.

.

Aktualności

INFORMACJE

XXIV Europejskie  Biegi  Młodych  Olimpijczyków

NAGRODZENI                                            w y n i k i            indywidualne

Miejsce Imię i Nazwa  szkoły

IDbiegu  1 Puchar Burmistrza Sochaczewa

Dystans  500 m Nazwa biegu  klasy I szkół podstawowych dziewcząt

1             WIKTORIA BAŁDYGA                          Szkoła Podstawowa w Węgrowie

2             JULIA KOTECKA                                 Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie

3             KORNELIA PAKUŁA                            Szkoła Podstawowa w Iłowie

4             KLAUDIA PIĄTKOWSKA                      Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie

5             NADIA SMYCZEK                                Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej

6             MAGDALENA NIEWIADOMSKA           Szkoła Podstawowa w Paprotni

IDbiegu  2 Puchar Dowódcy 3 Warszawskiej Brygady Rakietowej

Dystans  500 m Nazwa biegu  klasy I szkół podstawowych chłopców

1             IGOR MITROWSKI                               Szkoła Podstawowa w Międzyborowie

2             MAKS ROŻNIATOWSKI                        Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie

3             MAKSYMILIAN SZUSTOWSKI              Zespół Szkół w Bieniewicach

4             DAMIAN TOMALA                                Szkoła Podstawowa w Iłowie

5             ADAM KRAWCZAK                             Szkoła Podstawowa w Gawłowie

6             FILIP MIAZEK                                      Szkoła Podstawowa w Wygodzie

IDbiegu  3 Puchar Ministra Sportu i Turystyki

Dystans  500 m Nazwa biegu  klasy II szkół podstawowych dziewcząt

1             JULIA MODELEWSKA                         Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej

2             ALEKSANDRA SKRZYPEK                  Szkoła Podstawowa w Węgrowie

3             WIKTORIA KIESZEK                            Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej

4             MAJA FELIKSIAK                                Szkoła Podstawowa w Jaktorowie

5             PAULINA WŁODARCZYK                     Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie

6             JULIA KONARSKA                               Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim

 

XXIV Europejskie  Biegi  Młodych  Olimpijczyków

NAGRODZENI                                            w y n i k i            indywidualne

Miejsce Imię i Nazwa  szkoły

IDbiegu  4 Puchar Starosty Sochaczewskiego

Dystans  500 m Nazwa biegu  klasy II szkół podstawowych chłopców

1             JAKUB KURKUS                                 Szkoła Podstawowa w Węgrowie

2             KAMIL JAŻDŻYK                                 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie

3             JAN RACZYŃSKI                                 Szkoła Podstawowa w Bulkowie

4             ERNEST TYL                                       Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie

5             WOJCIECH GODZINA                          Zespół Szkół w Bieniewicach

6             ADRIAN ZAWADZKI                            Szkoła Podstawowa w Węgrowie

IDbiegu  5 Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego

Dystans  700 m Nazwa biegu  klasy III szkół podstawowych dziewcząt

1             JULIA JASIŃSKA                                 Szkoła Podstawowa w Śladowie

2             ROKSANA MAZUREK                          Szkoła Podstawowa w Bulkowie

3             WIKTORIA BIAŁEK                               Szkoła Podstawowa w Węgrowie

4             MICHALINA LESZKIEWICZ                   Szkoła Podstawowa nr 2 w Głownie

5             AMELIA DOBROWOLSKA                    Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej

6             SOPHIE KARSKA                                Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legionowie

IDbiegu  6 Puchar Wójta Gminy Sochaczew

Dystans  700 m Nazwa biegu  klasy III szkół podstawowych chłopców

1             WIKTOR SOT                                       Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim

2             MATEUSZ ŁUKAWSKI                         Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie

3             BOGDAN ŁOŚ                                     Szkoła Podstawowa w Międzyborowie

4             ADAM GÓRSKI                                   Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie

5             BARTŁOMIEJ CYRAN                          Szkoła Podstawowa w Sadownem

6             BARTOSZ FIGAT                                 Szkoła Podstawowa w Wyczółkach

 

