.

PATRONAT HONOROWY

.

PROGRAM 2019

PROGRAM

XXVII  EUROPEJSKICH  BIEGÓW  MŁODYCH  OLIMPIJCZYKÓW

SOCHACZEW - BIELICE’2019

 

7 00 –   9 10 -  Zgłaszanie ekip

9 15 – 10 10UROCZYSTOŚĆ  OTWARCIA

  • ustawienie ekip wg przydzielonych numerów porządkowych
  • wprowadzenie Orkiestry Wojskowej
  • przemarsz poszczególnych szkół (tablica z nazwą szkoły, z nazwą reprezentowanego kraju i jego narodową flagą) na czele flaga olimpijska i zaproszeni goście,
  • wręczenie statuetek lub pucharów wszystkim szkołom biorącym udział w ceremonii otwarcia
  • ustawienie ekip w wyznaczonym miejscu,
  • hymn Polski i flaga Biało - Czerwona na maszt
  • okolicznościowe wystąpienia
  • wręczenie pucharów najlepiej prezentującym się szkołom w ceremonii otwarcia

10 15 - BIEG PRZEDSZKOLAKÓW na 200 m

10 30 - bieg na 200 m niepełnosprawnych  – Memoriał Romana Kaczmarka

10 45 - 500m dziewcząt rocznik 2011 i młodsi

10 55 - 500m chłopców rocznik 2011  i młodsi – Memoriał Bożenny Gałaj

11 00 - 500m dziewcząt rocznik 2010– Memoriał Sylwestra Rozdżestwieńskiego

11 10 - 500m chłopców rocznik 2010

  • Wręczenie nagród i pucharów zwycięzcom rocznika 2011 i 2010, w pozostałych biegach po ich zakończeniu.
  • Wręczenie pucharów w punktacji zespołowej rocznika 2011 i 2010, następne dekoracje w klasyfikacjach zespołowych poszczególnych roczników wręczane po zakończeniu kolejnych 4 biegów

11 20 - 700m dziewcząt rocznik 2009

11 30 - 700m chłopców    rocznik 2009

11 40 - 700m dziewcząt rocznik 2008

11 50 - 700m chłopców rocznik 2008 – Memoriał Marcina Kubiaka

12 00 - 700m dziewcząt rocznik 2007

12 10 - 700m dziewcząt. rocznik 2006

12 20 - 1000m chłopców rocznik 2007

12 30 - 1000m chłopców rocznik 2006

12 40 - 1000m dziewcząt rocznik 2005

12 50 - 1000m chłopców rocznik 2005

  • Wręczenie pucharów w punktacji zespołowej rocznika 2005

13 00 - 1000m dziewcząt rocznik 2004– Memoriał Ryszarda Łakomskiego

13 10 - 1000m dziewcząt rocznik  2003

13 20 - 1500m chłopców  rocznik 2004

13 30 - 1500m chłopców rocznik 2003

  • Wręczenie pucharów w punktacji zespołowej rocznika 2004 i 2003

13 45 - 1000m dziewcząt rocznik 2002 i starsi Memoriał Bogusława Szymańskiego

14 00 - 1500m chłopców rocznik 2002 i starsi- Memoriał Jana Cebrzyńskiego

14 15 - BIEGNIEMY DLA BIAŁO-CZERWONEJ - bieg służb mundurowych na dystansie 3000 m

14 45 - Zakończenie imprezy:

  • Wręczenie  pucharów w punktacji zespołowej szkół ponadpodstawowych oraz dekoracja zwycięzców Biegu Open
 

Organizator:

Stowarzyszenie Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków

Współorganizatorzy:

 

3 Warszawska Brygada Rakietowa

Obrony Powietrznej

 

Starostwo Powiatowe

w Sochaczewie

 

Miasto Sochaczew

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie

 

 

Firma MARS Polska

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 

Odwiedziny

Odsłon : 463271

Nasi sponsorzy

Wspierają nas

Patronat medialny