.

PATRONAT HONOROWY

.

REGULAMIN 2019

REGULAMIN

XXVII EUROPEJSKICH  BIEGÓW  MŁODYCH  OLIMPIJCZYKÓW

1. Termin zawodów – 10 maja 2019r. r. w godz. 6 00 - 15 00

2. Miejsce zawodów: 3 Warszawska Bryg. Rakietowa Obrony Powietrznej w Bielicach

3. Uczestnicy:

a)    przedszkolaki

b)    uczniowie szkół podstawowych

c)     uczniowie dotychczasowych gimnazjów

d)    uczniowie szkół ponadpodstawowych

e)    osoby specjalnej troski

f)     osoby dorosłe

g)    służby mundurowe

4. Zgłoszenie należy kierować do dnia 15 kwietnia 2019 r. na adres:
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Olimpijska 3,  96-500 Sochaczew, tel./fax. (046) 862 77 59 tel. kom. 663 738 447, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

http//:www.ebmo.pl
(po zgłoszeniu 2 300 zawodników lista startowa zostanie zamknięta)

5. Każda szkoła może zgłosić maksymalnie:

a)   do 3 zawodników w każdym biegu szkół podstawowych

b)   do 4 zawodników w każdym biegu w kl. III dotychczasowych gimnazjów

c)   do 8 zawodników w  biegu szkół ponadpodstawowych

6. Nagrody , dyplomy  otrzymuje 6 pierwszych zawodników w każdym biegu, medale 3 pierwszych a zwycięzca dodatkowo puchar.

7. KAŻDY UCZESTNIK STARTUJE WE WŁASNEJ KOSZULCE NP. Z BIEGÓW POPRZEDNICH, KOSZULCE KLUBOWEJ, SZKOLNEJ ITP. NATOMIAST PO UKOŃCZENIU   OTRZYMA PAMIĄTKOWĄ KOSZULKĘ Z XXVII BIEGÓW ORAZ WODĘ. OPIEKUNOWIE BĘDĄ ODBIERAĆ KOSZULKĘ DLA SIEBIE  ORAZ VOUCHERY NA POSIŁKI I  JOGURTY  PRZY ZGŁASZANIU EKIP.

8. Każda szkoła uczestnicząca w ceremonii otwarcia otrzyma pamiątkowy puchar lub statuetkę, natomiast 6 najoryginalniej prezentujących się szkół  otrzyma pamiątkowe puchary/  czas prezentacji danej szkoły podczas ceremonii otwarcia nie może przekroczyć 20 sekund/.

9. Za posiadanie aktualnych badań lekarskich przez zawodników odpowiadają ich opiekunowie.

10. Trzy najlepsze szkoły w poszczególnych rocznikach w punktacji zespołowej (łącznej dziewcząt i chłopców) otrzymają puchary. Puchary otrzymają również wszystkie ekipy osób specjalnej troski.

I

12

II

10

III

9

IV

8

V

7

VI

6

VII-X

5

XI-XV

4

XVI-XX

3

XXI-XXV

2

XXVI i pozostali zawodnicy biegu

Po 1 pkt

11. Zawodnicy punktują dla swoich szkół wg następującej zasady: zawodnicy zajmujący 26 miejsce i pozostałe miejsca w danym biegu otrzymują po 1 pkt, a wiec wszyscy zawodnicy w każdym biegu punktują dla swojej szkoły.

12. Kierownicy i opiekunowie poszczególnych szkół odpowiadają za bezpieczeństwo i dyscyplinę swoich ekip.

13. Również w tegorocznej imprezie „karty startowe”, które zabezpiecza organizator, będą jednocześnie numerami startowymi. Zatem zawodnicy nie mogą posiadać dodatkowych numerów startowych.

14. Przyjęcie zawodników wraz z nadanymi numerami startowymi potwierdzone zostanie pisemnie.

15. Udział w zawodach jest bezpłatny.

16. Organizator nie odpowiada za wszelkie straty, szkody, kontuzje poniesione przez uczestników przed, w trakcie i po zawodach.

17. Ubezpieczenie zawodników jest obowiązkiem szkoły, która zgłasza ekipę ponadto impreza jest ubezpieczona przez Organizatora.

18. Zawodnicy muszą posiadać ważne legitymacje szkolne.

19. Zawodnicy startują w butach bez kolców.

20. Wszelkie zmiany na listach startowych można korygować najpóźniej do dnia 7 maja 2019 r. do godz. 15 00 na nr fax: (046) 862 77 59 lub e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

21. Organizuje się dodatkowy bieg na dystansie 3000m dla służb mundurowych BIEGNIEMY DLA BIAŁO-CZERWONEJ oraz bieg na 200 m – dla dzieci do lat 6. W BIEGU PRZEDSZKOLAKÓW mogą wziąć udział dzieci wraz z opiekunami.

Start w biegu dla dzieci będzie możliwy po wyrażeniu zgody przez opiekuna prawnego i podpisaniu oświadczenia o braku przeciwskazań do udziału.

22. . UWAGA! Obowiązuje limit zgłoszeń w biegach dodatkowych do 100 osób w każdym z biegów. Zgłoszenia do udziału  należy składać do 26 kwietnia na adres: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Olimpijska 3, 96-500 Sochaczew, tel./fax. (046) 862 77 59  tel. kom. 663 738 447,  e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W przypadku dostępności miejsc zapisy w dniu zawodów w godzinach 10.00 – 13.30 w recepcji zawodów, gdzie uczestnicy otrzymają numery startowe.

22. Zgłoszenie udziału w zawodach traktowane jest jako:

a) przyjęcie warunków regulaminu biegów,

b) wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów przeprowadzenia zawodów ,

c) wyrażenie zgody na zamieszczanie danych osobowych oraz wizerunku w przekazach telewizyjnych, radiowych, internetowych i w formie drukowanej przez organizatora oraz partnerów biegów.

 

Organizator:

Stowarzyszenie Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków

Współorganizatorzy:

 

3 Warszawska Brygada Rakietowa

Obrony Powietrznej

 

Starostwo Powiatowe

w Sochaczewie

 

Miasto Sochaczew

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie

 

 

Firma MARS Polska

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 

Odwiedziny

Odsłon : 575605

Nasi sponsorzy


 

Wspierają nas

Patronat medialny