XXIV Europejskie  Biegi  Młodych  Olimpijczyków

NAGRODZENI                                            w y n i k i            indywidualne

Miejsce Imię i Nazwa  szkoły

IDbiegu  7 Puchar Firmy PHU Prima - Prace Drogowe

Dystans  700 m Nazwa biegu  klasy IV szkół podstawowych dziewcząt

1             BARBARA WOŹNIAK                           Szkoła Podstawowa w Cielądzu

2             ZUZANNA SKIBIŃSKA                         Szkoła Podstawowa w Bulkowie

3             WIKTORIA KARLICKA                          Zespół Szkół w Bieniewicach

4             ALEKSANDRA SZKOŁUT                     Szkoła Podstawowa w Węgrowie

5             KALINA GOS                                       Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej

6             KINGA ZARĘBA                                  Szkoła Podstawowa w Sierzchowach

IDbiegu  8 Puchar Wójta Gmina Brochów

Dystans  700 m Nazwa biegu  klasy IV szkół podstawowych chłopców

1             ERYK TYL                                           Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie

2             MARIO BARRA                                    Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej

3             PIOTR SURMAŃSKI                             Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie

4             MATEUSZ MAŁECKI                            Szkoła Podstawowa w Radziejowicach

5             JULIAN RUMAN                                   Szkoła Podstawowa w Stoczku

6             MARCEL GÓRLACZYK                        Szkoła Podstawowa w Paprotni

IDbiegu  9 Puchar Wójta Gminy Teresin

Dystans  700 m Nazwa biegu  klasy V szkół podstawowych dziewcząt

1             GABRIELA OLĘDZKA                          Szkoła Podstawowa w Węgrowie

2             ZUZANNA ZABADAŁA                         Szkoła Podstawowa w Węgrowie

3             MARTYNA MYSZKOWSKA                  Szkoła Podstawowa w Węgrowie

4             WIKTORIA WRZOSEK                          Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej

5             AMELIA STEFAŃSKA                          Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej

6             NATALIA BOROWIEC                           Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej

 

XXIV Europejskie  Biegi  Młodych  Olimpijczyków

NAGRODZENI                                            w y n i k i            indywidualne

Miejsce Imię i Nazwa  szkoły

IDbiegu  10 Puchar Osady Puszczańskiej w Tułowicach

Dystans  700 m Nazwa biegu  klasy VI szkół podstawowych dziewcząt

1             JULIA WOSIŃSKA                               Szkoła Podstawowa w Śladowie

2             WERONIKA LEWANDOWSKA              Szkoła Podstawowa w Feliksowie

3             MARCELINA MORDAKA                      Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej

4             DOMINIKA PISAREK                           Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legionowie

5             KAMILA NOWAK                                 Szkoła Podstawowa w Rybnie

6             ANNA GRODECKA                              Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach

IDbiegu  11 Puchar Zajazdu 7 Mila w Młodzieszynie

Dystans  1000 m Nazwa biegu  klasy V szkół podstawowych chłopców

1             SZYMON BUDNICKI                            Szkoła Podstawowa w Starych Proboszczewicach

2             KACPER ZYGMUNCIAK                       Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie

3             MATEUSZ JABŁONKA                         Szkoła Podstawowa w Orzełku

4             JAKUB WOJCIECHOWSKI                   Zespół Szkół w Bieniewicach

5             KACPER DUBIEL                                Zespół Szkół w Bieniewicach

6             KRYSTIAN CICHOCKI                          Szkoła Podstawowa w Sadownem

IDbiegu  12 Puchar wójta Gminy Młodzieszyn

Dystans  1000 m Nazwa biegu  klasy VI szkół podstawowych chłopców

1             JOACHIM DĄBROWSKI                       Zespół Szkół w Bieniewicach

2             KAMIL RYSZKA                                   Zespół Szkół w Bieniewicach

3             FILIP SZUFLIŃSKI                                Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sochaczewie

