.

 

PATRONAT HONOROWY 2020

.

Pamiętamy...

Oni odeszli – my pamiętamy

 

Szanowni Państwo !

Naszą imprezę tworzymy z sukcesem od wielu lat. Choć biegi w nazwie są nadal „ europejskie” , tak naprawdę dawno stały się „światowe” zapałem i zaangażowaniem organizatorów i radością startujących w nich dzieci i młodzieży, czerpiących przyjemność z uprawiania sportu i zdrowej rywalizacji.

 

W dzisiejszym świecie dużo mówi się o złej woli , obojętności, egoizmie, zamknięciu na innych. A jednak mimo tych przygnębiających i pesymistycznych opinii, znajdujemy niezbite dowody, świadczące o tym, że tuż obok nas , w naszym środowisku, działają wspaniali ludzie.

 

Bez Ich wsparcia i pracy, nie moglibyśmy tak sprawnie przeprowadzić ogromnej imprezy, jaką są Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków. Dziękujemy Im w głównej mierze w imieniu wszystkich uczestników naszych zawodów, bowiem, te wszystkie pozytywne oceny, które otrzymujemy zarówno od sportowców, jak i kibiców, są w znacznym stopniu Ich zasługą.

 

Nasze Biegi – to nie tylko impreza, w której udział bierze blisko 2000 zawodników z całej Polski, w tym osób specjalnej troski, ale też święto sportu i młodych sportowców. Wkład pracy, jakiego wymaga organizacja zawodów jest ogromny.  A postawa wszystkich członków Komitetu Organizacyjnego  oraz wolontariuszy pokazuje, jak pięknie jednak  potrafią zachować się ludzie w dzisiejszym świecie.

 

Serdecznie dziękujemy za chęć działania, tworzenia i zmieniania otaczającego nas świata na lepsze. Dziękujemy za dzielenie się swoją pomocą i czasem. To dzięki ofiarności tych wszystkich ludzi nasza impreza z roku na rok jest coraz piękniejsza.

 

Ich zaangażowanie , staranność w wykonywaniu powierzonych zadań oraz otwartość i umiejętność pracy w zespole i wzajemnej komunikacji, przyczynia się do naszego wspólnego sukcesu.

 

W ciągu tych wszystkich lat współpracowali z nami różni ludzie. Wielu z nich jest z nami od samego początku, wielu też już odeszło, niestety także na zawsze. Ale też na zawsze zostaną Oni w naszej pamięci.

 

To właśnie Ich pracę i zaangażowanie chcemy w jakimś stopniu uczcić. Ilość biegów memoriałowych niestety powiększyła nam się w tym roku .  W tegorocznej edycji Europejskich Biegów Młodych Olimpijczyków mamy aż osiem biegów memoriałowych , ku pamięci nieodżałowanych : Bożenny Gałaj ( bieg na 500m chłopców rocznik 2011), Sylwestra Rozdżestwieńskiego (bieg na 500m dziewcząt rocznik 2010t); Romana Kaczmarka ( bieg na 200 m osób specjalnej troski), Ryszarda Łakomskiego (bieg na 1000m  dziewcząt  rocznik 2004),Bogusława Szymańskiego (1000m dziewcząt szkół ponadpodstawowych), Jana Cebrzyńskiego ( 1500m chłopców szkół ponadpodstawowych), Marcina Kubiaka (700m chłopców rocznik 2008), Mariana Andrzejewskiego (1500m  chłopców rocznik 2003 ).

Dziękujemy Wam za wszystko.

 

Organizator:

Stowarzyszenie Europejskie Biegi Młodych Olimpijczyków

Współorganizatorzy:

 

3 Warszawska Brygada Rakietowa

Obrony Powietrznej

 

Starostwo Powiatowe

w Sochaczewie

 

Miasto Sochaczew

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie

 

 

Firma MARS Polska

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 

Odwiedziny

Odsłon : 849860

Nasi sponsorzy


 

Wspierają nas

Patronat medialny