pierwszych drużyn otrzyma pamiątkowe puchary.

W tym roku planujemy przyjąć 100 zgłoszeń do Biegu Służb Mundurowych.

Zgłoszenia należy składać do 26 kwietnia na adres: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Olimpijska 3, 96-500 Sochaczew, tel./fax. (046) 862 77 59  tel. kom. 663 738 447,  e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Zgłoszenia mogą być zarówno drużynowe, jak i indywidualne. Prosimy pobrać wszelkie materiały ze strony www.ebmo.pl.

W przypadku dostępności miejsc zapisy będą możliwe również w dniu zawodów w godzinach 10.00 – 13.30 w recepcji zawodów, gdzie uczestnicy otrzymają numery startowe.

Serdecznie zapraszamy i już dziś życzymy udanej zabawy i sukcesów w sportowej rywalizacji.

 

Organizator:

Stowarzyszenie Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków

Współorganizatorzy:

 

3 Warszawska Brygada Rakietowa

Obrony Powietrznej

 

Starostwo Powiatowe

w Sochaczewie

 

Miasto Sochaczew

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie

 

 

Firma MARS Polska

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości 

Odwiedziny

Odsłon : 463284

Nasi sponsorzy

Wspierają nas

Patronat medialny