4             KACPER KOTYNIA                              Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej

5             ŁUKASZ CENTKOWSKI                       Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce

6             MATEUSZ SZUSTOWSKI                     Zespół Szkół w Bieniewicach

 

XXIV Europejskie  Biegi  Młodych  Olimpijczyków

NAGRODZENI                                            w y n i k i            indywidualne

Miejsce Imię i Nazwa  szkoły

IDbiegu  13 Puchar Firmy TOMAR

Dystans  1000 m Nazwa biegu  klasy I gimnazjów dziewcząt

1             ZUZANNA BUDNICKA                          Gimnazjum w Starych Proboszczewicach

2             DAGMARA FRONCZEK                       Gminne Gimnazjum w Wieliszewie

3             ANNA WARDA                                    Gimnazjum w Bulkowie

4             AGATA ZIÓŁEK                                   Publiczne Gimnazjum w Jedlińsku

5             MARTYNA SADOWSKA                       Gimnazjum w Mszczonowie

6             DARIA WIEDYŃSKA                            Gimnazjum w Iłowie

IDbiegu  14 Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego

Dystans  1000 m Nazwa biegu  klasy I gimnazjów chłopców

1             JAKUB KASZA                                    Gimnazjum Nr 3 w Sochaczewie

2             KAMIL ŻAKOWSKI                               Gimnazjum w Młodzieszynie

3             DOMINIK WOŹNIAK                             Publiczne Gimnazjum w Jedlińsku

4             MIKOŁAJ MAŁKOWSKI                        Gimnazjum w Młodzieszynie

5             JAKUB KOZŁOWSKI                            Gimnazjum Nr 2 w Rawie Mazowieckiej

6             JAKUB JAKUBOWSKI                         Gimnazjum Nr 2 w Rawie Mazowieckiej

 

IDbiegu  15 Puchar Firmy ALJEKA Group

Dystans  1000 m Nazwa biegu  klasy II gimnazjów dziewcząt

1             JULIA MIKUCKA                                  Gimnazjum w Bulkowie

2             PATRYCJA JACKIEWICZ                     Gimnazjum w Teresinie

3             ANNA RELIGA                                     Publiczne Gimnazjum w Jedlińsku

4             AGATA JAŚKIEWICZ                           Gimnazjum w Żelechlinku

5             JULIA DRAGAŃSKA                            Gimnazjum Nr 3 w Sochaczewie

6             NATALIA KALBARCZYK                       Gimnazjum w Sadownem

 

XXIV Europejskie  Biegi  Młodych  Olimpijczyków

NAGRODZENI                                            w y n i k i            indywidualne

Miejsce Imię i Nazwa  szkoły

IDbiegu  16 Puchar ZWiK-u Sochaczew

Dystans  1000 m Nazwa biegu  klasy III gimnazjów dziewcząt

1             JUSTYNA ADAMCZYK                        Gimnazjum w Starej Wojskiej

2             NATALIA KOPERSKA                          Gimnazjum Nr 2 w Rawie Mazowieckiej

3             MONIKA MAJEWSKA                          Gimnazjum w Młodzieszynie

4             WIKTORIA WICIAK                               Gimnazjum w Młodzieszynie

5             WIKTORIA ŁOBODZIN                          Publiczne Gimnazjum w Jedlińsku

6             ALEKSANDRA SZCZYPIŃSKA             Gimnazjum Powiatowe w Sochaczewie

 

IDbiegu  17 Puchar Firmy LAMEX Sochaczew

Dystans  1500 m Nazwa biegu  klasy II gimnazjów chłopców

1             KACPER GOS                                     Gimnazjum Nr 2 w Rawie Mazowieckiej

2             ARKADIUSZ KRUŚ                              Gimnazjum w Żelechlinku

3             BARTŁOMIEJ KACZMAREK                 Gimnazjum w Młodzieszynie

4             TOMASZ AMBROZIK                           Gimnazjum w Cielądzu

5             KRZYSZTOF WÓJCIK                          Gimnazjum w Cielądzu

6             KACPER GRABOWICZ                        Gimnazjum w Domaniewicach

IDbiegu  18 Puchar Firmy  BIKELAND

Dystans  1500 m Nazwa biegu  klasy III gimnazjów chłopców

1             PAWEŁ KRAWCZYK                            Publiczne Gimnazjum w Jedlińsku

2             JAROSŁAW KUCHARSKI                     Publiczne Gimnazjum w Jedlińsku

3             SZYMON NOSEK                                Gimnazjum Nr 2 w Rawie Mazowieckiej

4             DANIEL NOSARZEWSKI                      Gimnazjum w Lasocinie

5             PAWEŁ FLIS                                       Publiczne Gimnazjum w Jedlińsku

6             HUBERT NOWAK                                Gimnazjum w Rybnie

 

XXIV Europejskie  Biegi  Młodych  Olimpijczyków

NAGRODZENI                                            w y n i k i            indywidualne

Miejsce Imię i Nazwa  szkoły

IDbiegu  19 Puchar Firmy Zebra

Dystans  1000 m Nazwa biegu  szkoły ponadgimnazjalne dziewczęta

1             DAGMARA CYBULSKA                       Liceum Ogóln. im. Fr. Chopina w Sochaczewie

2             KLAUDIA CYBULSKA                          Liceum Ogóln. im. Fr. Chopina w Sochaczewie

3             ANETA JAKUBISIAK                            Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w  Stoczku

4             MARLENA RYKACZEWSKA                 LO im. S. Żeromskiego w Żyrardowie

5             ZUZANNA ZAJĄCZKOWSKA               Zespół Szkół CKP w Sochaczewie

6             WERONIKA AMBROŻY                        Liceum Ogóln. im. Fr. Chopina w Sochaczewie

 

IDbiegu  20 Puchar Drukarni w Chrzczanach

Dystans  1500 m Nazwa biegu  szkoły ponadgimnazjalne chłopcy

1             TOMASZ MIKULSKI                             Zespół Szkół im. J.Iwaszk. w Sochaczewie

2             PIOTR BARTOSIEWICZ                        Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w  Stoczku

3             KAROL KAZIMIERCZAK                       Zespół Szkół CKP w Sochaczewie

4             KRYSTIAN KORBUS                            Zespół Szkół Ogólnokształcących w Boguszycach

5             MATEUSZ SADOWSKI                        Liceum Ogóln. im. Fr. Chopina w Sochaczewie

6             MICHAŁ OLCZAK                                 Zespół Szkół w Teresinie

 


 

XXIV  Europejskie  Biegi  Młodych  Olimpijczyków

w y n i k i wg. typu szkoły

Typ szkoły :  szkoły podstawowe

Miejsce Nazwa szkoły Suma punktów

1     Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej                                          120

2     Szkoła Podstawowa w Węgrowie                                                                111

3     Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie                                                      93

4     Zespół Szkół w Bieniewicach                                                                        92

5     Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie                                                      70

6     Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej                                             65

7     Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim                                                    56

8     Szkoła Podstawowa w Stoczku                                                                    56

9     Szkoła Podstawowa w Sierzchowach                                                            52

10     Szkoła Podstawowa w Międzyborowie                                                          49

11     Szkoła Podstawowa w Śladowie                                                                   45

12     Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie                                                      38

13     Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie                                                             36

14     Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach                                                    35

15     Szkoła Podstawowa w Boguszycach                                                            35

16     Szkoła Podstawowa w Bulkowie                                                                   35

17     Szkoła Podstawowa w Paprotni                                                                    33

18     Szkoła Podstawowa w Iłowie                                                                        31

19     Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legionowie                                                         29

20     Szkoła Podstawowa w Feliksowie                                                                 28

21     Szkoła Podstawowa w Żukowie                                                                    28

22     Szkoła Podstawowa w Radziejowicach                                                          23

23     Szkoła Podstawowa w Sadownem                                                                22

24     Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie                                                            22

25     Szkoła Podstawowa w Gawłowie                                                                  22

26     Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce                                                   19

27     Szkoła Podstawowa w Janowie                                                                    18

28     Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sochaczewie                                                      18

29     Szkoła Podstawowa w Orzełku                                                                     15

30     Szkoła Podstawowa w Cielądzu                                                                    15

31     Szkoła Podstawowa w Konopnicy                                                                15

32     Szkoła Podstawowa w Wyczółkach                                                               15

33     Szkoła Podstawowa w Żelechlinku                                                                14

34     Szkoła Podstawowa w Starej Wojskiej                                                          13

35     Szkoła Podstawowa w Rybnie                                                                      12

36     Szkoła Podstawowa w Starych Proboszczewicach                                         12

37     Szkoła Podstawowa w Kapturach                                                                 12

38     Szkoła Podstawowa w Kamionie                                                                   12

39     Szkoła Podstawowa nr 2 w Głownie                                                              10

40     Szkoła Podstawowa w Jaktorowie                                                                  8

41     Szkoła Podstawowa w Wygodzie                                                                   6

42     Szkoła Podstawowa w Teresinie                                                                     5

43     Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa w Mysiadle                              5

44     Szkoła Podstawowa w Pukininie                                                                     4

45     Szkoła Podstawowa w Mokasie                                                                      3

46     Szkoła Podstawowa w Bolimowie                                                                   2

47     Szkoła Podstawowa w Łącku                                                                         2

48     Szkoła Podstawowa w Toporze                                                                      2

49     Szkoła Podstawowa w Kołodziążu                                                                  1

50     Akademia Prymusa NSP nr 1 w Sochaczewie                                                  0

51     Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie                                                               0

52     Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Kiernozi                                                 0

http://www.ebmo.pl      e-mail: mosirorka@interia

 

Typ szkoły :  gimnazja

Miejsce Nazwa szkoły Suma punktów

1     Publiczne Gimnazjum w Jedlińsku                                                               126

2     Gimnazjum w Młodzieszynie                                                                         81

3     Gimnazjum Nr 2 w Rawie Mazowieckiej                                                          59

4     Gimnazjum w Cielądzu                                                                                  47

5     Gimnazjum w Bulkowie                                                                                 39

6     Gimnazjum w Żychlinie                                                                                 36

7     Gimnazjum w Żelechlinku                                                                              32

8     Gimnazjum w Bielawach                                                                               28

9     Gimnazjum w Sadownem                                                                              25

10     Gimnazjum w Starej Wojskiej                                                                        21

11     Gimnazjum w Kozłowie Biskupim                                                                  21

12     Gimnazjum Nr 3 w Sochaczewie                                                                    20

13     Gimnazjum Powiatowe w Sochaczewie                                                          19

14     Gimnazjum w Domaniewicach                                                                       16

15     Gimnazjum w Rybnie                                                                                    16

16     Gimnazjum w Starych Proboszczewicach                                                      12

17     Gimnazjum w Lasocinie                                                                                11

18     Gimnazjum w Iłowie                                                                                      10

19     Gimnazjum w Teresinie                                                                                 10

20     Gminne Gimnazjum w Wieliszewie                                                                 10

21     Gimnazjum w Boguszycach                                                                          10

22     Gimnazjum w Międzyborowie                                                                          9

23     Gimnazjum Nr 1 w Sochaczewie                                                                      9

24     Gimnazjum w Wyczółkach                                                                              7

25     Gimnazjum w Mszczonowie                                                                            7

26     Gimnazjum w Kątach                                                                                      5

27     Niepubliczne Gimnazjum w Mysiadle                                                               4

28     Gimnazjum w Osuchowie                                                                                4

29     Gimnazjum Nr 2 w Sochaczewie                                                                      4

30     Gimnazjum w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Kiernozi                          3

31     Gimnazjum w Wiskitkach                                                                                2

32     Gimnazjum nr 1 w Legionowie                                                                         0

http://www.ebmo.pl      e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Typ szkoły :  szkoły ponadgimnazjalne

Miejsce Nazwa szkoły Suma punktów

1     Liceum Ogóln. im. Fr. Chopina w Sochaczewie                                              50

2     Zespół Szkół im. J.Iwaszk. w Sochaczewie                                                    25

3     Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w  Stoczku                                        23

4     Zespół Szkół CKP w Sochaczewie                                                                16

5     Zespół Szkół w Teresinie                                                                              14

6     Zespół Szkół Ogólnokształcących w Boguszycach                                        13

7     Liceum Ogólnokształcące w Żychlinie                                                           10

8     LO im. S. Żeromskiego w Żyrardowie                                                             8

http://www.ebmo.pl      e-mail: mosirorka


 

Zaczęły się XXIV Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków. Przedstawiamy nagrodzone szkoły za prezentację w Ceremonii otwarcia.

  1. Szkoła Podstawowa w Wyczółkach Grecja
  2. Szkoła Podstawowa w Łącku Bangladesz
  3. Szkoła Podstawowa nr 4 w Sochaczewie Szwecja
  4. Szkoła Podstawowa nr 3 w Sochaczewie Polska
  5. Szkoła Podstawowa w Sierzchowach Botswana
  6. Akademia Prymusa w Sochaczewie Nepal

 

 


 

INFROMACJA  DLA  KIEROWNIKÓW DRUŻYN

 

Kierownik Drużyny przyjeżdżającej na XXIV Europejskie Biegi Młodych

Olimpijczyków do Bielic w pierwszej kolejności zgłasza się do rejestracji

zawodów i tam otrzymuje pakiet startowy a w nim:

  • Numery startowe zawodników, które należy przykleić na koszulce

przed rozpoczęciem biegu

  • Regulamin
  • Program zawodów
  • Mapka sytuacyjna również z trasami
  • Karteczki na grochówkę dla zawodników, opiekunów i kierowców
  • Napoje dla Opiekunów i kierowców
  • Koszulki pamiątkowe dla Opiekunów
  • Dyplom dla szkoły za uczestnictwo w zawodach

 

Po zgłoszeniu ekipy należy zgłosić się po odbiór obiór jogurtów dla zawodników,

opiekunów i kierowców.

 

Napoje dla zawodników, jak również pamiątkowe koszulki będą wydawane

po zakończeniu każdego biegu.

 

DO ZOBACZENIA NA BIEGACH. ŻYCZYMY SAMYCH SUKCESÓW.

W tegorocznej edycji mamy następujące nagrody

NAGRODY:

  • ROWERY
  • TABLETY
  • SŁUCHAWKI  Z  MIKROFONEM
  • KPL  DO  BADMINTONA
  • PULSOMETRY
  • PLECAKI

 

Przedstawiamy listę szkół zgłoszonych do XXIV Europejskich Biegów Młodych Olimpijczyków.

Jeśli na liście brakuje Państwa placówki, prosimy o kontakt.

XXIV  Europejskie  Biegi  Młodych  Olimpijczyków

 

Typ szkoły:    szkoły podstawowe Liczba

1 318 Zespół Szkół w Bieniewicach              Kiribati                        32

2          12 Szkoła Podstawowa w Boguszycach   Bułgaria                      31

3        317 Szkoła Podstawowa w Bolimowie      LITWA                           1

4        322 Szkoła Podstawowa w Bratoszewicach    Turkmenistan                 1

5          34 Szkoła Podstawowa w Brzozowie     Kolumbia                    14

6          80 Szkoła Podstawowa w Bulkowie    Irak                             10

7        294 Szkoła Podstawowa w Cielądzu     Watykan                      12

8        113 Szkoła Podstawowa w Feliksowie     Somalia                      31

9           4 Szkoła Podstawowa w Gawłowie      USA                            36

10        303 Szkoła Podstawowa nr 2 w Głownie     Seszele                         2

11          51 Szkoła Podstawowa w Iłowie   Słowacja                     36

12          92 Szkoła Podstawowa w Janowie    Tunezja                       28

13        114 Szkoła Podstawowa w Kamionie  Filipiny                        23

14          74 Szkoła Podstawowa w Kapturach    Turcja                          31

15        295 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Kiernozi  Liban                            3

16        115 Szkoła Podstawowa w Kołodziążu   Jordania                       9

17        136 Szkoła Podstawowa w Konopnicy  Togo                           27

18           3 Szkoła Podstawowa w Kozłowie Biskupim  Wielka Brytania            34

19          56 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Krośniewicach Norwegia                     36

20        310 Szkoła Podstawowa nr 1 w Legionowie    Bermudy                       1

21        225 Szkoła Podstawowa Nr 7 w Legionowie    Bermudy                     14

22        192 Publiczna Szkoła Podstawowa w Lutkówce     Ekwador                     27

23        315 Szkoła Podstawowa w Łącku   Bangladesz                   3

24        135 Szkoła Podstawowa w Małej Wsi    Aruba                          34

25        154 Szkoła Podstawowa w Międzyborowie    Komory                       33

26          93 Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie       Chiny                          35

27        138 Szkoła Podstawowa w Mokasie      Bośnia i   Hercegowina                  34

28        321 Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa w  Bahrajn                         1

29        132 Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie   Salwador                     27

30        146 Szkoła Podstawowa w Orzełku  Tanzania                       8

31          59 Szkoła Podstawowa w Osuchowie    Czechy                         1

32          19 Szkoła Podstawowa w Paprotni     Finlandia                     32

33           9 Szkoła Podstawowa w Pukininie    Dania                          22

34        269 Szkoła Podstawowa w Radziejowicach  Ghana                         30

35          31 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rawie Mazowieckiej      Argentyna                   36

36        237 Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawie Mazowieckiej Argentyna                   36

37          17 Szkoła Podstawowa w Rybnie     Belgia                           4

38        134 Szkoła Podstawowa w Sadownem      Pakistan                       7

39        286 Szkoła Podstawowa w Sierzchowach        Botswana                    29

40          46 Akademia Prymusa NSP nr 1 w Sochaczewie  Nepal                          27

41          48 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Sochaczewie                     Gruzja                         23

42        159 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sochaczewie  Polska                        32

43          57 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Sochaczewie    Szwecja                      36

44        102 Szkoła Podstawowa Nr 7 w Sochaczewie   Macedonia                  36

45        125 Szkoła Podstawowa w Starej Wojskiej  Białoruś                      18

46          41 Szkoła Podstawowa w Stoczku    Czad                           31

47          66 Szkoła Podstawowa w Śladowie    Japonia                       30

48        123 Szkoła Podstawowa w Teresinie     Korea Płn.                     3

49        319 Szkoła Podstawowa w Toporze  MOZAMBIK                 17

50        306 Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie  Czarnogóra                 36

51        296 Szkoła Podstawowa w Węgrowie     Aruba                          27

52           1 Szkoła Podstawowa w Wyczółkach    Grecja                         30

53        139 Szkoła Podstawowa w Wygodzie   Tajwan                        33

54        281 Szkoła Podstawowa w Żelechlinku       Gwatemala                  26

55          72 Szkoła Podstawowa w Żukowie   Szwajcaria                   36

56          42 Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie  Portugalia                   36

 

57 323 Szkoła Podstawowa w Starych Proboszczewicach Burkina Faso 1

 

Typ szkoły:    gimnazja Liczba

Lp   IDSzkoły Nazwa Kraj zawodników

1          15 Gimnazjum w Bielawach     Francja                        24

2          10 Gimnazjum w Boguszycach    Bułgaria                      12

3        231 Gimnazjum w Bulkowie     Irak                             21

4        314 Gimnazjum w Cielądzu   Watykan                      12

5        288 Gimnazjum w Domaniewicach   Nikaragua                    24

6          39 Gimnazjum w Iłowie    Węgry  14

7           8 Publiczne Gimnazjum w Jedlińsku  Niemcy                       24

8        104 Gimnazjum w Kątach    Cypr                             1

9        320 Gimnazjum w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii       LIBAN                           2

10        158 Gimnazjum w Kozłowie Biskupim Wielka Brytania            24

11          61 Gimnazjum w Lasocinie    Singapur                     21

12        311 Gimnazjum nr 1 w Legionowie   Bermudy                       1

13        312 Gimnazjum nr 2 w Legionowie  Bermudy                       1

14        155 Gimnazjum w Międzyborowie     Komory                       22

15          94 Gimnazjum w Młodzieszynie  Chiny                            1

16        283 Gimnazjum w Mszczonowie   Boliwia                          1

17        309 Niepubliczne Gimnazjum w Mysiadle   Bahrajn                         1

18        109 Gimnazjum w Osuchowie    Czechy                         1

19          33 Gimnazjum Nr 2 w Rawie Mazowieckiej   Argentyna                   13

20          16 Gimnazjum w Rybnie     Belgia                           6

21          86 Gimnazjum w Sadownem   Włochy                       24

22        110 Gimnazjum Nr 1 w Sochaczewie    Lichtensztajn               18

23        111 Gimnazjum Nr 2 w Sochaczewie  Serbia                         18

24        103 Gimnazjum Nr 3 w Sochaczewie  Macedonia                  24

25        143 Gimnazjum Powiatowe w Sochaczewie Australia                      12

26        124 Gimnazjum w Starej Wojskiej    Białoruś                        8

27        205 Gimnazjum w Stoczku    Czad                           20

28        259 Gimnazjum w Teresinie    Korea Płn.                     1

29        313 Gminne Gimnazjum w Wieliszewie   Bermudy                       1

30        226 Gimnazjum w Wiskitkach   Kostaryka                     1

31        142 Gimnazjum w Wyczółkach   Grecja                         22

32        280 Gimnazjum w Żelechlinku  Gwatemala                  13

33        273 Gimnazjum w Żychlinie       Izrael                           24

 

34. 324 Gimnazjum w Starych Proboszczewicach Burkina Faso - 2

 

XXIV  Europejskie  Biegi  Młodych  Olimpijczyków

 

Typ szkoły:    szkoły ponadgimnazjalne Liczba

Lp   IDSzkoły Nazwa Kraj zawodników

1          11 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Boguszycach       Bułgaria      1

2           2 Liceum Ogóln. im. Fr. Chopina w Sochaczewie             Australia   11

3        160 Zespół Szkół CKP w Sochaczewie                               Nowa Zelandia    1

4        137 Zespół Szkół im. J.Iwaszk. w Sochaczewie                   Angola    12

5        117 Zespół Szkół RCKU w Sochaczewie                             Guatemala    1

6        206 Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w  Stoczku       Tchad    7

7        141 Zespół Szkół w Teresinie                                             Syria    5

8        316 Liceum Ogólnokształcące w Żychlinie                          IZRAEL   7

9        219 LO im. S. Żeromskiego w Żyrardowie                           Oman    1

http://www.ebmo.pl      e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

OŚRODKI

1. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Łowiczu – 8 osób plus 2 opiekunów

2. Zespół Szkół Specjalnych w Erminowie – 6 osób plus 2 opiekunów

3.Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Żyrardowie  1 plus 1

4. Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi NASZA SZKOŁA w Sochaczewie – 30 osób

5. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jurkach – 5 osób

6. Specjalny Ośrodek Wychowawczy Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego w Mocarzewie 22 plus 8 opiekunów

7. Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych w SOCHACZEWIE  - 17 podopiecznych plus rodzice

8. Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych WSPÓLNA TROSKA w SKIERNIEWICACH- 21 podopiecznych ,19  opiekunów

 

Organizator:

Stowarzyszenie Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków

Współorganizatorzy:

 

3 Warszawska Brygada Rakietowa

Obrony Powietrznej

 

Starostwo Powiatowe

w Sochaczewie

 

Miasto Sochaczew

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie

 

 

Firma MARS Polska

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości 

Odwiedziny

Odsłon : 419550

Nasi sponsorzy

Wspierają nas

Patronat medialny